Országos döntő

Az Ábel Jenő Latinverseny országos döntőjében Kristály Álmos 8.A osztályos tanulónk 1. helyezést ért el.

Tanára: Szilágyi Zsuzsánna

Második forduló

Az Arany Dániel Matematikaverseny döntőjébe jutottak:
 
Balbisi Mirjam 9.A
Bodroghy Bence 9.A            

Tanáruk: Fodor Mária

Első forduló

Az Arany Dániel Országos Matematikaverseny 2. fordulójába jutottak

Kezdők

Balbisi Mirjam
Balbisi Zsuzsa
Bella Artúr
Bodroghy Bence
Jelencsik Tibor
Nagy Bálint                            Tanáruk:         Fodor Mária
Lehoczky Lóránt                     Tanára:           Kovács Gabriella

 

Haladók

Benda Ferenc
Kanalas Kristóf
Kállai Kata
Bencze Márton                      Tanáruk:         Dr. Sebestyén Zoltánné
Viszmeg Krisztián                   Tanára:            Knorrné Skapér Éva

Országos döntő

A Bátaszéki Matematikaverseny döntőjének eredményei:

Fraknói Ádám 7. A osztály 7. hely
Tanára: Zsilvölgyi Márta

Kerekes Bálint 8. A osztály 24. hely
Tanára: Fodor Mária

Második forduló

A Bátaszéki Matematikaverseny második fordulójába jutottak:

5.A osztály  

Lugosi Gergely Gábor
Erdős Rita
Graffy Rebeka
Zentai Bálint
Arany Lilla

6.A osztály  

Varga Eszter
Krajewski Marcel
Alaksa Levente
Weisz Róbert
Barta Botond
Kállai Miklós
Keller Dániel
Papp Ákos

7.A osztály  

Fraknói Ádám

8.A osztály  

Kerekes Bálint
Gaboda Márk

 

Budapesti forduló

Benchmark – 2013/14. budapesti általános iskolák angol nyelvi budapesti versenyén a 6.A tanulói:

Bakos Kristóf
Nehéz Orsolya
Teleki Sándor

2. helyezést értek el

Tanáruk: Bor Pálma

Regionális forduló

A BOLYAI MATEMATIKAI CSAPATVERSENY REGIONÁLIS FORDULÓJÁNAK EREDMÉNYEI

1. hely

5.A

Balázs László
Lugosi Gergely
Zentai Bálint
Pető Nóra

7.A

Fraknói Ádám
Beke-Szabó Csenge
Szabó Adrián
Polgár Bertalan

8.A

Holczer Zsolt
Kocsis Kristóf
Vitárius Gergő
Adler Ádám

 

2. hely

6.A

Barta Botond
Keller Dániel
Papp Ákos
Varga Eszter

7.A

Fekete Noémi
Takács Nóra
Varga Zsófia
Virga Veronika

8.A

Balczer Boglárka
Balczer Dominik
Gerencsér Zsófia
Szentpétery Vanda

 

3. hely                                    

6.A

Alaksa Levente
Kállai Miklós
Krajewski Marcel
Teleki Sándor

8.A

Krasz Márton
Nándorfi Zoltán
Simán Domonkos
Westsik Marcell

 

 

4. hely                                                                           5. hely

7.A

Pál Szabolcs
Nemes Adrián
Zupkó Balázs
Gizaw Máté

8.A

Kárpáti Gabriella
Sarkadi Réka
Üveges Dorina

 

Felkészítő tanárok:

5.A– Knorrné Skapér Éva
6.A – Kovács Gabriella
7.A – Zsilvölgyi Márta
8. A – Fodor Mária

Zsilvölgyi Márta tanári fődíjas.

Országos döntő

A Bolyai Matematikai Csapatverseny országos döntőjének eredményei

​​​​5. hely
Fraknói Ádám, Beke-szabó Csenge, Szabó Adrián, Polgár Bertalan 7.a
Felkészítő tanáruk: Zsilvölgyi Márta​

20. hely
Balázs László, Lugosi Gergely, Pető Nóra, Zentai Bálint 5.a
Felkészítő tanáruk: Knorrné Skapér Éva

23. hely
Holczer Zsolt, Kocsis Kristóf, Vitárius Gergő, Adler Ádám 8.a
Felkészítő tanáruk: Fodor Mária

Országos döntő

A Bolyai Természettudományos Csapatverseny országos döntőjében a 8.A osztály csapata a 3. helyen végzett.

Csapattagok: Csekity Bálint, Holczer Zsolt, Kerekes Bálint, Kristály Álmos
Tanáruk: Kolatsek Katalin

Regionális forduló

A Bolyai Természettudományos csapatverseny regionális fordulójának eredményei

7. osztály (Felkészítő tanár: Pavelka Éva)

8. hely
Máté Szonja, Beke Szabó Csenge, Varga Zsófia, Polgár Bertalan

17. hely
Fraknói Ádám, Durkó Arvid, Pári Marcell, Szabó Adrián

19. hely
Takács Nóra, Virga Veronika, Polyák Petra, Horváth Szabolcs

 

8. osztály (Felkészítő tanár: Kolatsek Katalin)

​2. hely              DÖNTŐS
Holczer Zsolt, Csekity Bálint, Kerekes Bálint, Kristály Álmos

4. hely
Varga Fanni Leila, Márkus Réka, Krasz Márton Emil, Gaboda Márk

17. hely
Balczer Boglárka, Ambrus Gyöngy, Westsik Marcell, Vitárius Gergő

25. hely
Nándorfi Zoltán, Kárpáti Gabriella, Sarkadi Réka, Üveges Dorina

27. hely
Vatti Krisztián, Adler Ádám, Balczer Dominik, Kocsis Kristóf​

Országos döntő

A Curie kémiaverseny országos döntőjén
 
Balbisi Mirjam        4.
Fraknói Ádám        10.
Kern Dóra               16.
Varga Zsófia            22.
 
helyezést ért el.
 
Tanáraik: Elekné Becz Beatrix és Holczer József
 

Területi forduló

A Curie kémiaversen országos döntőjébe jutottak:

Fraknói Ádám 7.A
Varga Zsófia 7.A
Balbisi Mirjam 9.A
Felkészítő tanáruk: Elekné Becz Beatrix

Kern Dóri 10.A
Felkészítő tanára: Holczer József

Kerületi forduló

A Curie Kémiaverseny budapesti (területi) döntőjébe jutottak:

7. A osztály (Elekné Becz Beatrix)
Fraknói Ádám                       
Máté Szonja
Varga Zsófia                          

8. A osztály (Kolatsek Katalin)
Holczer Zsolt                        

9. A osztály (Elekné Becz Beatrix)
Balbisi Mirjam
Kalmár Dóra
Magos Norbert
Ruha Tábita

9. B osztály (Kolatsek Katalin)
Pallagi Patrik

10. A osztály (Holczer József)
Kern Dóra

11. A osztály (Elekné Becz Beatrix)
Szlávik Márton​

Területi forduló

A Curie környezetvédelmi verseny területi fordulójának eredményei:

II. hely (10.A)
Kern Dóra
Fazekas Pálma
Márk Imola

Tanáruk: Pavelka Éva

V.hely (9.A)
Balbisi Mirjam
Balbisi Zsuzsa
Ruha Tabita

Tanáruk: Koletsek Katalin

VI. hely (7.A)
Polyák Petra
Takács Nóra
Virga Veronika

Tanáruk: Pavelka Éva

VII. hely (7.A)
Durkó Arvid
Fraknói Ádám
Horváth Szabolcs

Tanáruk: Pavelka Éva

A Fővárosi Alkalmazói Informatikaverseny eredményei:

Dóka Balázs 10.d  2. hely
Tanára: Takács Attila

Madák Ildikó 12.c  3. hely
Tanára: Farkas Csaba

A Fővárosi Katasztrófavédelmi versenyen I. helyezést ért el az általános iskolai és a középiskolai csapatunk.

Csapattagok

7.A
Beke-Szabó Csenge
Piricz Mihály
Polyák Petra
Virga Veronika

10.D
Balázs Fanni
Bács Kinga
Czibula Krisztián
Kristóf Martin

Felkészítő tanáruk: Pásztor Zsófia

Kerületi forduló

A Hevesy Kémiaverseny kerületi fordulóján eredményesen szerepelt:

7. A osztály (Elekné Becz Beatrix)
Babai Dezső
Durkó Arvid
Fraknói Ádám            1. hely                 A megyei fordulóba jutott
Horváth Szabolcs      3. hely                 A megyei fordulóba jutott
Polgár Bertalan
Polyák Petra               2. hely                 A megyei fordulóba jutott
Takács Nóra
Varga Zsófia               2. hely                 A megyei fordulóba jutott

8. A osztály (Kolatsek Katalin)
Csekity Bálint
Holczer Zsolt             2. hely                 A megyei fordulóba jutott
Kerekes Bálint           1. hely                 A megyei fordulóba jutott
Kocsis Kristóf
Kristály Álmos            3. hely                 A megyei fordulóba jutott
Varga Fanni
Vitárius gergő
Wetrik Marcell

Országos döntő

Az Integrált Természettudományos Verseny országos döntőjében 10. helyezést ért el iskolánk csapata.

A csapattagok a 11.A osztály diákjai:

Holczer Viktor
Szlávik Márton
Ungi Balázs
Vu Lien Viola

Felkészítő tanáraik: Elekné Becz Beatrix​ és Pavelka Éva

Országos döntő

Balbisi Mirjam 9.A osztályos tanulónk az Irinyi kémiaverseny országos döntőjében 7. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Elekné Becz Beatrix

Budapesti forduló

Az Irinyi kémiaverseny budapesti fordulójának eredményei:

Balbisi Mirjam    2.
Fekete Zsófia     19.
Nagy Bálint         22.
Magos Norbert    23.

Balbisi Mirjam az országos döntőbe jutott.

Felkészítő tanáruk: Elekné Becz Beatrix

Kerületi forduló

Az Irinyi Kémiaverseny budapesti fordulójába jutott:

9. A osztály (Elekné Becz Beatrix)​
Balbisi Mirjam
Fekete Zsófia
Magos Norbert
Nagy Bálint

Országos döntő

A Jedlik Ányos Fizikaverseny országos döntőjében Holczer Zsolt 8.A osztályos tanulónk 3. helyezést ért el.

Tanára: Lakó Ferenc Péter

Bársony Laura 11.B osztályos tanulót beválasztották a Kárpát-medencei Középiskolás Irodalmi Pályázat sárvári irodalmi tábora meghívottjainak sorába.

A Kárpát-medencei szavalóversenyen - "Hazafias versek a magyar költészetben" - a Magyarság Háza különdíját érdemelte ki Haraszti Elvira 12.B osztályos tanuló, a budapesti Vörösmarty szavalóversenyen pedig 2. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Venczel Katalin

Kerületi forduló

A Kazinczy ​Ferenc Szépkiejtési Verseny kerületi fordulóján Máté Szonja 7.A osztályos tanuló 2. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Dr. Bonhardtné Hoffmann Ildikó

A Kenguru matematikaversenyen

LEIPOLD PÉTER 12.A osztályos tanulónk országos 1.,
BALBISI MIRJAM 9.A osztályos tanulónk országos 9. helyezést ért el.

Tanáraik:
Árváné Doba Mária
Fodor Mária

A Kerületi Szövegértő Versenyen Rapatyi Anna 7.A osztályos tanuló 2. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Dr. Bonhardtné Hoffmann Ildikó​

A Kis Kavics Kupán a "Jedlik" csapat 17 csapat közül a 9. helyen végzett.

14 csapat a Fazekas Gimnáziumból, 1-1 az Áldás utcából, a Szent István Gimnáziumból és a Jedlik Ányos Gimnáziumból érkezett.

Csapatunk tagjai: Balczer Boglárka (8.A), Beke-Szabó Csenge (7.A), Fraknói Ádám (7.A), Kerekes Bálint (8.A) és Kristály Álmos (8.A)​

Balbisi Mirjam 9. A osztályos tanuló az országos kémiai levelezős versenyen 2. helyezést ért el.

Tanára: Elené Becz Beatrix

A lengyel-magyar történelmi versenyen 1. helyen jutott tovább a 11.A csapata:

Ambrus Eszter
Bobek Dániel
Szilvási Csenge
Szlávik Márton

Tanáruk: Csapody Ákos

A London Bridge Angol Nyelvi Versenyen Teleki Sándor 6.A osztályos tanuló 4. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Bor Pálma

Horváth Karolina Helga 5.A osztályos tanuló legfiatalabbként korcsoportjában Magyarország Aquatlon Bajnoka.

Országos döntő

A német nyelvi OÁTV országos döntőjében Beke-Szabó Csenge 7.A osztályos tanuló 13. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Harangozó Andrea

Budapesti forduló

A német nyelvi OÁTV országos döntőjébe jutott Beke-Szabó Csenge 7.A osztályos tanuló.

Felkészítő tanára: Harangozó Andrea

Területi forduló

A német nyelvi OÁTV budapesti döntőjébe jutottak a 7.A alábbi tanulói:

Varga Zsófia
Polyák Petra
Babai Dezső
Beke-Szabó Csenge
Takács Nóra
Máté Szonja

Felkészítő tanáruk: Harangozó Andrea

Országos döntő

A matematika OKTV döntőjében LEIPOLD PÉTER  12.A 5. helyezést ért el.

A matematika OKTV döntőjében VU LIEN VIOLA12.A 11. helyezést ért el.

Tanáruk: Árváné Doba Mária

Az orosz OKTV döntőjében JUHÁSZ BERNADETT 12.A 7. helyezést ért el

Tanára: Lakner Zsuzsanna

Második forduló

Az OKTV döntőjébe jutott matematikából Leipold Péter 12.A és Vu Lien Viola 11.A osztályos tanuló. 
Felkészítő tanáruk: Árváné Doba Mária 

Informatikából az OKTV döntőjébe jutott Madák Ildikó 12.C osztályos tanuló.
Felkészítő tanára: Farkas Csaba 

Első forduló

Francia nyelvből az OKTV 2. fordulójába jutott Szombati Eszter 12.C és Zsiga Zsolt 11.C osztályos tanuló.
Felkészítő tanáruk: Mikuskáné Papp Mária 

Orosz nyelvből az OKTV 2. fordulójába jutott Juhász Bernadett és Farkas Tams 12. A osztályos tanuló.
Felkészítő tanáruk: Lakner Zsuzsa 

Matematikából az OKTV 2. fordulójába jutott Vu Lien Viola 11.A és Leipold Péter 12.A osztályos tanuló.
Felkészítő tanáruk: Árváné Doba Mária

Biológiából az OKTV 2. fordulójába jutott Ambrus Eszter 11.A osztályos tanuló.
Felkészítő tanára: Pavelka Éva

Angol nyelvből az OKTV 2. fordulójába jutott Davidovics Péter és Kővári Bálint 12. A osztályos tanuló.
Felkészítő tanáruk: Karácsonyi Zsuzsa és Lakner Zsuzsa.

Kémiából az OKTV 2. fordulójába jutott Földesi Tibor 12. A osztályos tanuló.
Felkészítő tanára: Kolatsek Katalin 

Fizikából az OKTV 2. fordulójába jutott Leipold Péter 12. A osztályos tanuló.
Felkészítő tanárai: Elekné Becz Beatrix és Lakó Ferenc Péter 

Horváth Karolina Helga 5.A Országos Mezei futóverseny diákolimpiáján 2. helyezést ért el.

Mendrey Tamás 7.A osztályos tanuló megnyerte a 2014. évi Tőrvívó Országos Bajnokságot.

A Petőfi Irodalmi Múzeum Pályázatán A 10.B psztály csapata 3. helyezést ért el a gimnáziumok kategóriában Jane Austen Büszkeség és Balítélet című regényéhez készített társasjátékával.

Csapattagok: Borbély Anita, Gere Sára, Kóti Alexandra, Kulcsár Kata, Németh Cintia, Orosz Szonja, Szalai Zsuzsi, Szűcs Ágnes, Tordai Balázs, Tóth Szandra, Varga Ákos

Tanáruk: Venczel Katalin

Országos döntő

A sakk diákolimpia országos döntőjében csapatunk:

HORVÁTH DÁVID   12.B
KLEMENT BENCE    9.A
WANGER TAMÁS    9.A
MAGOS MÁTÉ         5.A

Az V-VI. korcsoportban 6. helyezést ért el.

Felkészítő tanáruk: Lengyel Géza

A Hebe Kft. által szervezett irodalmi levelezős csapatversenyen 8. helyezést ért el a 9. évolyam csapata.

Tagjai:
Kup katica
Németi Dominik
Szilágyi Róbert
Szőnyi Pál

Felkészítő tanáruk: Brutovszky Gabriella

Országos döntő

A Titok Német Nyelvi Levelezősversenyen országos 6. helyzést ért el Varga Zsófia 7.A osztályos tanuló.

Felkészítő tanára: Harangozó Andrea

Országos döntő

A TUDÁSFELTÖLTÉS 2.0 Tudományvizualizációs Vetélkedőre készített Atomok c. filmjükkel a szakmari zsűri döntése alapján 5. helyezést értek el:

LAKATOS KRISZTIÁN MÁRK
PALLAGI PATRIK
SZÉKELY LIZA

9.B osztályos tanulók.

Felkészítő tanáruk: Kolatsek Katalin

Első forduló

A Tudásfeltöltés 2.0 Tudományvizualizációs Vetélkedőre készített Atomok c. filmjükkel a szakmai zsűri döntése alapján országos döntőbe jutottak:

Lakatos Krisztián Márk
Pallagi Patrik
Székely Liza

9.B osztályos tanulók.

Felkészítő tanár: Kolatsek Katalin​

Első forduló

A VARGA TAMÁS MATEMATIKAVERSENY 2. FORDULÓJÁBA JUTOTTAK

7. osztály

Beke Szabó Csenge
Durkó Arvid Benedek
Fraknói Ádám
Gizaw Máté
Kocsi Zsombor
Máté Szonja
Pál Szabolcs
Polgár Bertalan
Rapatyi Anna
Takács Nóra                        

Felkészítő tanáruk: Zsilvölgyi Márta

8. osztály

Kerekes Bálint
Kristály Álmos

Felkészítő tanáruk: Fodor Mária

Budapesti forduló

Varga Tamás Matematikaverseny eredményei a következők Budapesten

7. osztály
Fraknói Ádám      1. hely       
Tanára: Zsilvölgyi Márta

Indulók száma: 412

8. osztály
Kerekes Bálint     8. hely
Kristály Álmos    15. hely       
Tanáruk: Fodor Mária

Indulók száma: 407


Varga Tamás Matematikaverseny döntőjébe a következők jutottak:
 
7. osztály:  Fraknói Ádám          Tanára: Zsilvölgyi Márta
 
8. osztály: Kerekes Bálint
                Kristály Álmos          Tanáruk: Fodor Mária

Szombati Eszter 12. C osztályos tanuló a Szegedi Tudományegyetem Vegyésztornáján 2. helyezést ért el.

Tanára: Elekné Becz Beatrix

Országos döntő

A Zrínyi Ilona Matemaika Tesztversenyverseny országos döntőjén elért eredmények 2014.

12. osztály:                         Leipold Péter                     2. hely                   Tanára: Árváné Doba Mária
6. osztály:                           Varga Eszter                   11. hely                    Tanára: Kovács Gabriella
7. osztály:                           Fraknói Ádám                  10. hely                   Tanára: Zsilvölgyi Márta
8. osztály:                           Kerekes Bálint                  8. hely                    Tanára: Fodor Mária
9. osztály:                           Balbisi Mirjam                   19. hely                  Tanára: Fodor Mária
10. osztály:                         Benda Ferenc                   26. hely                  Tanára: Dr. Sebestyén Zoltánné              
11. osztály:                         Vu Lien Viola                     20. hely                  Tanára: Árváné Doba Mária

Területi forduló

A Zrínyi Ilona Matematikaverseny területi eredményei

Díjazottak

5. osztály:           Keller Anna Zsófia                          12. hely                              Knorrné Skapér Éva
6. osztály:           Varga Eszter                                    2. hely  - döntős              Kovács Gabriella
                             Kállai Miklós                                   4. hely
                             Márk Balázs                                   14. hely
7. osztály             Fraknói Ádám                                1. hely  - döntős              Zsilvölgyi Márta
                             Polgár Bertalan                              3. hely
8. osztály             Kerekes Bálint                               1. hely  - döntős              Fodor Mária
                             Kristály Álmos                                4. hely
                              Balczer Dominik                            7. hely
                              Gaboda Márk                                 9. hely
                              Kocsis Kristóf                                 2. hely
                              Holczer Zsolt                                  3. hely
9. osztály             Balbisi Mirjam                                1. hely  -  döntős             Fodor Mária
                             Fekete zsófia                                   3. hely
10. osztály          Benda Ferenc                                  1. hely  -  döntős            dr. Sebestyén Zoltánné
11. osztály          Vu Lien Viola                                    1. hely  -  döntős             Árváné Doba Mária
                             Szűcs Balázs                                     2. hely
                             Horváth Bátor                                  3. hely
12. osztály          Leipold Péter                                    1. hely -  döntős              Árváné Doba Mária

 

Csapatverseny

7. 8. 9. 11. 12. évfolyamon 1. hely
6. és 10. évfolyamon 2. hely

Az iskolák versenyében Budapesten a Jedlik a 3. helyen végzett.