AZ ÁBEL JENŐ LATIN NYELVI VERSENY DÖNTŐJÉBE JUTOTTAK:

Balázs László 6.A
Hibszky Dávid 6.A
Teleki Sándor 7.A

Tanáruk: Szilágyi Zsuzsánna

Az Angol nyelvi OÁTV fővárosi fordulójába jutottak a 7.A osztályból:

  • Bakos Kristóf
  • Teleki Sándor
  • Fellegi Márton

Tanáruk: Bor Pálma

Országos döntő

Kerekes Bálint 9.A osztályos tanuló az Arany Dániel Matematikaverseny országos döntőjében 5. helyezést ért el.

Tanára: Fodor Mária

Második forduló

Kerekes Bálint 9.A osztályos tanuló az Arany Dániel Matematikaverseny döntőjébe jutott.

Tanára: Fodor Mária

Első forduló

Az Arany Dániel Verseny második fordulójába a következők jutottak:

9.A                  Kerekes Bálint
                       Kristály Álmos
                       Kocsis Kristóf
                       Balczer Dominik

10.A                Balbisi Mirjam
                       Balbisi Zsuzsa
                       Bodroghy Bence          

Tanáruk: Fodor Mária

Országos döntő

A Bátaszéki Matematikaverseny országos döntőjének eredményei

Fraknói Ádám 16. hely 
Tanára: Zsilvölgyi Márta

Lugosi Gergely 18. hely
Tanára: Knorrné Skapér Éva

Jónás Károly 23. hely
Tanára: Szakácsné Györey Bernadett

Területi forduló

A Bátaszéki Matematikaverseny országos döntőjébe jutottak a következő tanulók:

5. A  Jónás Károly           
tanára: Szakácsné Györey Bernadett

6. A   Lugosi Gergely      
tanára: Knorrné Skapér Éva

8. A   Fraknói Ádám        
tanára: Zsilvölgyi Márta

Első forduló

A BÁTASZÉKI MATEMATIKAVERSENY TERÜLETI FORDULÓJÁBA JUTOTTAK

5.A Jónás Károly, Simon Zsombor, Tolnai Gábor, Tóth Botond
Felkészítő tanáruk: Szakácsné Györey Bernadett

6.A Balázs László, Keller Anna Zsófia, Lugosi  Gergely, Nguyen Vi An
Felkészítő tanáruk: Knorrné Skapér Éva

7.A Kállai Miklós, Keller Dániel, Krajewski Marcel, Teleki Sándor
Felkészítő tanáruk: Kovács Gabriella

8.A Beke-Szabó Csenge, Fraknói Ádám, Rapatyi Anna
Felkészítő tanáruk: Zsilvölgyi Márta

Első forduló

A Bendegúz Akadémia NyelvÉsz versenyének 2. fordulójába jutottak:

BONHARDT LILIÁNA 5.a
JÓNÁS KÁROLY 5.a
NAGY GERGELY 5.a

Tanáruk: Venczel Katalin

BAKOS KRISTÓF 7.a
DURKÓ ARVID 8.a
RAPATYI ANNA 8.a

Tanáruk: dr. Bonhardtné Hoffmann Ildikó

Területi forduló

A Bendegúz Akadémia NyelvÉsz versenyének területi döntőjében született eredmények:

Bonhradt Lilina 5.a   3. hely
Nagy Gergely 5.a       4. hely
Durkó Arvid 8.a           6. hely

Tanáraik: Dr. Bonhardtné Hoffmann Ildikó, Venczel Katalin

Körzeti forduló

7.A osztály

2. hely - döntős
Alaksa Levente, Kállai Miklós, Krajewski Marcell, Teleki Sándor

Felkészítő tanáruk: Dr. Bonhardtné Hoffmann Ildikó

6.A osztály

2. hely
Balázs László, Fazekas Ádám, Sárosi Krsitóf, Zentai Bálint
Felkészítő tanáruk: Horváth Zsuzsanna

8.A osztály

3. hely
Beke-Szabó Csenge, Durkó Arvid, Kiss Angelika, Szabó Adrián

5. hely
Fraknói Ádám, Máté Szonja Pári Marcell, Polyák Petra

Felkészítő tanáruk: Dr. Bonhardtné Hoffmann Ildikó

5.A osztály

6. hely
Bondár Dávid, Bonhardt Liliána, Mocsári-Orosz Csenge, Sárosi Boldizsár

Felkészítő tanáruk: Venczel Katalin

Országos döntő

A Bolyai anyanyelvi csapatverseny országos döntjében a 7.A osztály csapata - Alaksa Levente, Kállai Miklós, Krajewski Marcell, Teleki Sándor - 17. helyezést ért el.

Felkészítő tanáruk: Dr. Bonhardtné Hoffmann Ildikó

Országos döntő

A Bolyai Csapatverseny országos eredményei

20. hely 7.A csapata - Alaksa Levente, Kállai Miklós, Krajewski Marcel, Teleki Sándor - Felkészítő tanáruk: Kovács Gabriella

21. hely 8.A csapata - Fraknói Ádám, Polgár Bertalan, Takács Nóra, Varga Zsófia - Felkészítő tanáruk: Zsilvölgyi Márta

Körzeti forduló

A Bolyai Csapatverseny területi eredményei

5. osztály

2. hely

Mester M

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Jónás Károly
Kulimák Panna
Mezei Anna
Póka Áron

134 pont

7. osztály

1. hely
döntős

Bolyani

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Alaksa Levente
Kállai Miklós
Krajewski Marcel
Teleki Sándor

143 pont

2. hely

Ikrek

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Bakos Kristóf
Czapp Boglárka
Czapp Emese
Nagy Patrik

112 pont

3. hely

Nyeretlenek

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Boros Balázs
Fellegi Márton
Márk Balázs
Márkus Máté

101 pont

 

 

 

 

 

5. hely

Banánkedvelők

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Barta Botond
Keller Dániel
Papp Ákos
Pataki Gergely

92 pont

8. osztály

1. hely
döntős

Szotyolák

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Fraknói Ádám Xavér
Polgár Bertalan
Takács Nóra
Varga Zsófia

152 pont

 

 

 

 

 

3. hely

SHAKE

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Beke-Szabó Csenge
Rapatyi Anna
Nagy Boglárka
Gyányi Tímea

147 pont

4. hely

Epres málnás tejcsoki

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Juhász Patrik
Gizaw Máté
Pál Szabolcs
Zupkó Balázs

133 pont

 

 

 

 

 

6. hely

NOVE NOVE

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Fekete Noémi
Nguyen Veronika
Takaró Nóra
Virga Veronika

129 pont

 

A 9-12. évfolyam számára szervezett Bolyai Csapatverseny területi eredményei a következők:

9. évfolyam: 3. hely (Holczer Zsolt, Kerekes Bálint. Kristály Álmos, Vitárius Gergő) Tanáruk: Fodor Mária

10. évfolyam: 6. hely (Balbisi Mirjam, Balbisi Zsizsa, Erdős Dorottya, Ruha Tábita) Tanáruk: Fodor Mária

11. évfolyam: 3. hely (Benda Ferenc, Bencze Márton, Mészáros Tamás, Rácz Botond) Tanáruk: Dr. Sebestyén Zoltánné

Országos döntő

A Bolyai Természettudományos Csapatverseny országos eredményei

4. hely            5. A csapata 

Merza Roland, Nagy Gergely, Sárosi Boldizsár, Árvai Eszter

Felkészítő tanáruk: Kolatsek Katalin

Területi forduló

A Bolyai Természettudományos Csapatverseny területi eredményei

5. osztály

1. hely döntős

Öko-smiley - Jedlik Ányos Gimnázium Budapest XXI.

Merza Roland
Nagy Gergely
Sárosi Boldizsár
Árvai Eszter

163 pont

Felkészítő tanár: Kolatsek Katalin

8. osztály

5. hely

Zsenki Tím - Jedlik Ányos Gimnázium Budapest XXI.

Polyák Petra
Varga Zsófia
Fraknói Ádám
Takács Nóra

163 pont

Felkészítő tanár: Pavelka Éva

II. korcsoport Férfi:

5. Jónás Károly

III. korcsoport Férfi:

Pataki Gergely

11. Balázs László

III. korcsoport Nő:

Horváth Karolina
Erdős Rita

9. Finak Fanni

IV. korcsoport Férfi:

3. Szűcs Péter
5. Zupkó Balázs
12. Alaksa Levente

IV. korcsoport Nő:

3. Nagy Henriett

V. korcsoport Férfi:

1. Brázda Gábor
3. Pataki Balázs
4. Geier Dániel
6. Horváth Dániel
9. Balogh Olivér
10. Szélig Krisztián

V. korcsoport:

2. Cseri Bettina
3. Kern Dóra
4. Turjányi Lilla
5. Gizaw Hanna
7. Szentirmai Zita
8. Erdei Fanni
9. Ambrus Gyöngy
10. Massányi csilla

Országos döntő

A CURIE KÉMIAVERSENY ORSZÁGOS DÖNTŐJÉNEK EREDMÉNYEI:

Balbisi Mirjam     1. hely
Tanára: Elekné Becz Beatrix

Kern Dóra            13. hely
Tanára: Holczer József
 
Pallagi Patrik        15. hely
Tanára: Kolatsek Katalin

Területi forduló

A Curie kémiaverseny országos döntőjébe jutottak:

Takács Nóra és Fraknói Ádám        8. A
Balbisi Mirjam és Varga Máté        10. A
Tanáruk: Elekné Becz Bea 

Pallagi Patrik                                  10. B
Tanára: Kolatsek Katalin

Kern Dóra                                       11. A  
Tanára: Holczer József

Első forduló

A Curie Kémiaverseny területi döntőjének (elődöntő) eredményei:

Kern Dóra           11. A        1. hely
Tanára: Holczer József

Takács Nóra      8. A           2. hely
Fraknói Ádám   8. A            4. hely
Balbisi Mirjam  10. A            2. hely
Varga Máté        10. A          5. hely
Kalmár Dóra      10. A          8. hely
Balbisi Zsuzsa   10. A        12. hely
Magos Norbert   10. A        17. hely
Ruha Tábita       10. A        18. hely
Tanáruk: Elekné Becz Beatrix

Pallagi Patrik     10. B          3. hely
Csekity Bálint    9. A           15. hely
Tanáruk: Kolatsek Katalin

Országos döntő

A Curie Környezetvédelmi versenyen a 11. A csapata (Fazekas Pálma, Kern Dóra, Zekov Szófia) országos 6. helyet szerzett.

Tanáruk: Pavelka Éva

Területi forduló

A Curie Környezetvédelmi Verseny területi döntőjének eredményei

11. A         Fazekas Pálma
                 Kern Dóra                 2. hely
                  Zekov Szófia

8. A           Polyák Petra
                 Takács Nóra             4. hely
                  Virga Veronika

Felkészítő tanáruk: Pavelka Éva

 

10. A         Balbisi Mirjam
                 Balbisi Zsuzsa           6. hely
                 Ruha Tábita

Felkészítő tanáruk: Kolatsek Katalin

Országos döntő

A Dürer Kémiaverseny országos döntőjén a Háló csapat 10. helyezést ért el.

A csapat tagjai:

  • Balbisi Mirjam 10.A
  • Partics Tamás 12. A
  • Ungi Balázs  12. A

Felkészítő tanáruk: Elekné Becz Beatrix

Első forduló

A Dürer kémiaverseny országos döntőjébe jutott iskolánk csapata.

Balbisi Mirjam 9.A
Ungi Balázs 12.A
Partics Tamás 12.A

Felkészítő tanáruk: Elekné Becz Beatrix

Gerencsér Zsófia 9.A osztályos tanuló a Szabó Magda és Szobotka Tibor Emlékéért Alapítvány esszéíró versenyén országos 1. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Horváth Zsuzsanna

A Fővárosi Informatikai Alkalmazói versenyen 1. helyezést ért el Dóka Balázs 11.D osztályos tanulónk.

Tanára: Takács Attila

Országos döntő

Fraknói Ádám 27., Polyák Petra 31. helyezett lett a Hevesy kémiaverseny országos döntőjében.

Felkészítő tanáruk: Elekné Becz Beatrix

Területi forduló

Polyák Petra és Fraknói Ádám (8. A) bejutottak a Hevesy Kémiaverseny országos döntőjébe.

Tanáruk: Elekné Becz Beatrix

Kerületi forduló

A Hevesy Kémiaverseny Kerületi fordulójának eredményei

7. A
Teleki Sándor          1. Hely

Felkészítő tanára: Kolatsek Katalin

8.A
Polyák Petra 1. Hely
Fraknói Ádám 2. Hely
Pári Marcell 4. Hely
Polgár Bertalan 6. Hely
Piricz Mihály 7. Hely
Takács Nóra 8. Hely

Felkészítő tanáruk: Elekné Becz Beatrix

Máté Szonja 8.A osztályos tanulónk a II. Ifjúsági Szólótáncversenyen különdíjat kapott.

Országos döntő

Az Irinyi kémiaverseny országos döntőjében Balbisi Mirjam 6. helyezést ért el.

Tanára: Elekné Becz Beatrix

Területi forduló

Az Irinyi Kémiaverseny döntőjébe jutott Balbisi Mirjam 10. A osztályos tanuló.

Tanára: Elekné Becz Beatrix

Első forduló

Az Irinyi Kémiaverseny 2. fordulójába jutottak:

Kerekes Bálint        9. A    
Pallagi Patrik          10. B 

Tanáruk: Kolatsek Katalin

Balbisi Mirjam       10. A
Nagy Bálint            10. A
Fekete Zsófia         10. A
Varga Máté            10. A  

Tanáruk: Elekné Becz Beatrix

Területi forduló

A Jedlik Ányos Fizikaverseny területi döntőjében 3. helyezést ért el Holczer Zsolt 9.A osztályos tanulónk.

Tanára: Lakó Ferenc Péter

A Junior Vízilabda Világbajnokságon aranyérmet szerzett a magyar csapat, melynek tagja Csacsovszky Erik 11. E osztályos tanulónk. 

Országos döntő

A Kazinczy Ferenc Szép magyar beszéd verseny országos döntőjében Máté Szonja bronz fokozatot szerzett.

Felkészítő tanára: Dr. Bonhardtné Hoffmann Ildikó

Kerületi forduló

A Kazinczy Ferenc Szépkiejtési Verseny kerületi fordulójában Máté Szonja 8.A osztályos tanuló 1. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Dr. Bonhardtné Hoffmann Ildikó

Országos döntő

A Kelemen László Színháztörténeti verseny országos döntőjében a 9.A csapata 2., a 10.A csapata 3. helyezést ért el.

Felkészítő tanáruk: Horváth Zsuzsanna

Csapattagok:

9.A Ambrus Gyöngy, Gerencsér Zsófia, Szentpétery Vanda, Varga Leila

10.A Erdei Fanni, Kiss Enikő, Petrovits Miklós, Ruha Tábita, Virga Szabolcs

Országos döntő

A KENGURU MATEMATIKAVERSENY DÖNTŐJÉBEN AZ ALÁBBI EREDMÉNYEK SZÜLETTEK:

Kerekes Bálint 9.A      5. hely
Fraknói Ádám  8.A     10. hely
Balbisi Mirjam 10.A    10. hely

Tanáraik: Fodor Mária, Zsilvölgyi Márta

A kerületi anyanyelvi vetélkedőn 1. helyen végzett Bonhardt Liliána, Nagy Gergő 5.A és Lugosi Gergely 6.A csapata.

Tanáraik: Horváth Zsuzsanna és Venczel Katalin

A kerületi meseíró versenyen a 8.A csapata

Durkó Arvid
Juhász Patrik
Polyák Petra

2. helyezést ért el.

Felkészítő tanáruk: Dr. Bonhardtné Hoffmann Ildikó

A KERÜLETI MŰVÉSZETI SZEMLE VERS- ÉS PRÓZAMONDÓ VERSENYÉNEK EREDMÉNYEI

Hibszky Dávid 6.A               arany fokozat
Tanára: Horváth Zsuzsanna

Mocsári-Orosz Csenge 5.A  ezüst fokozat
Tanára: Venczel Katalin

Bakos Kristóf 7.A                 ezüst fokozat
Tanára: Dr. Bonhardtné Hoffmann Ildikó

A kerületi szövegértő verseny eredményei

Mihályi Eszter 7.A 2. helyezés
Felkészítő tanára: Dr. Bonhardtné Hoffmann Ildikó

Szilvási Kincső 5.A 2. helyezés
Felkészítő tanára: Venczel Katalin

Szabó Dorina 10.E osztályos tanulónk, a Király Team versenyzője az olaszországi utánpótlás kick-box világbajnokságon 1. helyezést ért el.

A Kis Kavics Kupán a Jedlik "Tudom Ányos" csapata a 2. helyen végzett.

Csapattagok: 
Fraknói Ádám 8. A
Beke-Szabó Csenge 8. A
Polyák Petra 8. A
Kállai Miklós 7. A
Teleki Sándor 7. A

Tanáraik: Zsilvölgyi Márta, Kovács Gabriella

AZ ORSZÁGOS LEVELEZŐS KÉMIAVERSENY EREDMÉNYEI:

A pontverseny

Fraknói Ádám (8. A)   (9. osztály)         1. hely
Nagy Bálint (10. A)      (10. osztály)      2. hely   

K pontverseny

Balbisi Mirjam   (10.A)                          1. hely
Nagy Bálint  (10.A)                               3. hely

Felkészítő tanáruk: Elekné Becz Beatrix

Kolonics György kétszeres olimpiai és tizenötszörös világbajnok magyar kenus, Csepel díszpolgára ma lenne 43 éves. A kiváló sportemberre emlékezve adta át Borbély Lénárd, Csepel polgármestere a Kolonics György Sport Érdemérmet az idei díjazottnak. Mendrey Tamás kadet tőrvívó személyéről a képviselő-testület májusi ülésén döntött.

Tamás 2011 októbere óta számos hazai és nemzetközi versenyt nyert meg. 2014 –ben és 2015-ben eddig az alábbi eredményekkel büszkélkedhet: Kétszeres egyéni országos bajnok, kétszeres egyéni országos ezüstérmes, kétszeres országos csapatbajnok, háromszoros összesített ranglista győztes, diákolimpia bajnok.

(csepel.hu)

A Medve Szabadtéri Matematikaversenyen iskolánk 13 csapata indult. Az élmény mellett szép eredmény is született.

A Nagymedve kategóriában a 9. osztályosok csapata a 6. helyen végzett.

Rózsa Zoltán és Strobel Soma Szabó Ágnes tanítványai, Sárfi Gergő pedig Szakácsné Györey Bernadett tanítványa.

Országos döntő

Az Általános Iskolák Országos Tanulmányi Versenyének országos döntőjében Beke-Szabó Csenge 8.a osztályos tanulónk 9. helyezést ért el.

Tanára: Harangozó Andrea

Budapesti forduló

Az Általános Iskolák Országos Tanulmányi Versenyén a budapesti forduló eredményei:

Varga Zsófia 8.a  10. hely
Takács Nóra 8.a   17. hely

Tanáruk: Harangozó Andrea

Kerületi forduló

Az Általános Iskolák Országos Tanulmányi Versenyén a budapesti fordulóba jutottak a 8.A osztályból:

Beke-Szabó Csenge
Kovács Levente
Takács Nóra
Varga Zsófia

Felkészítő tanáruk: Harangozó Andrea

Második forduló

Az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny döntőjébe jutott matematikából VU LIEN VIOLA 12.A osztályos tanuló.
Tanára: Árváné Doba Mária

Az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny döntőjébe jutott német nyelvből Vu Lien Viola 12.A osztályos tanuló.
Felkészítő tanára: Tengelicsné Pénzes Margit

Első forduló

Az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny második fordulójába jutott biológiából Kern Dóra 11.A osztályos tanuló.
Felkészítő tanára: Pavelka Éva

Az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny második fordulójába jutott matematikából Vu Lien Viola 12.A osztályos tanuló.
Felkészítő tanára: Árváné Doba Mária

Az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny második fordulójába jutott matematikából Viszmeg Krisztián 11.B osztályos tanuló.
Felkészítő tanára: Knorrné Skapér Éva

Körzeti forduló

Az Oláh György Kémiaverseny országos döntőjébe jutottak:

Kern Dóra        11. A    
Tanára: Holczer József

Pallagi Patrik    10. B    
Tanára: Kolatsek Katalin

Csók Viktor 11.C osztályos tanulónk az Olimpiai reménységek nemzetközi versenyén kajak 1000 méteres versenyszámban 3. helyezést ért el.

Országos döntő

Az Orchidea-Pangea Matematikaverseny döntőjében a Jedlik tanulói a következő eredménnyel szerepeltek:

Lugosi Gergely   6.A        2. hely               Tanára: Knorrné Skapér Éva
Fraknói Ádám     8.A        3. hely               Tanára: Zsilvölgyi Márta
Kerekes Bálint     9.A       Különdíj             Tanára: Fodor Mária
Balbisi Mirjam    10.A       Különdíj             Tanára: Fodor Mária

A barcsi Széchényi Ferenc Gimnázium és Kollégium 9. és 10. évfolyamos diákok számára rendezett versenyt. Az 1400 indulóból 53 diák jutott be a Országos Angol Nyelvi Verseny döntőjébe.

A 10. évfolyamos tanulók között Bella Artúr 4. helyen végzett. Felkészítő tanára: Reiterbauer Ildikó.

A 9. évfolyamos diákok között Kristály Álmos 13., Gaboda Márk 15. helyezést ért el. Felkészítő tanáruk: Raska Mónika

A kerületi angolversenyen 1. helyezést ért el a 7.A csapata: Bakos Kristóf, Nehéz Orsolya, Teleki Sándor

Felkészítő tanáruk: Bor Pálma

Az Országos Lubik Imre Trombitaversenyen MÉSZÁROS TAMÁS 11.C osztályos tanulónk I. helyezést ért el.

A Pázmány Országos Matematikaversenyen 3. helyezést ért el Vu Lien Viola 12.A osztályos tanuló.

Tanára: Árváné Doba Mária

Rónai Tamás 9.A osztályos tanulónk országos bajnoki címet szerzett a formula Renault kupán.

Kerületi forduló

A SIMONYI ZSIGMOND HELYESÍRÁSI VERSENY KERÜLETI FORDULÓJÁNAK EREDMÉNYEI

Bonhardt Liliána 5.A    2. helyezés
Tanára: Venczel Katalin

Lugosi Gergely 6.A     2. helyezés
Tanára: Horváth Zsuzsanna

Rapatyi Anna 8.A       4. helyezés
Romos Zsófia 7.A       6. helyezés
Tanáruk: Dr. Bonhardtné Hoffmann Ildikó

Fővárosi döntő

A Szép Magyar Beszéd fővárosi döntőjében 18. helyezést ért el Horváth Zsuzsa 12.B osztályos tanulónk.

Tanára: Dr. Bonhardtné Hoffmann Ildikó

A Tiniagy angol nyelvi levelezős verseny országos szóbeli döntője a debreceni Szent Anna Gimnáziumban került megrendezésre.

A gimnáziumi korosztályból 10 főt hívtak be az utolsó megmérettetésre, ahol Pallagi Patrik 10.b osztályos tanuló 4. helyezést ért el. 
Felkészítő tanára: Raska Mónika

Első forduló

A Varga Tamás matematikaverseny 2. fordulójába jutottak a következő tanulók:

7. osztály: Kállai Miklós            
Tanára: Kovács Gabriella  

8. osztály: Beke-Szabó Csenge
                 Durkó Arvid
                 Fraknói Ádám
                 Máté Szonja
                 Polgár Bertalan
                 Rapatyi Anna
                 Takács Nóra
                 Varga Zsófia
                 Zupkó Balázs           

Tanáruk: Zsilvölgyi Márta      

Országos döntő

A Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos döntőjében Fraknói Ádám és Vu Lien Viola 3. helyen végzett, Kerekes Bálint 18. lett. 

Területi forduló

A Zrínyi Ilona Matematikaverseny területi eredményhirdetésén díjazott tanulók

6. osztály
1. Lugosi Gergely                                 döntős                    Tanára: Knorrné Skapér Éva

8. osztály
1. Fraknói Ádám                                   döntős                   
2. Polgár Bertalan                                döntős                    Tanáruk: Zsilvölgyi Márta

9. osztály
1. Kerekes Bálint                                  döntős                    Tanára Fodor Mária

10. osztály
1. Bodroghy Bence                             döntős 
2. Balbisi Mirjam                                                                     Tanáruk: Fodor Mária

11. osztály
2. Viszmeg Krisztián                                                              Tanára: Knorrné Skapér Éva

12. osztály
1. Vu Lien Viola                                                      döntős                    Tanára: Árváné Doba Mária

 

Csapatverseny

7. osztály
3. hely (Alaksa Levente, Kállai Miklós, Teleki Sándor)                       Kovács Gabriella

8. osztály
1. hely (Fraknói Ádám, Polgár Bertalan, Beke-Szabó Csenge)        Zsilvölgyi Márta

9. osztály
1. hely (Kerekes Bálint,m Kristály Álmos, Rózsa Zoltán)                                    Fodor Mária, Szabó Ágnes

10. osztály
1. hely (Bodroghy Bence, Balbisi Mirjam. Bella Artúr)                       Fodor Mária