Első forduló

Bakos Kristóf a fővárosi fordulóba jutott.

Felkészítő tanára: Bor Pálma

Országos döntő

Az Arany Dániel Matematikaverseny országos döntőjének eredményei

Fraknói Ádám 9.A  14. hely

Tanára: Zsilvölgyi Márta

Kerekes Bálint 10.A 16. hely

Tanára: Fodor Mária


 

Országos döntő

Az Arany Dániel Matematikaverseny országos döntőjébe jutottak:

Fraknói Ádám 9.A

Tanára: Zsilvölgyi Márta

Kerekes Bálint 10.A

Tanára: Fodor Mária

Első forduló

Az Arany Dániel Matematikaverseny II. fordulójába jutottak

9.A

Fraknói Ádám

Máté Szonja

Polgár Bertalan

Rapatyi Anna

Varga Zsófia               

Tanáruk: Zsilvölgyi Márta

9.B

Hauptmann Ágnes

Móró Viktória

Tóth Bálint

Wagner Nóra              

Tanáruk: Kovács Gabriella

9.B

Molnár András           

Tanára: Knorrné Skapér Éva

10.A

Kerekes Bálint

Kristály Álmos            

Tanáruk: Fodor Mária

10.B

Strobel Soma

Tanára: Szabó Ágnes

Országos döntő

Kiss Angelika (9.A) 32. helyezést ért el az Arany János Irodalmi Verseny országos döntőjében.

Felkészítő tanára: Dr. Bondhardné Hoffmann Ildikó

Területi forduló

Az Arany János irodalmi verseny országos döntőjébe jutott Kiss Angelika 9.A osztályos tanuló. Felkészítő tanára: Dr. Bonhardtné Hoffmann Ildikó

Budapesti forduló

Maróthy Péter 9.B osztályos tanulónk a budapesti atlétikai diákolimpia budapesti egyéni döntőjében a 100 méteres síkfutásban 2. helyezést ért el.

A 43. Paulinyi Emlékverseny serdülő 100 méteres gátfutás döntőjében első helyezést ért el.

Tiszaújvárosban a XVI. Nemzetközi Atlétikai Versenyen mint a Csepel DAC versenyzője, serdülő 100 méteres síkfutás és a 100 méteres gát versenyén a 3. helyet szerezte meg mindkét versenyszámban.

Budapesti forduló

Raffay Csanád (5.A) a Diákolimpia budapesti döntőjén atlétikában aranyérmet szerzett.

Országos döntő

A Bátaszéki Matematikaverseny országos döntőjében a következő eredmények születtek:


5. osztály:

Gede Eszter   21. hely

Tanára: Árváné Doba Mária
 

7. osztály
 

Lugosi Gergely 20. hely

Tanára: Knorrné Skapér Éva

 

Második forduló

Országos döntőjébe jutottak:

Gede Eszter 5.A

Felkészítő tanára: Árváné Doba Mária

Lugosi Gergely 7.A

Felkészítő tanára: Korrné Skapér Éva

Első forduló

A Bátaszéki Matematikaverseny II. fordulójába jutottak:

Szakács Ábel 3. osztály

Gede Eszter 5. osztály

Lehotai Dávid 5. osztály

Nemes-Nagy Benedek 5. osztály

Bábel Benedek 5. osztály

Boros Ádám 5. osztály

Gábor Dominik 5. osztály

Tanáruk: Árvné Doba Mária

Tóth Botond 6. osztály

Simon Zsombor 6. osztály

Jónás Károly 6. osztály

Tanáruk: Szakácsné Györey Bernadett

Lugosi Gergely 7. osztály

Tanára: Knorrné Skapér Éva

 

Budapesti forduló

A Benchmark angol nyelvi csapatverseny fővárosi fordulójában 6. helyezést ért el a 6.A csapata:

Bonhardt Liliána
Jónás Károly
Póka Áron

Felkészítő tanáruk: Reiterbauer Ildikó

Kerületi forduló

A 6. A osztály csapata első helyezést ért el a Benchmark angol nyelvi verseny kerületi fordulóján.

Csapattagok:

Bonhardt Liliána

Jóns Károly

Póka Áron

Felkészítő tanáruk: Reiterbauer Ildikó

Bendegúz Akadémia NyelvÉsz verseny fővárosi fordulójának eredményei:

 

Gede Eszter 5.A       2. hely

Tanára: Dr. Bonhardtné Hoffmann Ildikó

 

Bonhardt Liliána 6. hely

Tanára: Venczel Katalin

 

Bendegúz Akadémia NyelvÉsz verseny fővárosi fordulójába jutottak:

5.A

Gede Eszter

Lugosi Dorottya

Tanáruk: Dr. Bonhardtné Hoffmann Ildikó

6.A

Bonhardt Liliána

Kiss Anna

Nagy Gergely

Tanáruk: Venczel Katalin

8.A

Keller Dániel István

Tanára: Dr. Bonhardtné Hoffmann Ildikó

Fővárosi döntő

A BENDEGÚZ TUDÁSBAJNOKSÁG FŐVÁROSI DÖNTŐJÉNEK EREDMÉNYEI

NYELVTAN

BONHARDT LILÁNA 6.A   4. HELY 

Tanára: Venczel Katalin

LUGOSI DOROTTYA 5.A  5. HELY

MOLNÁR DOMINIKA 5.A  7. HELY

Tanáruk: dr. Bonhardtné Hoffmann Ildikó

IRODALOM

MOLNÁR DOMINIKA 5.A  4. HELY

Tanára: dr. Bonhardtné Hoffmann Ildikó

 

Erdős Rita 7.A osztályos tanulónk, a Kőbánya SC versenyzője a törökországi utánpótlás Biathle Európa Bajnokságon egyéniben és
csapatban aranyérmet szerzett.

Az EB előtt megrendezett  Kéttusa Országos Bajnokságon egyéniben, váltóban és csapatban is első helyezést ért el, valamint az öttusázók utánpótlás seregszemléjén az ELIT Bajnokságon sem talált legyőzőre.

Területi forduló

5. A osztály csapata  4. hely

Horváth Eszter
Lugosi Dorottya
Mezei Dóra
Molnár Dominika

Felkészítő tanáruk: Dr. Bonhardtné Hoffmann Ildikó

8.A osztály csapata 6. hely

Czapp Boglárka
Czapp Emese
Juhász Anna
Leopold Petra

Felkészítő tanáruk: Dr. Bonhardtné Hoffmann Ildikó

Országos döntő

Bolyai matematikai csapatverseny döntőjének eredményei

 

8. osztály

8. hely

Alaksa Levente, Kállai Miklós, Krajewski Marcel, Teleki Sándor

Felkészítő tanáruk: Kovács Gabriella

7. osztály

10. hely

Lugosi Gergely, Zavadil Balázs, Sárosi Levente, Balázs László

Felkészítő tanáruk: Knorrné Skapér Éva

6. osztály

20. hely

Kulimák Panna, Mezei Anna, Jónás Károly, Póka Áron

Felkészítő tanáruk: Szakácsné Györey Bernadett


 

 

Területi forduló

Bolyai Csapatverseny területi eredmények

 

5. osztály            Árváné Doba Mária

3. hely

Vir Eszt Dot Kin

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Demeter Virág
Gede Eszter
Lugosi Dorottya
Bakos Kinga

142 pont
(16)

4. hely

Matek raptorok

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Gábor Dominik
Babel Benedek
Lehotai Dávid
Nemes Nagy Benedek

139 pont
(16)

 

6. osztály            Szakácsné Györey Bernadett

1. hely
döntős

Zöldség

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Kulimák Panna
Mezei Anna
Jónás Károly
Póka Áron

142 pont
(16)

6. hely

Matekpartizán

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Tamási Dávid
Bondár Dávid
Sárosi Boldizsár
Kisgéczi Domonkos

133 pont
(16)

 

7. osztály            Knorrné Skapér Éva

1. hely
döntős

Tizenhúsz

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Lugosi Gergely
Zavadil Balázs
Sárosi Levente
Balázs László

142 pont
(12)

3. hely

Nike

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Arany Lilla
Sárosi Kristóf
Magyar Zsófia
Tóth Réka

116 pont
(3)

6. hely

3. félidő

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Turcsán Zoltán
Sali Róbert Soma
Zentai Bálint
Vass Benedek

111 pont
(3)

 

 

 

 

8. osztály            Kovács Gabriella

1. hely
döntős

Bolyani

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Alaksa Levente
Kállai Miklós
Krajewski Marcel
Teleki Sándor

138 pont
(16)

4. hely

Bikicsunáj

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Bakos Kristóf
Barta Botond
Nagy Patrik
Papp Ákos

86 pont
(8)

5. hely

Villanykörte

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Fellegi Márton
Keller Dániel
Márk Balázs
Pataki Gergely

84 pont
(8)

6. hely

Apróbetűs rész

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Czapp Emese
Czapp Boglárka
Juhász Anna
Leipold Petra

81 pont
(12)

 

Országos döntő

A Bolyai Természettudományi Csapatverseny legjobb eredményei:

 

6. a                                5. hely    

Bondár Dávid

Miklós Bence

Tamási Dávid

Tolnai Gábor

 

5. a                                6. hely   

Szilágyi Réka

Demeter Virág

Gede Eszter

Lugosi Dorottya

Fővárosi döntő

Verőfényes napsütésben és önfeledt jókedvvel teljesítettük a 21. Coca-Cola Testébresztő Női futógála különböző távjait május 22-én vasárnap.

Iskolánkból 78 diák indult a hétvégi megmérettetéseken. A 2 km-es iskolai futamban abszolút harmadik helyen, a Jedliken belül elsőként szakította át a képzeletbeli célszalagot Takaró Nóra 9.A osztályos tanuló, akit Nagy Henrietta és Miheller Zsófia szintén 9.A-s diákjaink követtek.

Idén kipróbáltuk magunkat a 3x1.5 km-es váltóban is, ahol szintén remek eredmények születtek. A Pepsi Zero csapat 23. helyen ( Kiss Júlia, Balogh Olivér, Soós Péter 11.D) , a Vivicsicskák 31. helyen ( Hauptmann Ágnes, Márton Csilla , Magyi Zsófia 9.B) a Bélák 66 35. helyen ( Kup Katica 11.C, Danila Liza 11.D ) zárták a viadalt a 248 induló közül.

Példaértékű teljesítményt nyújtott ezen a napon Danila Liza 11.D osztályos tanulónk, aki a váltón kívül még az 5 km-es távot is lefutotta fél órás pihenőidővel. Nem maradhatott el a képviseletünk a 10 km-es távról sem, így külön gratulálhatunk Alafi Beatrix 10.E. osztályos tanulónak, aki remekül teljesítette ebben a rekkenő, délutáni hőségben is a távot velem egyetemben.

Mindenkinek köszönöm a lelkes részvételt, remélem, a következő tanévben is ilyen sokan tudjuk majd képviselni iskolánkat, ezzel is öregbítve hírnevét.

Zalabai Alexandra, testnevelő tanár

Kerületi forduló

A vers- és prózamondó verseny díjazottjai:

Hibszky Dávid 7.A arany minősítés

Felkészítő tanára: Horváth Zsuzsanna

Gede Eszter 5.A ezüst minősítés

Felkészítő tanára: Dr. Bonhardtné Hoffmann Ildikó

 

Országos döntő

A Curie Kémiaverseny országos döntőjének eredményei:

Fraknói Ádám (9. A)   3. hely

Kern Dóra (12. A)       4. hely

Balbisi Mirjam (9. A)   7. hely

Takács Nóra (9. A)     12. hely

Tanáruk: Elekné Becz Beatrix

Országos döntő

Továbbjutottak a Curie Kémiaverseny országos döntőjébe:

Fraknói Ádám 9. A
Takács Nóra     9. A
Balbisi Mirjam 11. A
Kern Dóra        12. A

Tanáruk: Elekné Becz Beatrix

Területi forduló

9. évfolyam

3

Fraknói Ádám

9.A

Elekné Becz Beatrix

4

Takács Nóra

9.A

Elekné Becz Beatrix

10

Máté Szonja

9.A

Elekné Becz Beatrix

15

Molnár András

9.B

Elekné Becz Beatrix

 

10. évfolyam

6

Sárfi Gergő Bálint

10.B

Elekné Becz Beatrix

13

Holczer Zsolt

10.A

Kolatsek katalin

 

11-12. évfolyam

1

Balbisi Mirjam

11.A

Elekné Becz Beatrix

2

Kern Dóra

12.A

Elekné Becz Beatrix

7

Varga Máté

11.A

Elekné Becz Beatrix

8

Pallagi Patrik

11.B

Elekné Becz Beatrix

13

Fekete Zsófia

11.A

Elekné Becz Beatrix

14

Ruha Tábita

11.A

Elekné Becz Beatrix

15

Kalmár Dóra

11.A

Elekné Becz Beatrix

 

A Curie Kémiaverseny területi döntőjébe jutottak:

 

9. osztály

Fraknói Ádám               9. A

Máté Szonja                 9. A

Takács Nóra                  9. A

Molnár András               9. B

 

10. osztály

Kristály Álmos              10. A

Holczer Zsolt                10. A

Sárfi Gergely                 10. B

 

11-12. osztály

Kern Dóra                     12. A           Kalmár Dóra                  11. A

Nagy Bálint                   11. A           Ruha Tábita                  11. A

Balbisi Mirjam               11. A           Varga Máté                   11. A

Fekete Zsófia                 11. A           Pallagi Patrik                 11. B

 

Felkészítő tanáraik: Elekné Becz Beatrix és Kolatsek Katalin

Országos döntő

A Curie környezetvédelmi verseny oszágos döntőjének eredményei:

4.  hely Balbisi Mirjam, Balbisi Zsuzsa, Ruha Tábita 11.A

Tanáruk: Kolatsek Katalin

6.  hely Kern Dóra, Fazeka Pálma, Zekov Szofi 12.A 

Tanáruk: Pavelka Éva

11.  hely Csekity Bálint, Holczer Zsolt, Kristály Álmos 10.A

Tanáruk: Kolatsek Katalin

 

Országos döntő

A Curie Környezetvédelmi Verseny Országos döntőjébe jutottak:

12.A

Kern Dóra, Fazekas Pálma, Zekov Zsófia,

11. A

Balbisi Mirjam, Balbisi Zsuzsa, Ruha Tábita

10. A

Holczer Zsolt, Kristály Álmos, Csekity Bálint

Területi forduló

A Curie Környezetvédelmi Verseny országos döntőjébe jutottak:

 

12.A

Kern Dóra, Fazekas Pálma, Zekov Zsófia,

 

11. A

Balbisi Mirjam, Balbisi Zsuzsa, Ruha Tábita

 

10. A

Holczer Zsolt, Kristály Álmos, Csekity Bálint

 

A Curie Környezetvédelmi Verseny területi döntőjének eredményei:

 

5-6. osztály                               5. hely

Merza Roland, Nagy Gergely, Sárosi Boldizsár   

Tanáruk: Kolatsek Katalin
 

7-8. osztály                              9. hely

Sárosi Levente, Turcsán Zoltán, Zavadil Balázs  

Tanáruk: Pavelka Éva

 

9-10. osztály                           5. hely

Csekity Bálint, Holczer Zsolt, Kristály Álmos     

Tanáruk: Kolatsek Katalin

 

11-12. osztály                      

Balbisi Mirjam, Balbisi Zsuzsa, Ruha Tábita         3. hely        

Tanáruk: Kolatsek Katalin                                                                         

 

Fazekas Pálma, Kern Dóra, Zekov Szófia              1. hely        

Tanáruk: Pavelka Éva

 

Czada Renáta, Izsák Eszter, Szabó Tamás              7. hely       

Tanáruk: Kolasek Katalin

 

A Curie környezetvédelmi verseny területi fordulójába jutottak:

6.A

Merza Roland

Nagy Gergely

Sárosi Boldizsár

Felkészítő tanáruk: Kolatsek Katalin

7.A

Sárosi Levente

Turcsán Zoltán

Zavadil Balázs

Felkészítő tanáruk: Pavelka Éva

10.A

Csekity Bálint

Holczer Zsolt

Kristály Álmos

Felkészítő tanáruk: Kolatsek Katalin

11.A

Balbisi Mirjam

Balbisi Zsuzsa

Ruha Tábita

Felkészítő tanáruk: Kolatsek Katalin

11.B

Czada renáta

Izsák Eszter

Szabó Tamás

Felkészítő tanáruk: Kolatsek Katalin

12.A

Fazekas Pálma

Kern Dóra

Zekov Szófia

Felkészítő tanáruk: Pavelka Éva

 

A Curie Környezetvédelmi Verseny területi döntőjébe jutottak: 

5-6. osztály

Merza Roland, Nagy Gergely, Sárosi Boldizsár   
 

7-8. osztály  

Sárosi Levente, Turcsán Zoltán, Zavadil Balázs

 

9-10. osztály

Csekity Bálint, Holczer Zsolt, Kristály Álmos

 

11-12. osztály

Balbisi Mirjam, Balbisi Zsuzsa, Ruha Tábita

Fazekas Pálma, Kern Dóra, Zekov Szófia  

Czada Renáta, Izsák Eszter, Szabó Tamás

Országos döntő

A 11.A csapata megnyerte az országos DiákREporters versenyt. Csapattagok:

Kiss Enikő
Magos Norbert
Ruha Tábita
Virga Szabolcs

Mentoruk, felkészítő tanáruk: Horváth Zsuzsanna

A régió győztes csapata a 11. A osztály szerkesztősége, akik nem csak egy budapesti médiatréninget nyertek, hanem az iskolának 100 000 Forint értékű utalványt is. Lehetőséget kaptak továbbáegy iskolanapi verseny megszervezésére, valamint az ezen eredményesen szereplő jedlikes csapatok díjazására.

A szerkesztőség munkáját összefogó tanár: Horváth Zsuzsanna

 

Országos döntő

A Triptofán csapat (Balbisi Mirjam, Kern Dóra, Fraknói Ádám) Miskolcon, a Dürer verseny Országos döntőjén a K (kémia) kategóriában első helyezett lett.

Felkészítő tanáruk: Elekné Becz Beatrix

Területi forduló

Triptofán                     Kern Dóra (12. A), Balbisi Mirjam (11.A), Fraknói Ádám (9.A)                   3. hely

A csapat bejutott az országos döntőbe.

 

Somáék                       Székely Liza (11. B), Pallagi Patrik (11. B), Strobel Soma (10. B)                6. hely

 

Budapesti forduló

A Hevesy Kémiaverseny budapesti döntőjébe jutottak:

Zavadil Balázs            7. A

Teleki Sándor              8. A

Kerületi forduló

A Hevesy Kémiaverseny budapesti döntőjébe jutottak:

 

Zavadil Balázs            7. A

Teleki Sándor              8. A

 

Kerületi döntő eredményei:

7. osztály 

1.      Zavadil Balázs

2.      Balázs László

Tanáruk: Holczer József

8. osztály 

1.      Teleki Sándor 

2.      Czapp Emese

Tanáruk: Kolatsek Katalin

 

Országos döntő

Az Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny országos döntőjében

Fraknói Ádám (9. A)

9. helyezett lett.

Kiemelkedő laboratóriumi munkájáért Ádám különdíjat is kapott.

Felkészítő tanára: Elekné Becz Beatrix

Budapesti forduló

Az Irinyi Kémiaverseny budapesti fordulójának eredményei:

Fraknói Ádám     (9. A)   4. hely

Továbbjutott az országos döntőbe.

 

Takács Nóra        (9. A) 15. hely

Polgár Bertalan   (9. A) 20. hely

Tanáruk: Elekné Becz Beatrix

Első forduló

Az Irinyi kémiaverseny második fordulójába jutottak:

Fraknói Ádám                       9. A

Takács Nóra                         9. A

Polgár Bertalan                    9. A

Felkészítő tanáruk: Elekné Becz Beatrix

A Fazekas Mihály Gimnáziumban szervezett Kis Kavics Kupán csapatunk a 8. helyen végzett.

Csapattagok: Lugosi Gergely, Tóth Réka 7. A

Kállai Miklós, Krajewski Marcel, Czapp Emese 8. A

Tanáraik: Knorrné Skapér Éva, Kovács Gabriella

Országos döntő

A KÖKÉL ORSZÁGOS LEVELEZŐS KÉMIAVERSENY EREDMÉNYEI:

A pontverseny
Fraknói Ádám (9. A) 1. hely

K pontverseny
Fekete Zsófia (11. A) 4. hely
Nagy Bálint (11. A) 7. hely
Varga Máté (11. A) 9. hely
Pallagi Patrik (11. B) 10. hely

H pontverseny
Balbisi Mirjam (11. A) 12. hely

E pontverseny
Takács Nóra (9. A) 14. hely
Máté Szonja (9. A) 18. hely

A Költészet Napja alkalmából rendezett kerületi szavalóversenyen a következő eredmények születtek.

Veszelovszki Janka 12.D osztályos tanulónk különdíjas lett.

Tarsoly Levente 6.A osztályos tanulónk 3. helyezést ért el.

Tanáruk: Venczel Katalin

Országos döntő

Iskolánk csapata második helyezést ért el a First LEGO League (FLL) robotépítő és programozó verseny szegedi fordulóján.

A JEDLIK CSAPATÁNAK TAGJAI:

Czapp Emese 8.A
Holczer Zsolt 10.A
Csekity Bálint 10.A
Sárfi Gergő 10.B
Buzás Gábor 10.C

A versenyen készült felvételek:

 

 

Területi forduló

A madarak és fák napja csapatverseny területi fordulóján

5. helyezést értek el

Merza Roland

Póka áron

Szabó Éda

6.a osztályos tanulók.

Tanáruk: Kolatsek Katalin

Országos döntő

A MOZAIK ORSZÁGOS ANYANYELVI VERSENY DÖNTŐJÉBEN LUGOSI DOROTTYA 5.A OSZTÁLYOS TANULÓNK 4. HELYEZÉST ÉRT EL.

Tanára: dr. Bonhardtné Hoffmann Ildikó

Az ELTE TTK által szervezett Náboj Nemzetközi Matematikaversenyen junior kategóriában indult a Jedlik csapata is.

413 ténylegesen versenyző csapat szerepelt. 
Az összesítésben a 21. helyen végeztek.
Budapesti és országos eredményt is hirdettek, mindkettőben elsők lettek.

Csapattagok: Fraknói Ádám, Polgár Bertalan 9.A

Kerekes Bálint, Kristály Álmos, Holczer Zsolt 10.A 

Tanáraik: Fodor Mária és Zsilvölgyi Márta

A 9.D osztály tanulói "Nem vagyunk mi kispályások" szurkolói pályázatára készített videója, melyet a magyar válogatott 2016-os labdarúgó EB-re való kijutásának örömére írtak ki, a közel 100 nevező közül a legjobb és legötletesebb 24 közé jutott. A videó készítői meghívást nyertek az I. Újbudai Focimajálisra, ahol rengetek élményben és megannyi ajándékban részesülhettek.

A videó készítői, résztvevői: Albert Melióra, Bruti Patrízia, Csiffáry Norbert, Elek Rebeka, Ficza Domonkos, Király Fruzsina, Lendvay Bence, Madácsi Gábor, Molnár Milán, Szalay Daniéla

Operatőr és vágó: Dániel Miklós

Országos döntő

A 2. német nyelvhasználó verseny országos döntőjében Beke-Szabó Csenge 9.A osztályos tanulónk 1. helyezést ért el. Tanára: Harangozó Andrea

Országos döntő

Az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny döntőjének eredményei:

Orosz nyelv

KANALAS KRISTÓF 12.A

10. helyezést ért el

Tanára: Lakner Zsuzsanna

Angol nyelv

BELLA ARTÚR 11.A

18. helyezést ért el

Tanára: Reiterbauer Ildikó

ZEKOV SZÓFIA 12.A

38. helyezést ért el

Tanára: Lakner Zsuzsanna

Spanyol nyelv

ZEKOV SZÓFIA 12.A

24. helyezést ért el

Tanára: Calvoné Horányi Enikő

 

Országos döntő

Az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny döntőjébe jutottak!

Kémia: Balbisi Mirjam 11.A
Felkészítő tanára: Elekné Becz Beatrix

Orosz nyelv: Kanalas Kristóf 12.A
Felkészítő tanára: Lakner Zsuzsanna

Spanyol nyelv: Zekov Szófia 12.A
Felkészítő tanára: Calvoné Horányi Enikő 

Angol nyelv: Bella Artúr 11.A
Felkészítő tanára: Reiterbauer Ildikó

Angol nyelv: Zekov Szófia 12.A
Felkészítő tanára: Lakner Zsuzsanna

 

Első forduló

Az Országos Tanulmányi Verseny 2. fordulójába jutottak:

Bella Artúr 11.A

Tanára: Reiterbauer Ildikó

Zekov Szófia 12.A

Benda Ferenc 12.A

Tanáruk: Lakner Zsuzsa

Országos döntő

Balbisi Mirjam (11. A) 18. lett az országos középiskolai tanulmányi versenyen.

Eredményei alapján meghívást kapott a Nemzetközi Kémiai Diákolimpia felkészítő táborába.

Felkészítő tanára: Elekné Becz Beatrix

Első forduló

Az Országos Tanulmányi Verseny 2. fordulójába jutottak kémiából:

11.A

Balbisi Mirjam

Fekete Zsófia

Nagy Bálint

Varga Máté

12.A

Kern Dóra

Felkészítő tanáruk: Elekné Becz Beatrix

 

 

 

Első forduló

A matematikai OKTV 2. fordulójába jutottak:

Balbisi Mirjam        11.A
Bodroghy Bence    11.A                tanáruk Fodor Mária

Kanalas Kristóf       12.A                tanára Dr. Sebestyén Zoltánné

Viszmeg Krisztián   12.B                tanára Knorrné Skapér Éva

Első forduló

A 2. fordulóba jutott Fekete Zsófia 11.A osztályos tanulónk. Tanára: Hegyiné Bernhauser Bernadett és Tengelicsné Pénzes Margit

Első forduló

Az orosz nyelvi OKTV 2. fordulójába jutott Kanalas Kristóf 12.A osztályos tanulónk. Felkészítő tanára: Lakner Zsuzsanna

Első forduló

A spanyol nyelvi OKTV második fordulójába jutott Zekov Szófia 12.A osztályos tanulónk. Felkészítő tanára: Calvoné Horányi Enikő 

Területi forduló

Az Oláh György Kémiaverseny országos döntőjébe jutott Kern Dóra 12. A osztályos tanuló. Felkészítő tanára: Elekné Becz Beatrix 

Országos döntő

Az országos döntőben a következő eredmények születtek:

 

9. osztály:  Fraknói Ádám             2. hely    díjazott

                  Rapatyi Anna              7. hely

6. osztály:  Jónás Károly              16. hely

8. osztály:  Teleki Sándor             18. hely

10. osztály: Kerekes Bálint           10. hely

9. osztály:   Nguyen Veronika       23. hely

10. osztály: Rózsa Zoltán             25. hely
                    
 

Országos döntő

Az Orchidea-Pangea Verseny döntőjébe jutottak a következő tanulók:

Jónás Károly 6.A
Balázs László 7.A
Teleki Sándor 8.A
Beke-Szabó Csenge 9.A
Fraknói Ádám 9.A
Máté Szonja 9.A
Nguyen Veronika 9.A
Rapatyi Anna 9.A
Kerekes Bálint 10.A
Vitárius Gergő 10.A
Sárfi Gergő 10.B
Rózsa Zoltán 10.B

Piricz Tamás 12.B nyertes lett a TÁMOP-6.1.6-14/1 Ötletpályázaton egy egészségtudatos fogyasztói platform tervezésével.

Budapesti forduló

A Simonyi Zsigmond helyesírási verseny budapesti fordulójában Molnár Dominika 5.A osztályos tanulónk 7. helyezést ért el.

Tanára: Dr. Bonhardtné Hoffmann Ildikó

Kerületi forduló

Molnár Dominika 1. helyezést ért el a Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny kerületi fordulóján.

Felkészítő tanára: Dr. Bonhardtné Hoffmann Ildikó

Országos döntő

A spiel und Gewinn német nyelvi levelezős verseny országos döntőjének eredményei: Nguyen Veronika 3. hely Takács Nóra 4. hely Tanáruk: Harangozó Andrea

Országos döntő

A 2016.06.09-10-én Siófokon megrendezett strandlabdarúgó diákolimpia országos döntőjén 3. helyezést ért el a Jedlik Ányos Gimnázium csapata valamint az országos döntő legjobb kapusának járó díjat Torda Péter 11.E osztályos tanuló kapta meg.

Csapattagok:

Torda Bence 10.E
Bodnár Dániel 11.E
Bojtár Bence Bendegúz 11.E
Busai Tamás 11.E
Kovács Gergő Sólyom 11.E
Novakov Dominik Zoltán 11.E
Palánkai Soma Tamás 11.E
Torda Péter 11.E
Viza Krisztián 11.E
Gauzer Levente 12.A
Rácz Botond 12.A
Deldar Haider 12.C

Felkészítő tanár: Soós Csaba
Kísérő tanár: Lehota Krisztina

Országos döntő

SZIVÁRVÁNYHÍD IRODALMI VERSENY ORSZÁGOS DÖNTŐJÉNEK EREDMÉNYEI

1.hely 6. A csapata

Finak Fanni, Mezei Anna

2. hely 6.A csapata

Miheller András, Molnár Mátyás, Szabó Márton

2. hely 6.A csapata

Bondár Dávid, Miklós Bence, Tarsoly Levente

3. hely 6.A csapata

Nagy Gergely, Póka Áron, Sárosi Boldizsár

Felkészítő tanáruk: Venczel Katalin

6. hely   10.B osztály csapata

Jókai Tímea, Ender Nikoletta, Wieland Mónika

13. hely 11.C osztály csapata:

Kup Katica, Kiss Júlia, Pometkó László

16. hely 10.B osztály csapata:

Szabó Ivett, Molek Éva, Gladkov Nikoletta

Felkészítő tanáruk:Brutovszky Gabriella

Kerületi forduló

A Teleki Pál földrajzverseny kerületi fordulójának eredményei:

Balázs László 7.A 1. hely

Teleki Sándor 8.A 1. hely

Pauer Ádám 7.A 2. hely

Romos Zsófia 8.A 3. hely

Felkészítő tanáruk: Veres Gergely

Országos döntő

Pallagi Patrik 11.B osztályos tanulónk 1. helyezést ért el a Tiniagy angol nyelvi levelezős verseny országos döntőjében. Tanára: Karczagi Annamária

Mendrey Tamás 9.A osztályos tanuló, az ausztriai Tőrvívó Európa Kupán ezüstérmet szerzett.

Országos döntő

Balázs László 7.A osztályos tanuló a Varga Tamás Matematikaverseny döntőjében 6. helyen végzett.

Tanára: Knorrné Skapér Éva

Második forduló

A Varga Tamás Matematikaverseny döntőjébe jutott:
 

Balázs László 7.A          tanára: Knorrné Skapér Éva
 

Kállai Miklós   8.A          tanára: Kovács Gabriella

Első forduló

A Varga Tamás Matematikaverseny II. fordulójába jutottak:

 

7.A osztály

 

Balázs László

Lugosi Gergely

Nguyen Vi An

Tóth Réka

 

Tanáruk: Knorrné Skapér Éva

 

 

8.A osztály

 

Fellegi Márton

Kállai Miklós

Teleki Sándor

Tanáruk: Kovács Gabriella

Mendrey Tamás, a Jedlik Ányos Gimnázium 9.A osztályos tanulója a 2016-os Vívó Diákolimpián - tőrvívás fegyvernemben - első helyezést ért el.

Országos döntő

A World Robot Olympiad Magyarország 2016 Nemzeti Fordulójában a Jedlik Ányos Gimnázium Kockaheads nevű csapata 26 induló közül a 4. helyet szerezte meg.

A csapat tagjai: Szűcs Péter 10.B, Buzás Gábor 10.C, Holczer Zsolt 10.A

Csatolmányok

CsatolmányMéret
PDF icon wro16hu_eredmenyek_rangsor.pdf311.44 KB

Területi forduló

A Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei eredményei

 

5. osztály

5. hely                  Demeter Virág                                                 Árváné Doba Mária

10. hely                Nemes-nagy Benedek

6. osztály

3. hely                  Jónás Károly                                                     Szakácsné Györey Bernadett

7. osztály

1. hely                  Lugosi Gergely                 Döntős                      Knorrné Skapér Éva

9. hely                  Balázs László

8. osztály

8. hely                  Teleki Sándor                                                   Kovács Gabriella

9. osztály

1. hely                  Fraknói Ádám                   Döntős                     Zsilvölgyi Márta

4. hely                  Polgár Bertalan

5. hely                  Nagy Áron                                                         Knorrné Skapér Éva

10. osztály

1. hely                  Kerekes Bálint                  Döntős                     Fodor Mária

4. hely                  Kristály Álmos

11. osztály

1. hely                  Balbisi Mirjam                   Döntős                     Fodor Mária

2. hely                  Fekete Zsófia

4. hely                  Bodroghy Bence

12. osztály         

3. hely                  Viszmeg Krisztián                                           Knorrné Skapér Éva

4. hely                  Benda Ferenc                                                 Dr. Sebestyén Zoltánné

6. hely                  Kállai Kata

Csapatverseny

5. osztály             3. hely                  Demeter Virág, Lehotai Dávid, Nemes.Nagy Benedek

6. osztály             1. hely                  Bondár Dávid, Jónás Károly, Póka Áron

7. osztály             1. hely                  Arany Lilla, Balázs László, Lugosi Gergely

8. osztály             3. hely                  Alaksa Levente, Czapp Emese, Teleki Sándor

9. osztály             1. hely                  Fraknói Ádám, Polgár Bertalan, Nagy Áron

10. osztály          1. hely                  Kerekes Bálint, Kristály Álmos, Takács Csaba

11. osztály          1. hely                  Balbisi Mirjam, Fekete Zsófia, Bodroghy Bence

12. osztály          2. hely                  Benda Ferenc, Kállai kata, Viszmeg Krisztián

A nyolcosztályos gimnáziumok versenyében a 3. helyen, a négyosztályosok között a 9. helyen végzett a Jedlik.

 

 

Országos döntő

A Zrínyi-Gordiusz matematikaverseny döntőjének eredményei:

Balbisi Mirjam   11.A     12.           Tanára: Fodor Mária

Fraknói Ádám   9.A       18.          Tanára: Zsilvölgyi Márta

Kerekes Bálint  10.A      18.           Tanára: Fodor Mária

Lugosi Gergely 7.A        25.            Tanára: Knorrné Skapér Éva