Első forduló

Az angol nyelvi OÁTV budapesti fordulójába jutott Tolnai Gábor 7.A osztályos tanuló.

Felkészítő tanára: Reiterbauer Ildikó

Országos döntő

Az Arany Dániel Matematikaverseny döntőjében Fraknói Ádám 10.A osztályos tanuló a 9. helyen végzett. Tanára: Zsilvölgyi Márta

Második forduló

Fraknói Ádám 10.A osztályos tanulónk az Arany Dániel Matematikaverseny döntőjébe jutott.

Tanára: Zsilvölgyi Márta

Első forduló

Az Arany Dániel Matematikaverseny II. fordulójába jutottak

Kezdők

Alaksa Levente

Appel Rebeka

Babinyecz Ákos

Beniczky Sándor

Erdős Ágota

Juhász Balázs

Kállai Miklós

Keller Dániel

Krajewski Marcel

Szayly Kata

Teleki Sándor

Vajda Gergely

Zimber Ádám

 

Haladók

Beke-Szabó Csenge

Fraknói Ádám

Molnár András

Molnár Tamás

Polgár Bertalan

Rapatyi Anna

Varga Zsófia

 

Országos döntő

Az országos döntőben bronz diplomát szerzett Kiss Angelika 10. A osztályos tanulónk. Tanára: Dr. Bonhardtné Hoffmann Ildikó

Országos döntő

Bátaszéki Matematikaverseny

döntőjében a következő eredmények születtek:

 

5. osztály

Iliás Gergely                                           5.

Molnár Evelin                                        17.

Fábián Réka                                          22.                                

Tanáruk: Knorrné Skapér Éva

 

6. osztály

Gede Eszter                                             17.

Demeter Virág                                           19.

Lehotai Dávid                                            30.                            

Tanáruk: Árváné Doba Mária

 

8. osztály

Lugosi Gergely                                         24.                            

Tanára: Knorrné Skapér Éva

 

Második forduló

A Bátaszéki matematikaverseny országos döntőjébe jutottak a következő tanulók:

5.A

Fábián Réka, Iliás Gergely, Molnár Evelin, Tóth Zsombor  

Felkészítő tanáruk: Knorrné Skapér Éva

6.A

Demeter Virág, Gede Eszter, Lehotai Dávid

Felkészítő tanáruk: Árváné Doba Mária

8.A

Lugosi Gergely

Felkészítő tanára: Knorrné Skapér Éva

valamint Szakács Ábel 3. osztályos tanuló.

Első forduló

A Bátaszéki Matematikaverseny második fordulójába jutottak

5. osztály

Molnár Evelin

Fábián Réka

Iliás Gergely

Kerekes Eszter

Harkai Kitti

Ujhelyi Zsófia

Tóth Zsombor

Madár Péter                                           Tanáruk: Knorrné Skapér Éva

6. osztály

Gede Eszter

Gábor Miklós

Lehotai Dávid

Gábor Dominik

Tamás Miklós

Demeter Virág

Buzási-Temes Imre                            Tanáruk: Árváné Doba Mária

7. osztály

Jónás Károly                                           Tanáruk: Szakácsné Györey Bernadett

8. osztály

Lugosi Gergely                                      Tanáruk: Knorrné Skapér Éva

Budapesti forduló

Bonhardt Liliána 7.A osztályos tanulónk az országos döntőbe jutott. Tanára: Venczel Katalin

Budapesti forduló

A Nyelvész anyanyelvi verseny fővárosi fordulójának eredményei:

Bondhardt Liliána 7.A       3. hely

Tanára: Venczel Katalin

Gede Eszter 6.A               4. hely

Lugosi Dorottya 6.A          5. hely

Tanáruk: Dr. Bonhardtné Hoffmann Ildikó

Bendegúz Tudásbajnokság fővárosi fordulója/ Anyanyelv

Bonhardt Liliána  7. A          2. hely

Molnár Dominika 6. A          6. hely

Lugosi Dorottya   6. A          1. hely – országos döntőbe jutott, s itt:

Bendegúz Tudásbajnokság országos döntője/ Anyanyelv

Lugosi Dorottya   6. A          8. hely 

Bendegúz Tudásbajnokság fővárosi fordulója/ Irodalom

Molnár Dominika 6. A         4. hely

Bendegúz Tudásbajnokság fővárosi fordulója/ Matematika

Bonhardt Liliána 7.A           3. hely

Bendegúz Tudásbajnokság fővárosi fordulója/ Angol haladó felsős

Bonhardt Liliána 7.A            5. hely

 

Országos döntő

A Mozaik Tudásbajnokság országos döntőjében Lugosi Dorottya 4. helyezett lett.

Tanára: Árváné Doba Mária
 

Országos döntő

A Bolyai anyanyelvi csapatverseny országos döntőjének eredményei:

4. hely

Bonhardt Liliána

Nagy Gergely

Póka Áron

Simon Zsombor

Tanáruk: Venczel Katalin

 

16. hely

Lugosi Dorottya

Mezei Dóra

Molnár Dominika

Szilágyi Réka

Tanáruk: Dr. Bonhardtné Hoffmann Ildikó

Területi forduló

A Bolyai Anyanyelvi csapatverseny területi fordulójának  eredményei

5.A csapata 2. hely        Felkészítő tanáruk: Venczel Katalin

Balázs Eszter
Fábián Réka
Kardos Adrienn
Szabó Zsófia

6. A csapata 1. hely - döntős         Felkészítő tanáruk: Dr. Bonhardtné Hoffman Ildikó

Lugosi Dorottya
Mezei Dóra
Molnár Dominika
Szilágyi Réka 

Bodó Szabolcs  6. hely
Demeter Virág
Gede Eszter
Lehotai Dávid

7.A csapata 1. hely - döntős     Felkészítő tanáruk: Venczel Katalin

Bonhardt Liliána
Nagy Gergely
Póka Áron
Simon Zsombor

A tanári fődíjat Venczel Katalin tanárnő kapta.

 

Fővárosi döntő

A Bolyai Kollégium (ELTE)

által szervezett természettudományos csapatverseny első két fordulója után az országos döntőbe jutott a Jedlik csapata.

A csapat 10.A-s tagjai:

Beke-Szabó Csenge

Fraknói Ádám

Takács Nóra

Tanáruk: Elekné Becz  Beatrix

Országos döntő

A Bolyai Matematikai Csapatverseny országos döntőjében a következő eredmények születtek:
 

5. osztály: 28. hely
                  Bíró Gergő, Madár Péter, Pető Kristóf, Tóth Zsombor
                  Tanáruk: Knorrné Skapér Éva

6. osztály: 18. hely
                  Demeter Virág, Gábor Dominik, Gede Eszter, Lehotai Dávid
                  Tanáruk: Árváné Doba Mária

7. osztály gimnáziumi kategória: 19. hely
                   Merza Roland, Miklós Bence, Tarsoly Levente, Tolnai Gábor
                   Tanáruk: Szakácsné Györey Bernadett

8. osztály gimnáziumi kategória: 24. hely
                   Balázs László, Lugosi Gergely, Zavadil Balázs, Zentai Bálint

                  Tanáruk: Knorrné Skapér Éva

 

Területi forduló

5.A osztály

Bíró Gergő                           1. hely, döntős                  Felkészítő: Knorrné Skapér Éva
Madár Péter
Pető Kristóf
Tóth Zsombor

Balázs Eszter                        3. hely
Fábián Réka
Molnár Evelin
Molnár Lilla

6.A osztály

Demeter Virág                    1. hely, döntős                    Felkészítő: Árváné Doba Mária
Gábor Dominik
Gede Eszter
Lehotai Dávid

7.A osztály gimnáziumi kategória

Merza Roland                      1. hely, döntős                    Felkészítő: Szakácsné Györey Bernadett
Miklós Bence
Tarsoly Levente
Tolnai Gábor

Bondár Dávid                       2. hely
Jónás Károly
Mezei Anna
Póka Áron

Budai Zsófia                        3. hely
Lindenmayer Lili
Szalai Eszter
Szilvási Kincső

Miheller András                  3. hely
Molnár Mátyás
Szabó Márton
Tóth Botond

8.A osztály gimnáziumi kategória

Balázs László                        1. hely, döntős                    Felkészítő: Knorrné Skapér Éva
Lugosi Gergely
Zavadil Balázs
Zentai Bálint

 

A tanári fődíjat Knorrné Skapér Éva kapta.

Országos döntő

Az országos döntőben 4. helyezést ért el a 10.A csapata. Tagjaik:

Beke-Szabó Csenge

Fraknói Ádám

Polgár Bertalan

Rapatyi Anna

Felkészítő tanáruk: Zsilvölgyi Márta

Területi forduló

Bolyai Csapatverseny területi forduló

9. osztály
7. hely

Kállai Miklós
Keller Dániel
Krajewski Marcel
Teleki Sándor

8. hely

Alaksa Levente
Papp Ákos
Pataki Gergely                         Tanáruk Kovács Gabriella

10. osztály
1. hely - döntős

Beke-Szabó Csenge
Fraknói Ádám
Polgár Bertalan
Rapatyi Anna                          Tanáruk Zsilvölgyi Márta

11. osztály
16. hely

Holczer Zsolt
Kerekes Bálint
Kristály Álmos
Vitárius Gergő                         Tanáruk Fodor Mária

12. osztály emelt kategória
9. hely

Balbisi Mirjam
Jelencsik Tibor
Klement Bence
Nagy Bálint                             Tanáruk Fodor Mária

Területi forduló

Bolyai Természettudományi Csapatverseny területi forduló

A legjobb eredmények:

5. osztály (VG)

2. hely

Macik

Szabó Réka
Handlovics Daniella
Szász Fanni
Kerekes Eszter

3. hely

Kifli

Balázs Eszter
Fábián Réka
Szabó Zsófia
Újhelyi Zsófia

4. hely

B.g.g.k.

Madár Péter
Iliás Gergely
Bíró Gergő
Pető Kristóf

7. hely

Mókusok

Bartók Fruzsina
Bogdán Gréta
Kardos Adrienn
Molnár Evelin

 

 

7. osztály (KK, VG)

3. hely

Tippmix Pro

Merza Roland
Nagy Gergely
Simon Zsombor
Tarsoly Levente

7. hely

Atom négyes

Bondár Dávid
Miklós Bence
Tamási Dávid
Tolnai Gábor

9. hely

Nem tudom

Árvai Eszter
Szabó Éda
Papp Luca
Kiss Anna

 

 

Első forduló

A CULTURA NOSTRA

 

ORSZÁGOS TÖRTÉNELMI CSAPATVERSENY 2. FORDULÓJÁBA JUTOTT

A 10. C CSAPATA:

 

CSABA KRISTÓF

 

CSEPERKÁLÓ DÓRA

 

KOCH RÓBERT

 

Tanáruk: Pongrácz Andrea

Országos döntő

Az országos döntő eredményei: Fraknói Ádám 1. hely Takács Nóra 3. hely Balbisi Mirjam 3. hely Varga Máté 7. hely Tanáruk: Elekné Becz Beatrix

Második forduló

Továbbjutottak a

Curie Kémiaverseny

országos döntőjébe:

 

 

Fraknói Ádám         10. A

Takács Nóra             10. A

Balbisi Mirjam         12. A

Varga Máté              12. A

Tanáruk: Elekné Becz Beatrix

 

Területi forduló

A Curie Kémiaverseny területi döntőjének eredményei

7. osztály (EBB)

Merza Roland                         5. hely

8. osztály (HJ)

Zavadil Balázs                        18. hely

10. osztály (EBB)

Fraknói Ádám         (10. A)        1. hely

Takács Nóra            (10. A)        4. hely

Polgár Bertalan       (10. A)        9. hely

11-12. osztály (KK, EBB)

Balbisi Mirjam        (12. A)        4. hely

Varga Máté              (12. A)        5. hely

Vasenszky Dániel   (12. B)        9. hely

Fekete Zsófia           (12. A)        10. hely

Nagy Bálint             (12. A)        14. hely

Ruha Tábita             (12. A)        16. hely

Sárfi Gergő              (11. B)        18. hely

Pallagi Patrik           (12. B)        20. hely

Első forduló

A Curie Kémiaverseny területi döntőjébe jutottak:

7. osztály

      Merza Roland       7. A

8. osztály

      Zavadil Balázs      8. A

10. osztály

Takács Nóra            10. A

Fraknói Ádám         10. A

Polgár Bertalan        10. A

11-12. osztály

Balbisi Mirjam        12. A           Pallagi Patrik           12. B

Nagy Bálint             12. A           Varga Máté              12. A

Fekete Zsófia           12. A           Vasenszky Dániel   12. B

Kalmár Dóra            12. A           Sárfi Gergő              11. B

Ruha Tábita             12. A

Felkészítő tanáruk: Elekné Becz Beatrix, Holczer József

Területi forduló

A Curie Környezetvédelmi Verseny területi döntőjének eredményei:

 

7-8. osztály

Merza Roland, Nagy Gergely, Bonhardt Lili (7. A)  6. hely (KK)

 

Balázs László, Sali Soma, Zavadil Balázs (8. A)       8. hely

(HJ)

 

9-10. osztály

9. B (ZE)

Kalocsai Henrietta, Kojnok Eszter, Lázár Máté        10. hely

 

Kovács Kristóf, Pozsári Sintija, Pintér Edina             4. hely

 

Pető Bence, Mauks Bence, Vajda Gergely                 9. hely

 

11-12. osztály  (KK)

 

Balbisi Mirjam, Balbisi Zsuzsa, Ruha Tábita             2. hely

 

Első forduló

A Curie Környezetvédelmi Verseny területi döntőjébe jutottak:

 

7.A, 8.A

Merza Roland, Nagy Gergely, Bonhardt Lili

Balázs László, Sali Soma, Zavadil Balázs

Tanáraik: Kolatsek Katalin, Holczer József

9.B

Kalocsai Henrietta, Kojnok Eszter, Lázár Máté

Kovács Kristóf, Pozsári Sintija, Pintér Edina

Pető Bence, Mauks Bence, Vajda Gergely

Tanáruk: Zaha Enikő

12.A

Balbisi Mirjam, Balbisi Zsuzsa, Ruha Tábita

Tanáruk: Kolatsek Katalin

Országos döntő

Diákjaink május 20-án részt vettek a Mathias Corvinus Collegium által megrendezésre került Debate vitaversenyen. Müller Erik, Molek Éva Anita és Sárfi Gergő, 11. B osztályos tanulók a versenyen kiválóan szerepeltek, országos 14. helyezést értek el.

Raffay Csanád (6.A) a Diákolimpia budapesti fordulójában kislabdadobásban 65,79m-rel aranyérmet szerzett a Jedlik színeiben.

Országos döntő

A Diákolimpián párbajtőrvívásban 2. helyezést ért el Mendrey Tamás 10.A osztályos tanulónk.

Országos döntő

A Dürer Verseny döntőjében a következő eredmények születtek:

K+ (kémia) kategória: 3. hely

Balbisi Mirjam, Fekete Zsófia, Fraknói Ádám

K (kémia) kategória: 11. hely
Nagy Bálint, Takács Nóra, Varga Máté

Felkészítő tanáruk: Elekné Becz Beatrix

D (matematika) kategória: 7. hely

Balbisi Zsuzsa, Kerekes Bálint, Kristály Álmos
Felkészítő tanáruk: Fodor Mária

Területi forduló

A Dürer verseny területi fordulójának eredményei:

K (kémia) kategória
 

Collaboratory csapat      4. hely   DÖNTŐS

Takács Nóra                10. A,

Nagy Bálint                 12. A,

Varga Máté                 12. A

Soma csapat              23. hely

Strobel Soma               11.B

Beke-Szabó Csenge    10. A,

Pallagi Patrik               12.B


K+ (emelt kémia) kategória

Fehling feeling csapat     3. hely   DÖNTŐS

Balbisi Mirjam             12. A

Fekete Zsófia              12. A

Fraknói Ádám              10. A

Tanáruk: Elekné Becz Beatrix

 

 

Első forduló

Balbisi Zsuzsa 12.A, Kerekes Bálint és Kristály Álmos 11.A osztályos tanulóink a Dürer matematikai csapatverseny döntőjébe jutottak.

Tanáruk: Fodor Mária

Területi forduló

Elsősegélynyújtó Verseny - Magyar Vöröskereszt

Áprilisban iskolánk 10.B és 10.D osztályos tanulóinak lelkes csapatai részt vettek a Magyar Vöröskereszt által meghirdetett Elsősegélynyújtó Versenyen, és annak előkészítő kurzusán. A területi fordulóban a 10. B osztály tanulói (Götz Ágnes, Kardos Nikol, Nagy Balázs, Szegesdi Dorka, Vukov Dániel János) 3. helyezést értek el.

Országos döntő

Az ELTE Bolyai Kollégiuma által szervezett természettudományos csapatverseny döntőjében a Jedlik csapata (Fraknói Ádám, Takács Nóra, Beke-Szabó Csenge) első helyezést ért el.

Tanáruk: Elekné Becz Beatrix

Horváth Karolina aranyérmes lett  2000 m akadályfutásban.

„Próbáltam minél hamarabb „kilőni", hogy ne kelljen majd lökdösődnöm az akadályoknál és a vizesároknál, illetve szerettem volna a saját tempómat futni. A végére jó nagy előnyöm maradt, de már kezdtem fáradni, szóval kicsit féltem, hogy majd hátulról valaki lehajráz, de sikerült megtartanom az előnyöm. Igazából nagyon nehéz szavakba önteni, hogy most mit érzek, ahogy beértem elkezdtem sírni, hiszen soha nem gondoltam volna, hogy ez sikerülni fog, hihetetlenül boldog vagyok!"

Országos döntő

A Fogom a kezed irodalmi csapatverseny eredményei.

5. hely

holtversenyben a 7.A két csapata

Árvai Eszter, Budai Zsófia, Finak Fanni, Kiss Anna, Papp Luca

és

Czirják Aletta, Mezei Anna, Szilvási Kincső, Szalai Eszter

8. hely

az 5.A csapata

Balázs Eszter, Handlovics Daniella, Kerekes Eszter, Szabó Réka

Tanáruk: Venczel Katalin

 

Első forduló

A fővárosi döntőbe jutottak:

Fraknói Ádám 10.A és Dániel Miklós 10.D osztályos tanulóink.

Tanáruk: Tóth Andrea

Simon Zsombor 7.A osztályos tanulónk, a Csepeli Indotek Kajak-kenu Egyesület tagja 1. helyezést ért el a Magyar Bajnokság C2 férfi kölyök U14 versenyszámában.

A páros másik tagja: Somogyi Zsombor.

Gratulálunk a bajnokoknak!

Országos döntő

A Hevesy Kémiaverseny országos döntőjében Miklós Bence (7. A) 16. helyezést ért el.

Tanára: Elekné Becz  Beatrix

Budapesti forduló

 

A Hevesy György Országos Kémiaverseny

budapesti fordulójában

 

Miklós Bence (7. A)     13.,

Merza Roland (7. A)    30. helyezett lett.

 

Eredménye alapján Bence bejutott az országos döntőbe.

Kerületi forduló

A Hevesy Kémiaverseny kerületi fordulójának eredményei:

7. osztály (EBB)

Miklós Bence         1. hely

Merza Roland         2. hely

Tarsoly Levente      4. hely

Finak Fanni            11. hely

8. osztály (HJ)

Balázs László         5. hely

Zavadil Balázs        6. hely

Zentai Bálint           8. hely

Turcsán Zoltán       9. hely

Budapesti forduló

Az Irinyi Kémiaverseny budapesti fordulójának eredményei:

I/A kategória

Teleki Sándor (9. A)   28. hely

II/B kategória

Takács Nóra        (10. A) 7. hely

Fraknói Ádám    (10. A) 8. hely

Első forduló

Az Irinyi Kémiaverseny budapesti fordulójába jutottak:

 

I/A kategória (KK)

 

Teleki Sándor         9. A

 

II/B kategória (EBB)

 

Fraknói Ádám        10. A

Takács Nóra           10. A

Kerületi forduló

A kerületi anyanyelvi csapatverseny eredményei

2.hely

Bonhardt Liliána 7.A

Bondár Dávid 7.A 

Lugosi Gergely 8.A

3. hely

Lehotai Dávid 6.A

Handlovics Daniella 5.A

Molnár Dominika 6.A

Területi forduló

A Kalmár László Matematikaverseny országos döntőjébe jutott Jónás Károly 7.A osztályos tanuló. Tanára: Szakácsné Györey Bernadett

Idén is megrendezésre került a Kárpát Kupa Ifjúsági Labdarúgó Torna, immár 7. alkalommal, ezúttal Dunaszerdahelyen, december első hétvégéjén. A tornán a Kárpát-medence különböző részeiből érkezett csapatok vettek részt, így a Felvidékről, Kárpátaljáról, Erdélyből, a Délvidékről és több anyaországi labdarúgó akadémiáról jöttek a versenyzők.

Csepel csapata bejutott a döntőbe, és a vasárnapi zárómérkőzésen a sérülések és távollétek ellenére hatalmas bravúrral, végletekig kihegyezett végjátékkal, büntetőkkel diadalmaskodott a hazai csapat otthonában, a DAC ellen, így megszereztük a kupagyőzelmet. A DAC himnusza, a Nélküled ezúttal Csepel válogatottjának szólt. 

A csapat gerincét jedlikes diákok adták, név szerint: Glatkov Zoltán, Torda Bence, Kovács Sólyom, Bodnár Dániel, Viza Krisztián (csk.), valamint Molnár Milán, aki sajnos a döntőben súlyos sérülést szenvedett. Neki ezúton is jobbulást kívánunk. 

Magam és Szeberényi tanár úr nevében, aki tevékenyen segítette a csapatot szeretettel gratulálunk és büszkék vagyunk helytállásukra és nagyszerű teljesítményükre. 

Soós Csaba

Budapesti forduló

A Katasztrófavédelmi verseny fővárosi fordulójában

a középiskolások kategóriájában 2. helyezést ért el a 10. a. osztályból:

Beke-Szabó Csenge

Virga Veronika

Gizaw Máté 

Piricz Mihály

az általános iskolások kategóriájában: 9. helyezést ért el a 7. a. osztályból: 

Szalai Eszter 

Papp Luca

Kisgéczi Domonkos

Tarsoly Levente

Felkészítő tanáruk: Lehota Krisztina

 

Kerületi forduló

Hermann Máté 7.A osztályos tanuló 3. helyezést ért el a kerületi Szép magyar beszéd versenyen.

Tanára: Venczel Katalin

Országos döntő

Az OKTV és a KÖKÉL feladatmegoldó versenye alapján Balbisi Mirjam (12. A) és Nagy Bálint (12. A) részt vett a Nemzetközi Kémiai Diákolimpia (IChO)

első válogatóján. Mirjam (12. A) a 12. helyen, Bálint (12. A) a 17. helyen végzett. Eredménye alapján Mirjamot meghívták a válogató második részébe is.

OKTV és KÖKÉL eredményeik alapján Balbisi Mirjam és Nagy Bálint meghívást kaptak a Nemzetközi Kémiai Diákolimpia felkészítő táborába.

Országos döntő

A Kenguru Nemzetközi Matematikaversenyen Fraknói Ádám a 4. (tanára: Zsilvölgyi Márta)Balbisi Mirjam a 14. (tanára: Fodor Mária) helyen végzett.

Simon Zsombor, 7.A osztályos tanulónk, a Csepeli Indotek Kajak-kenu Egyesület versenyzője a 2016. július 31-én rendezett Gyermek, Kölyök, Serdülő Magyar Bajnokság, Kolonics György Emlékversenyen, 
PC2 férfi kölyök U13 2000m versenyszámban első helyezést ért el. 

A páros tagjai: Somogyi Zsombor és Simon Zsombor
Edzőjük: Horváth Gergő

Budapesti forduló

A 2017. év versenyére is meghívást kaptunk. Csapatunk a 8. helyen végzett.

 

Csapattagok:
 

8.osztály: Balázs László

               Lugosi Gergely

               Tóth Réka                                 Tanáruk: Knorrné Skapér Éva

 

7.osztály: Mocsári-Orosz Csenge

               Nagy Gergely                            Tanáruk: Szakácsné Györey Bernadett

 

Országos döntő

A KÖKÉL ORSZÁGOS LEVELEZŐS KÉMIAVERSENY EREDMÉNYEI:

 

K pontverseny (9-10. osztály)
 

Fraknói Ádám    (9. A)           1. hely

Máté Szonja      (9. A)           4. hely

Takács Nóra       (9. A)          6. hely

 

K pontverseny (11-12. osztály)

Nagy Bálint        (12. A)         2. hely
 

H pontverseny 
 

Balbisi Mirjam   (12. A)         2. hely

Nagy Bálint        (12. A)       10. hely

Kerületi forduló

A "Dalszöveg is lehet vers" kerületi versenyen Dávid Kinga 2., Csomor Csenge 3. helyezést értek el. Mindketten a 9.C osztály tanulói.

Országos döntő

Takács Nóra (10. A) azon 10 diák között van, akik a legjobb eredménnyel végezték el a

 

Laborkaland-Labirintus

 

online kémiaverseny feladatait, s ezzel megnyerték a vetélkedő fődíját: egy egynapos laborlátogatást.

 

Tanára: Elekné Becz Beatrix

Országos döntő

Matematikaversenyek végeredményei

Kalmár László Matematikaverseny döntő

29.         Jónás Károly                                      7.A

ABACUS

Pontverseny

Arany fokozat:          Balázs Eszter                  5.A

                               Gede Eszter                     6.A

Ezüst fokozat:          Iliás Gergely                    5.A

                               Lugosi Dorottya                 6.A

                               Gábor Dominik                  6.A

                               Miklós Bence                    7.A

                               Balázs László                    8.A

Bronz fokozat:         Fábián Réka                       5.A

Eredményesen szerepelt:          Kerekes Eszter  5.A

Számrejtvények: 1. hely Lugosi Dorottya            6.A

SUDOKU:            Lugosi Dorottya                      6.A

                              Gede Eszter                       6.A

                               Fábián Réka                      5.A

Logigrafika:              Gede Eszter                       6.A

Info-Derby:              Gede Eszter                       6.A

                              Lugosi Dorottya                  6.A

 

KÖMAL

10. osztály:            Fraknói Ádám    19.              10.A       B feladatok

12. osztály:            Balbisi Mirjam    10.              12.A       C feladatok        

Országos döntő

A döntőben a 6.A csapata, Gábor Miklós, Gábor Dominik, Lehotai Dávid a 6. helyen végzett. Tanáruk: Árváné Doba Mária.

Budapesti forduló

A Medve Szabadtéri Matematikaversenyen a következő eredmények születtek 2017. május 14-én

 

Medvebocs kategória

 

3.

Gábor Miklós
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály

Gábor Dominik
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály

Lehotai Dávid
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály

Arany

54795

5890 m

13.

Demeter Virág
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály

Gede Eszter
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály

Bábel Benedek
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály

Arany

54736

7000 m

32.

Nádor Bence
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály

Végh Patrik
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály

Zsíros Bálint
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály

Arany

44785

6000 m

93.

Iliás Gergely
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály

Polgárdy Simon
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály

Magyar András
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály

Arany

34883

6080 m

98.

Handlovics Daniella
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály

Pokol Emese
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály

Harkai Kitti
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály

Arany

34858

2570 m

106.

Molnár Evelin
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály

Fábián Réka
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály

Balázs Eszter
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály

Arany

34844

6250 m

138.

Molnár Dániel
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály

Nemes-Nagy Benedek
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály

Szomorjai Benedek
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály

Arany

34781

5790 m

210.

Molnár Benedek
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály

Tóth Zsombor
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály

Miheller Márton
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály

Ezüst

27630

5070 m

222.

Szabó Réka
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály

Bartók Fruzsina
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály

Kerekes Eszter
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály

Ezüst

27129

5240 m

 

Kismedve kategória

8.

Balázs László
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
8. osztály

Lugosi Gergely
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
8. osztály

Zavadil Balázs
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
8. osztály

Arany

54803

6620 m

34.

Miklós Bence
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
7. osztály

Tarsoly Levente
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
7. osztály

Hermann Máté
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
7. osztály

Arany

44736

4740 m

45.

Vizi Roland
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály

Vizi Gergely
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály

Lengyel Dániel
Farkasréti Általános Iskola, Budapest
5. osztály

Arany

39808

4240 m

68.

Bonhardt Liliána
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
7. osztály

Mocsári-Orosz Csenge
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
7. osztály

Merza Roland
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
7. osztály

Arany

39740

6550 m

77.

Póka Áron
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
7. osztály

Jónás Károly
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
7. osztály

Tolnai Gábor
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
7. osztály

Arany

34863

3370 m

92.

Miheller András
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
7. osztály

Molnár Mátyás
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
7. osztály

Tóth Botond
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
7. osztály

Arany

34807

10040 m

103.

Czirják Aletta
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
7. osztály

Mezei Anna
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
7. osztály

Finák Fanni
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
7. osztály

Arany

34786

3820 m

114.

Szilvási Kincső
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
7. osztály

Szalai Eszter
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
7. osztály

Budai Zsófia
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
7. osztály

Arany

34750

3270 m

 

 

Országos döntő

Junior kategória: Fraknói Ádám, Kiss Angelika, Polgár Bertalan, Kállai Miklós, Teleki Sándor
Nemzetközi 32. hely (450 csapatból) Magyar 5. hely (30 csapatból)
Senior kategória: Balbisi Zsuzsa, Bodroghy Bence, jelencsik Tibor, Kerekes Bálint, Kristály Álmos
Nemzetközi 65. hely (410 csapatból) Magyar 12. hely (31 csapatból)

Országos döntő

Beke-Szabó Csenge 10.A osztályos tanulónk 2. helyezést ért el a német nyelvi verseny országos döntőjében. Felkészítő tanára: Harangozó Andrea

Első forduló

A német nyelvi OÁTV fővárosi fordulójába jutott Zentai Bálint 8.A osztályos tanuló.

Felkészítő tanára: Hegyiné Bernhauser Bernadett

Fővárosi döntő

Máté Szonja 10.A osztályos tanulónk ezüst minősítést kapott a Tiszán innen, Dunán túl fővárosi fordulójában. Tanára: Fábián Magdolna

Első forduló

Az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny 2. fordulójába jutottak az alábbi tanulók:

Spanyol nyelv

Üveges Dorina 11.A

Tanára: Calvoné Horányi Enikő

Angol nyelv

Kristály Álmos 11.A

Tanára: Karczagi Annamária

Matematika

Balbisi Mirjam 12.A

Bodroghy Bence 11.A

Kerekes Bálint 11.A

Tanáruk: Fodor Mária

Német nyelv

Balbisi Mirjam 12.A

Tanára: Hegyiné Bernhauser Bernadett

Kémia

Balbisi Mirjam 12.A

Fekete Zsófia 12.A

Nagy Bálint 12.A

Tanáruk: Elekné Becz Batrix

 

 

 

 

Országos döntő

A KÉMIA OKTV

ORSZÁGOS DÖNTŐJÉBEN

NAGY BÁLINT   12.A

18. helyezést

BALBISI MIRIAM   12. A

27. helyezést

értek el.

Tanáruk: Elekné Becz Beatrix

Második forduló

Az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny országos döntőjébe jutottak Balbisi Mirjam és Nagy Bálint 12.A osztályos tanulók. Felkészítő tanáruk: Elekné Becz Beatrix

 

Első forduló

A matematika OKTV második fordulójába jutottak a következő tanulók:
 

Balbisi Mirjam      12.A
Bodroghy Bence  12.A
Kerekes Bálint      11.A
 

Tanáruk: Fodor Mária

Országos döntő

Üveges Dorina 11.A osztályos tanuló 8. helyezést ért el az országos döntőben. Tanára: Calvoné Horányi Enikő

Második forduló

Az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny döntőjébe jutott Üveges Dorina 11.A osztályos tanulónk. Felkészítő tanára: Calvoné Horányi Enikő

Második forduló

Az Oláh György kémiaverseny országos döntőjébe jutott: Máté Szonja 10.A osztályos tanuló. Felkészítő tanára: Elekné Becz Beatrix

Zupkó Balázs 10.A osztályos tanulónk aranyérmet nyert kenu kettesben a nemzetközi versenyen.

Országos döntő

Az Orchidea-Pangea matematikaverseny országos döntőjének eredményei:

Balázs László       8.A      12.          Tanára: Knorrné Skapér Éva

Fraknói Ádám      10.A        1.         Tanára: Zsilvölgyi Márta

Második forduló

Az Orchidea-Pangea Verseny országos döntőjébe jutott:

Balázs László    8.A          Tanára: Knorrné Skapér Éva
Fraknói Ádám   10.A          Tanára: Zsilvölgyi Márta

A fővárosi fordulóban Wentzel Bálint (9.C) 2. helyezést, Koch Róbert (10.C) 24. helyezést ért el.

Tanáruk: Pongrácz Andrea

Budapesti forduló

A fővárosi fordulóban Molnár Dominika 6.A osztályos tanulónk 8. helyezést ért el. 

Tanára: Dr. Bonhardtné Hoffmann Ildikó

Kerületi forduló

A kerületi forduló eredményei:

Molnár Dominika 6.A  1. hely 

Tanára: Dr. Bonhardtné Hoffmann Ildikó

Bonhardt Liliána 7.A  2. hely

Tanára: Venczel Katalin

Lugosi Gergely 8.A  2. hely

Tanára: Horváth Zsuzsanna

Országos döntő

A SZABÓ MAGDA OLVASÓVERSENYEN A 11.B OSZTÁLY CSAPATA 5. helyezést ért el.

Csapattagok:

Ender Nikoletta
Király Zsanett
Tóth Domonkos

Tanáruk: dr. Brutovszky Gabriella
 

Országos döntő

SZIVÁRVÁNYHÍD IRODALMI VERSENY ORSZÁGOS DÖNTŐJÉNEK EREDMÉNYEI

 

a 11.B osztály csapata: 6. hely

 

Jókai Tímea

Ender Nikoletta

Wieland Mónika

a  9.D osztály csapata: 7. hely

 

Hárosi Gergő

Müller Dorina

Goldi Evelin

 

Felkészítő tanáruk: dr.Brutovszky Gabriella

 

a 10.D osztály csapata: 7. hely

 

Molnár Fanni

Ki Deborah

Noori Maria

Felkészítő tanáruk:Janik Mária

Kerületi forduló

A kerületi szövegértési versenyen 2. helyezést ért el Traub ZIta 5.A osztályos tanulónk.

Tanára: Venczel Katalin

Kerületi forduló

A Vermes Miklós Általános Iskola által szervezett tehetségnapon az 5.A és a 6.A csapata is az első helyen végzett.
 

Országos döntő

A Varga Tamás matematikaverseny országos döntőjének eredményei:

 

Lugosi Gergely      8.A      29.

Balázs László       8.A       65.        

Tanáruk: Knorrné Skapér Éva

Bondár Dávid       7.A       78.

Jónás Károly        7.A       93.          

Tanáruk: Szakácsné Györey Bernadett

 

 

Második forduló

A Varga Tamás Matematikaverseny döntőjébe jutottak:

7. osztály 

Bondár Dávid
Jónás Károly            Tanáruk: Szakécsné Györey Bernadett

8. osztály

Balázs László

Lugosi Gergely         Tanára: Knorrné Skapér Éva

Első forduló

A Varga Tamás Matematikaverseny II. fordulójába jutottak

7. osztály

Bondár Dávid

Jónás Károly

Miklós Bence

Simon Zsombor                    Tanáruk: Szakácsné Györey Bernadett

 

8. osztály

Balázs László

Lugosi Gergely                      Tanáruk: Knorrné Skapér Éva

Országos döntő

A WRO nemzeti fordulóján 4 elementary (5.A), 2 junior (7.A és 8.A), 1 senior (11ABD) korcsoportú csapat indult a Jedlik Ányos Gimnáziumból.

Eredményeink:

Elementary korosztály (összesen 14 csapat)

Bakkecske (5.A): Iliás Gergely, Pető Kristóf, Remete Marcell - 5. helyezett
Rancher (5.A): Bíró Gergő, Vizi Roland, Polgárdy Simon - 9. helyezett
Mindstorms (5.A): Madár Péter, Pokol Emese - 8. helyezett
Robotor (5.A): Magyar András, Tóth Zsombor, Szabó Barna - 7. helyezett

Junior korosztály (összesen 22 csapat)

Humanoidok: Tóth Botond (7.A), Vizi Gergely (6.A), Trefiman Viktor
Dezsőkben az erő (8.A): Balázs László, Turcsán Zoltán, Zavadil Balázs - 4. helyezett

Senior korosztály (összesen 24 csapat)

Runtime3rror: Eke Márton (11.D), Holczer Zsolt (11.A), Strobel Soma (11.B) - 4. helyezett
 

Országos döntő

Kerekes Bálint    11.A      17.          Tanára: Fodor Mária

Jónás Károly     7.A       22.            Tanára: Szakácsné Györey Bernadett

Fraknói Ádám    10.A     25.            Tanára: Zsilvölgyi Márta

Lugosi Gergely   8.A       39.           Tanára: Knorrné Skapér Éva

Lugosi Dorottya 6.A       42.            Tanára: Árváné Doba Mária

 

 

 

 

 

 

 

 

Területi forduló

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Területi eredmények

5. osztály

Molnár Evelin                      7.

Fábián Réka                        8.

Iliás Gergely                        10.

Csapat                                 1.                                Tanáruk Knorrné Skapér Éva

6. osztály

Lugosi Dorottya                  4.              döntős

Gábor Dominik                      8.

Gede Eszter                          12.

Nemes-Nagy Benedek          13.

Csapat                                     2.                                Tanáruk Árváné Doba Mária

7. osztály

Jónás Károly                          1.              döntős

Bondár Dávid                           2.

Bonhardt Liliána                       4.

Tamási Dávid                            5.

Miklós Bence                           16.

Mezei Anna                              19.

Csapat                                       1.                                Tanáruk Szakácsné Györey Bernadett

8. osztály

Lugosi Gergely                         1.              döntős

Balázs László                             8.

Csapat                                       1.                                Tanáruk Knorrné Skapér Éva

9. osztály

Kállai Miklós                               2.

Teleki Sándor                             3.

Csapat                                        2.                                Tanáruk Kovács Gabriella

10. osztály

Fraknói Ádám                           1.              döntős

Polgár Bertalan                          2.

Kiss Angelika                             7.

Csapat                                       1.                                Tanáruk Zsilvölgyi Márta

11. osztály

Kerekes Bálint                          1.              döntős

Kristály Álmos                            3.                                Tanáruk Fodor Mária

Sárfi Gergő                                5.                                Tanára Szakácsné Györey Bernadett

Csapat                                       1.

12. osztály

Balbisi Mirjam                          1.

Bodroghy Bence                        2.

Jelencsik Tibor                           3.

Csapat                                       1.                                Tanáruk Fodor Mária

 

Első forduló

A Zrínyi - Gordiusz matematikaverseny területi fordulójának eredményhirdetésére hivatalosak
név oszt.
Fábián Réka 5.A
Iliás Gergely 5.A
Molnár Evelin 5.A
Gábor Dominik 6.A
Gede Eszter 6.A
Lugosi Dorottya 6.A
Nemes-Nagy Benedek 6.A
Bondár Dávid 7.A
Bonhardt Liliána 7.A
Jónás Károly 7.A
Mezei Anna 7.A
Miklós Bence 7.A
Tamási Dávid 7.A
Arany Lilla 8.A
Balázs László 8.A
Lugosi Gergely 8.A
Kállai Miklós 9.A
Teleki Sándor 9.A
Fraknói Ádám 10.A
Kiss Angelika 10.A
Polgár Bertalan 10.A
Kerekes Bálint 11.A
Kristály Álmos 11.A
Sárfi Gergő 11.B
Balbisi Mirjam 12.A
Bodroghy Bence 12.A
Jelencsik Tibor 12.A