Országos döntő

Kristály Álmos az Ábel Jenő latin nyelvi verseny országos döntőjében 19. helyezést ért el.

Az angol nyelvi kerületi versenyen 1. helyen végzett, és a budapesti döntőbe jutott a 7.A osztály csapata.
 
Csapattagok: Balczer Boglárka, Kerekes Bálint, Kristály Álmos
​Tanáruk: Raska Mónika​

Az Arany Dániel matematikaverseny döntőjébe jutottak:

Kállai Kata 9.A
Felkészítő tanára: Dr. Sebestyén Zoltánné
 
​​Vu Lien Viola 10.A
Felkészítő tanára: Árváné Doba Mária 

Országos döntő

A Bátaszéki matematikaverseny országos döntőjének eredményei

KEREKES BÁLINT 7. hely
 Felkészítő tanára: Fodor Mária
 
FRAKNÓI ÁDÁM 10. hely
AL-SAYYED ZAKARIÁS 23. hely
Felkészítő tanáruk: Zsilvölgyi Márta​

Második forduló

A Bátaszéki matematikaverseny döntőjébe jutottak

AL-SAYYED ZAKARIÁS 6.A
FRAKNÓI ÁDÁM 6.A
Felkészítő tanáruk: ZSILVÖLGYI MÁRTA
 
KEREKES BÁLINT 7.A  
Felkészítő tanára: FODOR MÁRIA

Első forduló

A Bátaszéki matematikaverseny 2. fordulójába jutottak​

Varga Eszter 5.A
Alaksa Levente 5.A
Teleki Sándor 5.A
Barta Botond 5.A
Kállai Miklós 5.A
Keller Dániel 5.A
Felkészítő tanáruk: KOVÁCS GABRIELLA
 
Fraknói Ádám 6.A
Al-Sayyed Zakariás 6.A
Máté Szonja 6.A
Polgár Bertalan 6.A
Felkészítő tanáruk: Zsilvölgyi Márta
 
Kerekes Bálint  7.A
Holczer Zsolt 7.A
Felkészítő tanáruk: Fodor Mária
 
Balbisi Mirjam 8.A
Bodroghy Bence 8.A
Jelencsik Tibor 8.A
Erdős Dorottya 8.A
Bella Artúr 8.A
Balbisi Zsuzsa 8.A
Felkészítő tanáruk: Fodor Mária​

Országos döntő

Bolyai Matematika Csapatverseny Döntő​
8.a osztály (24 csapat)    Tanár: Fodor Mária
 
             10. hely   Balbisi Mirjam
                                  Erdős Dorottya
                                  Polgár Patrícia
                                  Kiss Enikő
 
7.a osztály (26 csapat)   Tanár: Fodor Mária
 
             15. hely   Holczer Zsolt
                                  Kerekes Bálint
                                  Kristály Álmos
                                  Vitárius Gergő
 
5.a osztály (32 csapat) Tanár: Kovács Gabriella
 
             28. hely   Barta Botond
                                  Keller Dániel
                                  Krajewsky Marcel
                                  Varga Eszter

Regionális forduló

A regionális forduló eredményei

Osztály/kategória: 5                
Csapatnév: Pénztárcák             1. hely DÖNTŐS
1. diák: Barta Botond
2. diák: Keller Dániel
3. diák: Krajewski Marcell
4. diák: Varga Eszter
Felkészítő tanár(ok): Kovács Gabriella
 
Osztály/kategória: 7g
Csapatnév: Samu van Kenobi
1. diák: Holczer Zsolt                1. hely DÖNTŐS
2. diák: Kerekes Bálint
3. diák: Kristály Álmos
4. diák: Vitárius Gergő
Felkészítő tanár(ok): Fodor Mária
 
Osztály/kategória: 8g
Csapatnév: Kettőmegkettő       1. hely DÖNTŐS
1. diák: Balbisi Mirjam
2. diák: Erdős Dorottya
3. diák: Kiss Enikő
4. diák: Polgár Patrícia
Felkészítő tanár(ok): Fodor Mária
 
Osztály/kategória: 7g
Csapatnév: Marci és a lányok  2. hely
1. diák: Kárpáti Gabriella
2. diák: Sarkadi Réka
3. diák: Üveges Dorina
4. diák: Westsik Marcell
Felkészítő tanár(ok): Fodor Mária
 
Osztály/kategória: 8g
Csapatnév: Gumipandák
1. diák: Fekete Zsófia                3. hely
2. diák: Makó Ildikó
3. diák: Sali Kamilla
4. diák: Turjányi Lilla
Felkészítő tanár(ok): Fodor Mária
 
Osztály/kategória: 6
Csapatnév: Fermatek                4. hely
1. diák: Al-Sayyed Zakariás
2. diák: Beke-Szabó Csenge
3. diák: Fraknói Ádám Xavér
4. diák: Szabó Adrián Tamás
Felkészítő tanár(ok): Zsilvölgyi Márta
 
Osztály/kategória: 7g
Csapatnév: Vad D                      4. hely
1. diák: Adler Ádám
2. diák: Demeter Kevin
3. diák: Dobosi Ádám
4. diák: Vatti Krisztián
Felkészítő tanár(ok): Fodor Mária
 
Osztály/kategória: 8g
Csapatnév: Trancsírák                4. hely
1. diák: Jelencsik Tibor
2. diák: Klement Bence
3. diák: Kovács Attila
4. diák: Nagy Bálint
Felkészítő tanár(ok): Fodor Mária
 
Osztály/kategória: 8g
Csapatnév: Agent Pí                  5. hely
1. diák: Erdei Fanni
2. diák: Gizella Hajnalka
3. diák: Pataki Balázs
4. diák: Virga Szabolcs
Felkészítő tanár(ok): Fodor Mária
 
Osztály/kategória: 6
Csapatnév: Humorzsák            6. hely
1. diák: Gizaw Máté
2. diák: Pál Szabolcs Zoltán
3. diák: Polgár Bertalan
4. diák: Zupkó Balázs Péter
Felkészítő tanár(ok): Zsilvölgyi Márta
 
Osztály/kategória: 7g
Csapatnév: No name                6. hely
1. diák: Balczer Dominik
2. diák: Kocsis Kristóf
3. diák: Simán Domonkos
4. diák: -
Felkészítő tanár(ok): Fodor Mária​​

Országos döntő

Fazekas Zsolt 6.
Tanára: Kolatsek Katalin


Balbisi Mirjam 11.
Polgár Patrícia 15.
Gizella Hajnalka 15.Tanáruk: Elekné Becz Beatrix

Területi forduló

A Curie kémiaverseny oszágos döntőjébe jutott:

Balbisi Mirjam, 8.A
Polgár Patrícia, 8.A
Gizella Hajnalka, 8.A
Tanáruk: Elekné Becz Beatrix
 
Fazekas Zsolt, 12. A
Tanára: Kolatsek Katalin

A területi döntő legjobb eredményei:
Balbisi Mirjam               8. A         1. helyezés
Gizella Hajnalka            8. A         2. helyezés
Polgár Patrícia              8. A         3. helyezés
Ruha Tábita                   8. A         5. helyezés
Tanáruk: Elekné Becz Beatrix
 
Fazekas Zsolt, 12. A, 4. helyezés
Tanára: Kolatsek Katalin

Fővárosi döntő


A Curie kémiaverseny területi döntőjébe jutottak:
Holczer Zsolt, 7.A
 
Balbisi Mirjam, 8. A
Gizella Hajnalka, 8. A
Polgár Patrícia, 8. A
Ruha Tábita, 8. A
Turjányi Lilla, 8. A
 
Szűcs Ágnes, 9. B
Szlávik Márton, 10. A
Kuti Kamilla, 11. B
Fazekas Zsolt, 12. A

​​A Curie környezetvédelmi verseny fővárosi fordulójában 3. helyezést ért el a 7.A csapata:

Csekity Bálint
Holczer Zsolt
Kerekes Bálint
Felkészítő tanáruk: Kolatsek Katalin

Országos döntő

A Hevesy kémiaverseny döntőjében Polgár Patrícia (8.A) 18. Gizella Hajnalka (8.A) 26. helyezést ért el összesítésben. Hajnalka megkapta a legjobban szóbeliző versenyző különdíját, Patrícia pedig a laboratóriumi gyakorlatáért kapott dicséretet.

Felkészítő tanáruk: Elekné Becz Beatrix

Budapesti forduló

A Hevesy kémiaverseny budapesti fordulójának eredménye:

Gizella Hajnalka    6.
Polgár Patrícia      8.
Balbisi Mirjam       9.
Felkészítő tanáruk: Elekné Becz Beatrix
 
Holczer Zsolt        8.
Kocsis Kritóf        24.
Csekity Bálint       31.
Felkészítő tanáruk: Kolatsek Katalin
 
Gizella Hajnalka és Polgár Patrícia az országos döntőbe jutott.

Területi forduló

A Hevesy Kémiaverseny megyei fordulóba jutott:​​ 

7.A
Csekity Bálint 
Holczer Zsolt 
Kocsis Kristóf
8.A
Balbisi Mirjam 
Gizella Hajnalka 
Polgár Patrícia
Felkészítő tanáruk: Kolatsek Katalin és Elekné Becz Beatrix

Kerületi forduló

A Hevesy Kémiaverseny kerületi fordulóján ​​sikeresen szerepeltek:

7. osztály
Balczer Boglárka
Balczer Dominik
Csekity Bálint                1. hely
Holczer Zsolt                 2. hely
Kocsis Kristóf                3. hely
Kristály Álmos
Márkus Réka
Varga Fanni Leila
Vatti Krisztián
Vitárius Gergő
Vestsik Marcell
 
8. osztály​
Balbisi Mirjam               1. hely
Gizella Hajnalka            3. hely
Kalmár Dóra                 
Polgár Patrícia               2. hely
Ruha Tábita                   
Turjányi Lilla

Országos döntő

​​Holczer Viktor 10.A bejutott a Jedlik fizikaverseny országos döntőjébe és ott 6. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Elekné Becz Beatrix

Regionális forduló

A Jedlik Fizikaverseny regionális döntőjének eredményei:

​Holczer ​​Vi​ktor ​10.A ​2. helyezés
​Ungi Balázs ​10.A ​7. helyezés
​Vu Lien Viola ​10.A ​5. helyezés
 

Kerületi forduló

A Kazinczy Szépkiejtési Verseny kerületi fordulójában
 
1. AMBRUS GYÖNGY 7.A  
Tanára: Horváth Zsuzsanna
 
2. MÁTÉ SZONJA 6.A
Tanára: Dr. Bonhardtné Hoffmann Ildikó​

Országos döntő

Angol nyelv

​A Kenguru angol nyelvi verseny országos döntőjében Kerekes Bálint 7.A osztályos tanulónk 3. helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Raska Mónika​​
 

​Német nyelv

A Zalamat országos német nyelvi versenyen: 
Havasi Balázs, 10.A   
9. helyezést ért el
Tanára: Tengelicsné Pénzes Margit
 

További szép eredmények

Csánki Zsófia, 10.A      12. hely
Tanára: Tengelicsné Pénzes Margit
 
Martinkó Máté, 10.B   17.HELY
Tanára: Bonhardt Zsuzsa​

A kerületi szövegértő verseny eredményei:
 
1. hely DURKÓ ARVID 6.A
2. hely MIHÁLYI ESZTER 5.A
Tanáruk: Dr. Bonhardtné Hoffmann Ildikó​

A KÖKÉL (Középiskolai Kémiai Lapok) feladatmegoldó versenyén Balbisi Mirjam (8.A) 10. helyezett lett (a kilencedikesek és tizedikesek mezőnyében). 

Felkészítő tanára: Elekné Becz Beatrix​​

A "Lengyel - magyar történelmi kapcsolatok a XX. században" címmel rendezett fővárosi vetélkedőn a Jedlik csapata 6.
helyezést ért el.
 
Felkészítő tanáruk: Csapody Ákos​

Országos döntő

Vu Lien Viola (10.A) bejutott az országos döntőbe és ott 25. helyezést ért el.

Tanára: Elekné Becz Beatrix ​

Budapesti forduló

Mikola Fizikaverseny budapesti fordulójába jutott:

Holczer Viktor, 10. A
Ungi Balázs, 10. A
Vu Lien Viola, 10. A
Tanáruk: Elekné Becz Beatrix
 
Elek Ádám, 9. A
Tanára: Dr. Sebestyén Zoltánné

Országos döntő

​​Ruha Tábita (8.A) a Mozaik Tanulmányi Verseny országos döntőjébe jutott kémiából és fizikából, ahol az alábbi eredménnyel végzett:

Fizika  17. hely
Kémia  19. hely
 
Tanárai: Lakó Ferenc Péter és Elekné Becz Beatrix

Országos döntő

Kristály Álmos 5. helyezést ért el az angol nyelvi tanulmányi verseny országos döntőjében.

Első forduló

Matematika

Leipold Péter, 11.A
Tanára: Árváné Doba Mária
 
Turjányi Attila 12.A
Tanára: Knorrné Skapér Éva

Biológia

​Az OKTV 2. fordulójába jutott biológiából Kuti Kamilla 11.B osztályos tanulónk.
Tanára: Lengyel Géza​

Fizika

​​Az OKTV 2. fordulójába jutottak fizikából:

Leipold Péter, 11.A
Sztanó Balázs, 11.A
Tanáruk: Elekné Becz Beatrix

Stump Árpád 12.A
Tanára: Lakó Ferenc Péter​

Kémia

​Az OKTV 2. fordulójába jutott kémiából Fazekas Zsolt 12.A osztályos tanulónk. 
Tanára: Kolatsek Katalin ​

Történelem

Király Zoltán, 12.A
Felkészítő tanára: Csabody Ákos

Második forduló

Matematika

​​​Az OKTV döntőjébe jutott Leipold Péter, 11. A
Tanára: Árváné Doba Mária 

Informatika

Madák Ildikó 11.C osztályos tanuló
Felkészítő tanára: Farkas Csaba​

Német nyelv

I. kategória: Fülöp Rea, 12.A
Tanára: T. Pénzes Margit
 
II. kategória: Hontvári Emma, 12.D
Tanára: Harangozó Andrea

Kerületi forduló

A Teleki Pál földrajzverseny kerületi fordulójának eredményei​​

KEREKES BÁLINT 7.A         I. HELY
AMBRUS GYÖNGY 7.A       II. HELY
​POLGÁR PATRÍCIA 8.A      II. HELY
 
Felkészítő tanáruk: LENGYEL GÉZA

Országos döntő

A Varga Tamás matematikaverseny döntőjének eredménye​

7. hely  Balbisi Mirjam 8.A                    
Felkészítő tanára: Fodor Mária​

Országos döntő

Az Írószövetség által meghirdetett Weöres Sándor szavalóverseny nyilvános döntőjébe jutott:

Haraszti Elvira, 11.B
Tanára: Venczel Katalin​

Országos döntő

A Zrínyi matematikaverseny országos döntőjének eredményei

1. hely Leipold Péter 11.A                
Felkészítő tanára: Árváné Doba Mária
 
14. hely   Fraknói Ádám              
Felkészítő tanára: Zsilvölgyi Márta
 
22. hely Vu Lien Viola 10.A
Felkészítő tanára: Árváné Doba Mária
 
27. hely Kristály Álmos 7.A                   
Felkészítő tanára: Fodor Mária
 
29. hely  Balbisi Mirjam 8.A         
Felkészítő tanára: Fodor Mária

Területi forduló

Díjazottak​

5. osztály:        4. Varga Eszter
                        9. Teleki Sándor                                             Tanáruk: Kovács Gabriella
6. osztály:        1. Fraknói Ádám                     döntős
                        7. Szabó Adrián
                        13. Al-Sayyed Zakariás                                 Tanáruk: Zsilvölgyi Márta
7. osztály:        1. Kristály Álmos                    döntős
                        2. Kerekes Bálint
                        15. Balczer Dominik                                      Tanáruk: Fodor Mária
8. osztály:        1. Balbisi Mirjam                   döntős
                        5. Polgár Patrícia                                           Tanáruk: Fodor Mária
9. osztály:        3. Benda Ferenc                                             Tanára: Dr. Sebestyén Zoltánné
                        4. Viszmeg Krisztián                                       Tanára: Knorrné Skapér Éva
10. osztály:      1. Vu Lien Viola                      döntős
                        3. Horváth Bátor                                            Tanáruk: Árváné Doba Mária
11. osztály:      1. Leipold Péter                      döntős             Tanára: Árváné Doba Mária
12. osztály:      4. Sütő Bence                                                 Tanára. Knorrné Skapér Éva
 

Csapatverseny​​

5. osztály                    3. hely (Alaksa, Teleki, Varga)
6. osztály                    1. hely (Al-Sayyed, Fraknói, Szabó)
7. osztály                    1. hely (Balczer D., Kerekes, Kristály)
8. osztály                    1. hely (Balbisi, Bodroghy, Polgár)
9. osztály                    2. hely (Benda, Ruttner, Viszmeg)
10. osztály                  1. hely (Horváth, Magyar, Vu Lien)
11. osztály                  2. hely (Farkas, Hauksz, Leipold)
12. osztály                  2. hely (Gyenes, Stump, Sütő)
 

Iskolák versenye

Nyolcosztályos gimnáziumok
1. Veres Péter Gimnázium
2. Radnóti Miklós Gimnázium
3. Jedlik Ányos Gimnázium
4. Babits Mihály Gimnázium
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium
5. Németh László Gimnázium
6. Kempelen Farkas Gimnázium
7. Balassi Bálint Gimnázium
8. Szilágyi Erzsébet Gimnázium
9. Deák Téri Evangélikus Gimnázium
Négyosztályos gimnáziumok:
6. Jedlik Ányos Gimnázium (10 iskola közül)