Arany Dániel

matematika

Turjányi Attila 9.A

5.

Bátaszéki

matematika

Vu Lien Viola 7.A

6.

Bátaszéki

matematika

Leipold Péter 8.A

6.

Bátaszéki

matematika

Bodroghy Bence 5.A

12.

Bátaszéki

matematika

Bodroghy Kristóf 6.A

13.

Bátaszéki

matematika

Jelencsik Tibor 5.A

14.

Bolyai csapatverseny

magyar nyelv

Bartók Petra 7.A
Lichnovszky Zsófia 7.A
Szilvási Csenge 7.A
Vu Lien Viola 7.A

1.

Bolyai csapatverseny

magyar nyelv

Ambrus Eszter 7.A
Havasi Balázs 7.A
Holczer Viktor 7.A
Kondorosi Nikolett 7.A

2.

Bolyai csapatverseny

matematika

Farkas Tamás 8.A
Földesi Tibor 8.A
Leipold Péter 8.A
Nguyen Thy Nha Vi 8.A

4.

Curie emlékverseny

kémia

Rutkai Zsófia 10.A

1.

Curie környezetvédelmi csapatverseny

kémia

Benda Katalin 8.A
Gyarmati Anikó 8.A
Németh Viktória 8.A

6.

Budapesti középiskolások ének-zenei tehetségkutató versenye

ének-zene

Csűri Alex 12.A

2.

Regionális forduló

Irinyi János

kémia

Bali Krisztina 12.A

2.

Irinyi János

kémia

Benda Zsuzsanna 12.A

8.

Irinyi János

kémia

Sztanó Gábor 10.A

9.

Irinyi János

kémia

Szabó Bálint 12.A

12.

Országos döntő

Irinyi János

kémia

Sztanó Gábor 10.A

2

Irinyi János

kémia

Rutkai Zsófia 10.A

13.

Kenguru

matematika

Vu Lien Viola 7.A            

1.

Kenguru

matematika

Leipold Péter 8.A           

5.

Kenguru

matematika

Turjányi Attila 9.a           

12.

Kökél

kémia

Rutkai Zsófia 10.A

1.

Környezetvédelmi és oktatási pályázat

természettudományok

Holczer Viktor 7.A

1.

Mozaik

kémia

Földesi Tibor 8.A

3.

Mozaik

kémia

Szlávik Márton 7.A

8.

Mozaik

kémia

Holczer Viktor 7.A

12.

OÁTV

német

Vu Lien Viola 7.A              

2.

OÁTV

német

Windisch Máté 7.A        

5.

OKTV

kémia

Benda Zsuzsanna 12.A

4.

OKTV

kémia

Bali Krisztina 12.A

12.

OKTV

német

Varga Márton 11.A        

15.

Országismereti verseny

angol

Bodroghy Kristóf 6.A

3.

Diákolimpia

sakk

Király Zoltán 9.A

1.

Diákolimpia

sakk

Soproni Zsuzsanna 10.B               

3.

Diákolimpia

csapat

sakk

Czinkóczky Réka 9.B
Dürr Bettina 11.C
Mudra Ágnes 10.D
Soproni Zsuzsanna 10.B               

2.

Diákolimpia

csapat

sakk

Horváth Bátor 7.A
Király Zoltán 9.A
Klement Bence 5.A
Wanger Tamás 5.A

2.

Teleki Pál

földrajz

Járvás Tamás 8.A            

6.

Vegyésztorna

kémia

Benda Zsuzsanna 12.A

2.

Vegyésztorna

kémia

Bali Krisztina 12.A

4.

Vegyésztorna

kémia

Szabó Bálint 12.A

10.

Zrínyi-Gordiusz

matematika

Leipold Péter 8.A

10.