Országos döntő

Az Arany Dániel Matematikaverseny országos döntőjében Leipold Péter 9.a osztályos tanuló 2. dicséretet kapott.
Tanára: Árváné Doba Mária

Turjányi Attila 10.a osztályos tanuló dicséretet kapott.
Tanára: Knorrné Skapér Éva

Második forduló

A BÁTASZÉKI MATEMATIKAVERSENY DÖNTŐJÉBE JUTOTTAK

5.A

Kerekes Bálint
Kristály Álmos

Felkészítő tanáruk: Fodor Mária

6.A

Balbisi Mirjam

Felkészítő tanára: Fodor Mária

8.A

Vu Lien Viola

Felkészítő tanára: Árváné Doba Mária

Országos döntő

BÁTASZÉKI MATEMATIKAVERSENY ORSZÁGOS DÖNTŐJÉNEK EREDMÉNYEI

4.

Kerekes Bálint

5.A

7.

Balbisi Mirjam

6.A

8.

Kristály Álmos

5.A

 

Tanáruk:

Fodor Mária

14.

Vu Lien Viola

8.A

 

Tanára:

Árváné Doba Mária

 
 

Első forduló

A BÁTASZÉKI MATEMATIKAVERSENY 2. FORDULÓJÁBA JUTOTTAK

5.A

Holczer Zsolt
Kerekes Bálint
Kristály Álmos

Felkészítő tanáruk: Fodor Mária

6.A

Balbisi Mirjam
Balbisi Zsuzsa
Bella Artúr
Bodroghy Bence
Jelencsik Tibor
Kiss Benedek
Klement Bence
Kovács Attila

Felkészítő tanáruk: Fodor Mária

7.A

Benda Ferenc
Kanalas Kristóf
Kiss Márton
Rácz Botond

Felkészítő tanáruk: Dr. Sebestyén Zoltánné

8.A

Holczer Viktor
Horváth Bátor
Ujvári Júlia
Vu Lien Viola

Felkészítő tanáruk: Árváné Doba Mária

 

Benchmark – 2011 Budapesti Általános Iskolák Angol Nyelvi Versenyén

A 7.a Tanulói

Benda Ferenc
Nagy Fanni
Márk Imola

3. helyezést értek el.

Tanáruk: Lakner Zsuzsa

Országos döntő

BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY ORSZÁGOS DÖNTŐJE

5. hely
 

Armageddon

Jedlik Ányos Gimnázium
8.A

Felkészítő tanáruk: Bonhardtné Hoffmann Ildikó

Ambrus Eszter
Balogh Olga
Csánki Zsófia
Ujvári Júlia

7. hely
 

Hejesirás kájjefté

Jedlik Ányos Gimnázium
8.A

Felkészítő tanáruk: Bonhardtné Hoffmann Ildikó

Bartók Petra
Lichnovszky Zsófia
Szilvási Csenge
Vu Lien Viola

 

Regionális forduló

 BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY REGIONÁLIS FORDULÓ

2. hely
döntős

Armageddon

Jedlik Ányos Gimnázium
8.A

Ambrus Eszter
Balogh Olga
Csánki Zsófia
Ujvári Júlia

3. hely
döntős

Hejesirás kájjefté

Jedlik Ányos Gimnázium
8.A

Bartók Petra
Lichnovszky Zsófia
Szilvási Csenge
Vu Lien Viola

5. hely

Jedlikes fókák

Jedlik Ányos Gimnázium
5.A

Ambrus Gyöngy
Kristály Álmos
Sarkadi Réka
Üveges Dorina

 

Országos döntő

BOLYAI MATEMATIKAI CSAPATVERSENY ORSZÁGOS DÖNTŐ

 

7. hely

Szalámis szendvics

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

8.A

Tanáruk: Árváné Doba Mária

Vi Lien Viola
Szilvási Csenge
Horváth Bátor
Holczer Viktor

12. hely

2x2 néha 5

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

7.A

Tanáruk: Dr. Sebestyén Zoltánné

Kanalas Kristóf
Elek Ádám
Németh Balázs
Benda Ferenc

Regionális forduló

 BOLYAI MATEMATIKAI CSAPATVERSENY REGIONÁLIS FORDULÓ

1. hely
döntős

2x2 néha 5

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

7.A

Kanalas Kristóf
Elek Ádám
Németh Balázs
Benda Ferenc

1. hely
döntős

Szalámis szendvics

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

8.A

Vi Lien Viola
Szilvási Csenge
Horváth Bátor
Holczer Viktor

2. hely

Rézüst nyüst

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

6.A

Bodroghy Bence
Jelencsik Tibor
Klement Bence
Kovács Attila

2. hely

Rémes négyes

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

7.A

Rácz Botond
Kiss Márton
Ruthner Dániel
Bózsing Bence

2. hely

Emos karalábé

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

8.A

Bobek Dániel
Ungi Balázs
Szlávik Márton
Havasi Balázs

3. hely

Rakétagy

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

6.A

Balbisi Zsuzsa
Filip Fruzsina
Makó Ildikó
Ruha Tábita

4. hely

Exponens

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

7.A

Zupkó Bálint
Czibulya Bence
Molnár Péter
Petrovits Péter

4. hely

Hoppá!

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

8.A

Kalmár Balázs
Ujvári Júlia
Szűcs Balázs
Windisch Máté

6. hely

Jó-fejek

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

6.A

Balbisi Mirjam
Erdei Fanni
Fekete Zsófia
Kalmár Dóra

 

Országos döntő

RUTKAI ZSÓFIA 11.A AZ ORSZÁGOS DÖNTŐBEN 2. HELYEZÉST ÉRT EL. 

TANÁRA: ELEKNÉ BECZ BEATRIX

Kerületi forduló

12 tanuló jutott a budapesti területi döntőbe: 

7.a      
Benda Ferenc (12.)
Kanalas Kristóf (10.)
Németh Balázs (17)

8.a    
Holczer Viktor (11.)

9.a
Benda Katalin ( 17.)
Földesi Tibor ( 11.)

9.b    
Kuti Kamilla(15.)

10.a  
Fazekas Zsolt (6.)
Turjányi Attila (9.)                          

11.a  
Kerényi Péter (6.)
Rutkai Zsófia (4.)
Sztanó Gábor (5.)

Az EUSO nemzetközi diákolimpiai válogató résztvevője volt Sztanó Gábor 11.A  (3.)

A nemzetközi diákolimpia felkészítő táborába – a kökél levelező versenyen elért eredményük alapján – behívták Rutkai Zsófia és Sztanó Gábor 11.A osztályos tanulókat, az 1. szűrőn mindketten sikeresen átjutottak!

Sztanó Gábor ezenkívül résztvett az MTA kémiai kutató táborában is, az ott végzett munkájáról cikk jelent meg.

Kerületi forduló

Hevesy György Kémiaverseny Budapesti Döntőjébe Jutottak

7./a  - Kanalas Kristóf 
8./a  -  Szlávik Márton

Országos döntő

FAZEKAS ZSOLT 24. helyezést ért el. 

Első forduló

A 2. fordulóba jutottak:

Földesi Tibor, 9.a
Fazekas Zsolt, 10.a                                                                  
Turjányi Attila, 10.a

Országos döntő

LEIPOL​D PÉTER 9.A            2. HELY
FARKAS TAMÁS 9.A            3. HELY

Első forduló

A regionális döntőbe jutottak:

Holczer Viktor 8.A
Tóth Szabolcs 9.A
Kővári Bálint 9.A
Sztanó Balázs 9.A

FELKÉSZÍTŐ TANÁRUK:  ELEKNÉ BECZ BEATRIX

Országos döntő

 

Leipold Péter  9.A                 1. hely                 Árváné Doba Mária
Kerekes Bálint 5.A                6. hely                 Fodor Mária
Csépány Balázs 12.A            13. hely               Zsilvölgyi Márta

A NÉMET NYELVŰ KENGURU VERSENY EREDMÉNYEI

Országos helyezés

Fővárosi helyezés

Tanuló

Felkészítő tanára

 

 

10. A

 

1-5

1-5

Vu Nam Levente

Tengelicsné Pénzes Margit

8

2

Sütő Bence

Tengelicsné Pénzes Margit

12

3

Hunyadi Zita

Tengelicsné Pénzes Margit

20

4

Fülöp Rea

Tengelicsné Pénzes Margit

39

5

Takács András

Tengelicsné Pénzes Margit

 

 

11.B

 

38

1

Bitai Zsuzsanna

Hegyiné B.Bernadett

 

 

10.D

 

74

2

Hontvári Emma

Harangozó Andrea

90

3

Szolláth Dóra

Harangozó Andrea

104

4

Kertész Dorina

Harangozó Andrea

 

 

11.D

 

139

5

Tarsoly Attila

Hegyiné B.Bernadett

 

 

6.A

 

26

1

Polgár Patrícia

Hegyiné B.Bernadett

33

2

Balbisi Mirjam

Hegyiné B.Bernadett

44

3

Sali Kamilla

Hegyiné B.Bernadett

60

4

Balbisi Zsuzsa

Hegyiné B.Bernadett

115

5

Gerstenbrein Vivien

Hegyiné B.Bernadett

 

 

8.A

 

34

1

Bobek Dániel

Tengelicsné Pénzes Margit

44

2

Windisch Máté

Tengelicsné Pénzes Margit

54

3

Tasi Zoltán

Tengelicsné Pénzes Margit

66

4

Fónyad Roland

Tengelicsné Pénzes Margit

75

5

Suszter Vanda

Tengelicsné Pénzes Margit


AZ ANGOL NYELVŰ KENGURU VERSENY EREDMÉNYEI

Országos helyezés

Fővárosi helyezés

Tanuló

Felkészítő tanára

 

 

6.A

 

9

1

Polgár Patrícia

Karácsonyi Zsuzsanna

 

 

9.A

 

17

1

Földesi Tibor

Lakner Zsuzsanna

48

2

Imre Dóra

Lakner Zsuzsanna

75

3

Tárnoki Bálint

Lakner Zsuzsanna

101

4

Sali Bence

Lakner Zsuzsanna

104

5

Benda Katalin

Lakner Zsuzsanna

 

A KÖKÉL országos kémiai feladatmegoldó verseny eredménye:
Rutkai Zsófia 4. hely
Sztanó Gábor 11. hely

Felkészítő tanáruk: Elekné Becz Beatrix

Országos döntő

A Less Nándor földrajzverseny országos döntőjének eredményei:

Leipold Péter 9.A         6. hely
Csomor Viktor 12.A      8. hely
Járvás Tamás 9.A         16. hely

Felkészítő tanáruk: Lengyel Géza

Országos döntő

A Lóczy Lajos földrajzverseny országos döntőjében JÁRVÁS TAMÁS 9.A osztályos tanuló 18. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Lengyel Géza

Az M1 Delta című műsora több fordulós országos vetélkedőt  hirdetett „Atomok itt, molekulák ott – Kémia az egész világ” címmel. (2011 A Kémia Éve).

Kb. 150 csapat indult és ebben a mezőnyben végzett holtversenyben a 7-9. helyen a Jedlik 3 fős csapata.
Borbás Enikő, Molnár Zsófia, Tripolszki Anna (12/a). Képernyőre az első öt csapat került.

Felkészítő tanáruk: Rieder Gyuláné

Országos döntő

A MIKOLA FIZIKAVERSENY ORSZÁGOS DÖNTŐJÉNEK EREDMÉNYE:

SZTANÓ BALÁZS 9.A   15. HELY
LEIPOLD PÉTER 9.A   16. HELY

Első forduló

A 2. fordulóba jutottak:
Farkas Tamás 9.A
Kővári Bálint 9.A

FELKÉSZÍTŐ TANÁRUK: ELEKNÉ BECZ BEATRIX

Internetes forduló

MOZAIK ORSZÁGOS INTERNETES KÉMIAVERSENY DÖNTŐJÉNEK EREDMÉNYEI

9.A  FÖLDESI TIBOR                2.
10.C  KOVÁTS TÍMEA               6.
10.A  FAZEKAS ZSOLT             10.

Országos döntő

A MOZAIK tanulmányi verseny országos döntőjében Sztanó Balázs 9.A osztályos tanuló 3. helyezést ért el fizika tantárgyból.

Felkészítő tanára: Elekné Becz Beatrix

Országos döntő

AZ OKTV döntőjében földrajz tantárgyból CSOMOR VIKTOR 12.A osztályos tanuló 20. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Lengyel Géza

Második forduló

Az OKTV döntőjébe jutott földrajzból Csomor Viktor 12.A osztályos tanuló.

Tanára: Lengyel Géza.

Országos döntő

Csapat

FIÚK (V-VI. korcsoport)              2. hely
LÁNYOK (V-VI. korcsoport)          9. hely

Egyéni

Soproni Zsuzsa 11.B                   6-11. hely
Czinkóczky Réka 10.B                 8. hely

Tanáruk: Lengyel Géza

1. hely Farkas Tamás, Hauksz Tamás és Sztanó Balázs 9.A

6. hely Bacher Barnabás, Neubauer Bence 9.B és Kovács Kristóf 9.D​

Országos döntő

RUTKAI ZSÓFIA, 11.A   ORSZÁGOS 11.

SZTANÓ GÁBOR, 11.A   ORSZÁGOS 15.

KERÉNYI PÉTER, 11.A   ORSZÁGOS 21.

A ZRÍNYI-GORDIUSZ VERSENY DÍJAZOTT TANULÓI ÉS TANÁRAI 2010/11.

5. osztály       
Kerekes Bálint            3. hely                                Fodor Mária
Kristály Álmos            6. hely
Gaboda Márk             10. hely

6. osztály        
Kovács Attila           1. hely           döntős            Fodor Mária
Balbisi Mirjam         2. hely           döntős
Jelencsik Tibor           8. hely
Bodroghy Bence         9. hely
Kiss Benedek             14. hely

7. osztály       
Benda Ferenc             3. hely                                    Dr. Sebestyén Zoltánné
Márk Imola               10. hely
Kanalas Kristóf           14. hely
Zupkó Bálint              15. hely

8. osztály       
Vu Lien Viola           1. hely             döntős             Árváné Doba Mária
Ujvári Júlia                9. hely
Szűcs Balázs              13. hely

9. osztály        
Leipold Péter            1. hely            döntős             Árváné Doba Mária
Juhász Bernadett        11. hely
Hauksz Tamás            14. hely

10. osztály     
Turjányi Attila            6. hely                                    Knorrné Skapér Éva
Stump Árpád            12. hely
Gyenes Zoltán           13. hely

11. osztály     
Fenyvesi Tamás          1. hely                                    Dr. Sebestyén Zoltánné
Surányi Balázs           2. hely                                    Knorrné Skapér Éva

12. osztály     
Csépány Balázs           2. hely                                    Zsilvölgyi Márta
Bognár Erzsébet         3. hely

Csapatverseny

5. osztály                    1. hely
6. osztály                    1. hely
7. osztály                    2. hely
8. osztály                    1. hely
9. osztály                    1. hely
10. osztály                  2. hely
11. osztály                   1. hely
12. osztály                   1. hely

Díjazott tanárok

Árváné Doba Mária, Fodor Mária, Knorrné Skapér Éva, Dr. Sebestyén Zoltánné, Zsilvölgyi Márta

Országos döntő

A Gordiusz matematikaverseny országos döntőjében Leipold Péter 9.A osztályos tanuló 1. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Árváné Doba Mária.​