Kerületi forduló

Csomor Csenge 10.C 3. helyezést ért el a Költészet Napja alkalmából tartott kerületi szavalóversenyen.

Országos döntő

Arany fokozat

5.A

Gede Csenge  3. hely

Fehér Ferenc 5. hely

Szakács Domonkos 6. hely

7.A

Gede Eszter 4. hely

Ezüst fokozat

5.A

Balbisi Ziád 25. hely

Bronz fokozat

Madár Péter 39. hely

Iliás Gergely  44. hely

Szabó Antónia 65. hely

 

Kerületi forduló

1. helyezést ért el Szabó Zsófia 6.A az angol nyelvű kerületi szavalóversenyen. Tanára: Lakner Zsuzsa

Első forduló

Az Arany Dániel Matematikaverseny 2. fordulójába jutottak

 

Appel Rebeka

Bélteczki Bence

Csiszér Noémi

Kállai Miklós

Lugosi Gergely

Nagy Dávid

Pauleczki György

Schmidt Péter

Varga Ilona Eszter

Tanáraik: Knorrné Skapér Éva, Kovács Gabriella és Radnai Tamás

Országos döntő

Az Arany János anyanyelvi verseny országos döntőjének eredményei:

Gede Eszter 7.A        4. hely

Molnár Dominika, Szilágyi Réka 7.A  6. hely

Tanáruk: Dr. Bonhardtné Hoffmann Ildikó

 

Első forduló

Az országos döntőbe jutottak:

Gede Eszter, Mezei Dóra, Molnár Dominika, Szilágyi Réka 7.A osztályos tanulók. Tanáruk: Dr. Bonhardtné Hoffmann Ildikó

Az országos döntőbe jutottak: Gede Eszter, Mezei Dóra, Molnár Dominika, Szilágyi Réka 7.A osztályos tanulók.

 Felkészítő tanáruk: Dr. Bonhardtné Hoffmann Ildikó

Országos döntő

A Bátaszéki Matematikaverseny döntőjében elért eredmények

5. osztály

Szakács Domonkos                                  6. hely

Fehér Ferenc                                            9. hely

Czipó Áron                                                13. hely                                                      Tanáruk:                   Fodor Mária

6. osztály

Fábián Réka                                             5. hely

Molnár Evelin                                          18. hely

Iliás Gergely                                            23. hely

Bíró Gergely                                            30. hely                                                    Tanáruk:                   Knorrné Skapér Éva

7. osztály

Gede Eszter                                            9. hely

Lehotai Dávid                                         13. hely

Gábor Dominik                                      14. hely                                                      Tanáruk:                 Árváné Doba Mária

8. osztály

Jónás Károly                                            30. hely                                                    Tanára:                    Kulinyi Réka

 

Második forduló

A Bátaszéki Matematikaverseny döntőjébe a következő tanulók jutottak:

5. A osztály

Czipó Áron
Fehér Ferenc
Szakács Domonkos

Tanáruk: Fodor Mária

6. A osztály

Fábián Réka
Molnár Evelin
Bíró Gergő
Iliás Gergely           

Tanáruk: Knorrné Skapér Éva

7.A osztály

Lehotai Dávid
Gede Eszter
Gábor Dominik      

Tanáruk: Árváné Doba Mária
 

8.A osztály

Jónás Károly           

Tanára: Kulinyi Réka

Első forduló

A Bátaszéki Matematikaverseny második fordulójába jutottak

 

5. A osztály

Szakács Domonkos

Fehér Ferenc

Czipó Áron

Gede Csenge

Kemenesi Noel

Burányi Zsolt

Tanáruk: Fodor Mária

6. A osztály

Fábián Réka

Bíró Gergő

Iliás Gergely

Kerekes Eszter

Tóth Zsombor

Urbán Dávid

Molnár Evelin

Ujhelyi Zsófia

Tanáruk: Knorrné Skapér Éva

7.A osztály

Gede Eszter

Lehotai Dávid

Gábor Dominik

Demeter Virág

Tanáruk: Árváné Doba Mária

8. A osztály

Jónás Károly

Tanáruk: Kulinyi Réka

 

Területi forduló

Bonhardt Liliána 8.A osztályos tanuló bejutott a Bendegúz Nyelvész verseny országos döntőjébe. Tanára: Venczel Katalin 

Fővárosi döntő

Bonhardt Liliána 8.A           2. hely

Tanára: Venczel Katalin

Molnár Dominika 7.A         3. hely

Lugosi Dorottya 7.A          4. hely

Tanáruk: Dr. Bonhardtné Hoffmann Ildikó

Első forduló

A fővárosi döntőbe jutottak:

7.A

Gede Eszter

Lugosi Dorottya

Molnár Dominika

Tanáruk: Dr. Bonhardtné Hoffmann Ildikó

8.A

Bonhardt Liliána

Dragovics Ilona

Tanáruk: Venczel Katalin

Budapesti forduló

Angol haladó :  Bonhardt Liliána (8.a)   1. hely  - országos döntőbe jutott   

Tanára: Reiterbauer Idikó

Anyanyelv:       Molnár Dominika (7.a) 1. hely  –  országos döntőbe jutott

Irodalom:          Molnár Dominika (7.a)    1. hely  –  országos döntőbe jutott

Tanára: Bonhardtné Hoffmann Ildikó

Matematika: Kindl Eszter (5.a) országos döntőbe jutott

Tanára: Fodor Mária

Matematika :     Lugosi Dorottya (7.a)   3. hely   

Tanára: Árváné Doba Mária

Anyanyelv         Lugosi Dorottya (7.a)   2. hely

                          Bonhardt Liliána (8.a)  3. hely

                          Ujvári Nóra (5.a)        11. hely

Természetism.: Szakács Domonkos (5.a)  13. hely

Tanára: Kolatsek Katalin

Irodalom:           Szakács Domonkos (5.a) 3. hely

                          Ziegler Jázmin (5.a)         9. hely

                          Balog Lili (5.a)                17. hely

Tanáruk: Horváth Zsuzsanna

Országos döntő

Bonhardt Liliána 8.A osztályos tanuló 9. helyezést ért el az angol nyelvi országos döntőben.

Tanára: Reiterbauer Ildikó

Országos döntő

Molnár Dominika 7. A osztályos tanulónk 3. helyezést ért el az anyanyelvi, 14. helyet a szövegértési országos döntőben. Tanára: Bonhardtné Hoffmann Ildikó, aki egyben kiváló pedagógus díjat kapott.

Országos döntő

Kindl Eszter 5.A osztályos tanuló a Tudásbajnokság matematika versenyén a döntőben a 19. helyen végzett. Tanára: Fodor Mária

Körzeti forduló

7. hely 8.A csapata

Bonhardt Liliána
Nagy Gergely
Póka Áron
Simon Zsombor

8. hely 6.A csapata

Handlovics Daniella
Harkai Kitti
Kerekes Eszter
Szabó Antónia

Tanáruk: Venczel Katalin

9. hely 5. A csapata

Balázs Ádám
Krompaszky Kata
Szakács Domonkos
Vajda Virág

Tanáruk: Horváth Zsuzsanna

Országos döntő

7. A osztály gimnáziumi kategória: 9. hely

Demeter Virág, Gábor Dominik, Gede Eszter, Lehotai Dávid

Tanáruk: Árváné Doba Mária

8. A osztály gimnáziumi kategória: 10. hely

Jónás Károly, Miklós Bence, Póka Áron, Tamási Dávid

Tanáruk: Kulinyi Réka

5. A osztály: 15. hely

Balázs, Ádám, Czipó Áron, Kemenesi Noel, Kindl Eszter
Tanáruk: Fodor Mária

6. A osztály: 19. helyBalázs Eszter, Fábián Réka, Molnár Evelin, Iliás Gergely

Tanáruk: Knorrné Skapér Éva


 

Körzeti forduló

5. osztály
Csapatnév: Számölőgépek           1. hely   döntős
1. diák: Balázs Ádám
2. diák: Czipó Áron
3. diák: Kemenesi Noel
4. diák: Kindl Eszter
Felkészítő tanár(ok): Fodor Mária

Csapatnév: Számoló Sasok           3. hely
1. diák: Cseh Marcell
2. diák: Fehér Ferenc
3. diák: Pál Martin
4. diák: -
Felkészítő tanár(ok): Fodor Mária

Csapatnév: Torpedó                         4. hely
1. diák: Balbisi Ziad
2. diák: Krompaszky Kata
3. diák: Rétvölgyi Barnabás
4. diák: Szücs Rebeka
Felkészítő tanár(ok): Fodor Mária

6. osztály

Csapatnév: Sanyika                           1. hely   döntős
1. diák: Balázs Eszter
2. diák: Fábián Réka
3. diák: Molnár Evelin
4. diák: Molnár Lilla
Felkészítő tanár(ok): Knorrné Skapér Éva

Csapatnév: Bakkecske                    3. hely
1. diák: Bíró Gergő
2. diák: Iliás Gergely
3. diák: Pető Kristóf
4. diák: Tóth Zsombor
Felkészítő tanár(ok): Knorrné Skapér Éva

7. osztály
Csapatnév: Ész a négyzeten         1. hely   döntős
1. diák: Demeter Virág
2. diák: Gábor Dominik
3. diák: Gede Eszter
4. diák: Lehotai Dávid
Felkészítő tanár(ok): Árváné Doba Mária


Csapatnév: Térfogat thriller        2. hely
1. diák: Lugosi Dorottya
2. diák: Mezei Dóra
3. diák: Molnár Dominika
4. diák: Szabó Emma


Csapatnév: Számbetyárok            6. hely
1. diák: Bábel Benedek
2. diák: Borsos Ádám
3. diák: Dobó Benedek
4. diák: Kelemen Botond
Felkészítő tanár(ok): Árváné Doba Mária

8. osztály

Csapatnév: We're all mad            1. hely   döntős
1. diák: Jónás Károly
2. diák: Mezei Anna
3. diák: Póka Áron
4. diák: Tamási Dávid
Felkészítő tanár(ok): Kulinyi Réka
 

Csapatnév: Tip mix Pro                   2. hely
1. diák: Merza Roland
2. diák: Miklós Bence
3. diák: Tarsoly Levente
4. diák: Tolnai Gábor
Felkészítő tanár(ok): Kulinyi Réka


Csapatnév: Mindjárt elájulok    3. hely
1. diák: Miheller András
2. diák: Molnár Mátyás
3. diák: Szabó Márton
4. diák: Tóth Botond
Felkészítő tanár(ok): Kulinyi Réka

Csapatnév: Zsiráfok                          4. hely
1. diák: Árvai Eszter
2. diák: Kiss Anna
3. diák: Papp Luca
4. diák: Üveges Márk
Felkészítő tanár(ok): Kulinyi Réka

A tanári fődíjat Kulinyi Réka tanárnő kapta.

Kerületi forduló

Bolyai Matematika Csapatverseny 9-12. körzeti forduló eredményei    

11. A osztály:      „Matekbárók”                      3. hely

Beke-Szabó Csenge
Fraknói Ádám              
Polgár Bertalan
Rapatyi Ann

11. A osztály:        „Erdei ne nyúlj hozzám”    4. hely

Gizaw Máté 
Pál Szabolcs 
Piricz Mihály 
Juhász Patrik     

Tanáruk: Zsilvölgyi Márta

 

Körzeti forduló

A BOLYAI TERMÉSZETTUDOMÁNYI CSAPATVERSENY

TERÜLETI FORDULÓJÁNAK

EREDMÉNYEI

 

a 7.A csapata:                     

Gede Eszter

Lugosi Dorottya

Mezei Dóra                         2. HELY (döntős)

Molnár Dominika

Tanáraik: Kolatsek Katalin és Veres Gergely 

 

az 5. A csapatai:        

Balbisi Ziád

Cseh Marcell

Fehér Ferenc                       2. HELY

Czipó Áron

 

Balázs Ádám

Gerstenbrein Maja

Kerekes Anna                     3. HELY

Szakács Domonkos

Tanáruk: Kolatsek Katalin

 

a 6. A csapata:

Handlovics Daniella

Balázs Eszter                      4. HELY

Molnár Evelin

Kerekes Eszter

Tanáruk: Veres Gergely

 

 

Országos döntő

A Curie Kémiaverseny országos döntőjében Fraknói Ádám (11.A) 3., Takács Nóra (11.A) 15. helyezést ért el. Tanáruk: Elekné Becz Beatrix

Gede Eszter (7.A) 20. helyezett lett. 

Tanára: Kolatsek Katalin

Második forduló

Továbbjutottak a

Curie Kémiaverseny

országos döntőjébe:

Gede Eszter        7. A    

Tanára: Kolatsek Katalin 

Fraknói Ádám     11. A    

Takács Nóra         11. A

Tanáruk: Elekné Becz Beatrix

A Curie Kémiaverseny területi döntőjének eredményei:

7. A osztály (KK)

Gede Eszter                      3. hely

8. A osztály (EBB)

Merza Roland                  6. hely

Miklós Bence                   8. hely

Bonhardt Liliána              12. hely

Mocsári-Orosz Csenge    15. hely

9. B osztály (EBB)

Pap Gábor                        14. hely

10. A osztály (KK)

Czapp Boglárka               11. hely

Czapp Emese                   13. hely

11. A osztály (EBB)

Fraknói Ádám                  4. hely

Pári Marcell                     12. hely

Makó Emese                    18. hely

CURIE KÖRNYEZETVÉDELMI VERSENY TERÜLETI DÖNTŐJÉNEK EREDMÉNYEI

Márton Virág        11.B

Réthi Bence          11.B          1. hely

Vukov Dániel        11.B

TANÁRUK: HIDVÉGI TAMÁS

Bonhardt Liliána   8. A

Merza Roland        8. A           3. hely

Nagy Gergely         8. A

TANÁRUK: KOLATSEK KATALIN

Lugosi Dorottya     7. A

Mezei Dóra              7. A           5. hely

Molnár Dominika     7. A

TANÁRUK: KOLATSEK KATALIN és VERES GERGELY

 

Sali Soma               9. A

Szajkó Levente       9. A           8. hely

Zavadil Balázs        9. A

 

Jóni Orsolya          10. C

Szőllősi Máté         10. C         9. hely

Wentzel Bálint       10. C

TANÁRUK: VERES GERGELY

 

Országos döntő

A Dürer verseny országos döntőjében

K (kémia) kategóriában

9. helyezést ért el

a Bitumen csapat.

Tagjai:

Takács Nóra           11. A,

Polgár Bertalan      11. A,

Teleki Sándor         10. A

Tanáraik: Elekné Becz Beatrix és Kolatsek Katalin

Első forduló

A Dürer Kémiaverseny eredményei

 

Teleki Sándor (10. A),

Polgár Bertalan (11. A),                     7. hely, bejutottak

Takács Nóra(11. A)                            az országos döntőbe

 

Czapp Boglárka (10. A),

Pári Marcell (11. A),                           16. hely

Rapatyi Anna (11. A)

 

 

Csősz Roland (10. B),

Vajda Gergely (10. B),                 18. hely

Wieland Mónika (12. B)

 

 

Sárfi Gergő (12. B),

Czapp Emese (10. A)                   19. hely

Buzás Gábor (12. C)

 

 

Országos döntő

Az országos döntőben 3. helyezédt ért el a Nevesincs csapat.

Kerekes Bálint             12.A       tanára: Fodor Mária

Fraknói Ádám              11.A

Beke-Szabó Csenge    11.A       tanáruk: Zsilvölgyi Márta

A Dürer Verseny D kategóriájában (matematika) csapatunk az országos döntőbe jutott az előkelő 2. legjobb eredménnyel.

Csapattagok: Kerekes Bálint, Fraknói Ádám, Beke-Szabó Csenge 12.A ill. 11.A osztályos tanulók.

Tanáraik: Fodor Mária és Zsilvölgyi Márta

Területi forduló

A Jedlik Ányos Gimnázium 10.B és 10.D osztály tanulói egy elsősegélynyújtó képzésen vettek részt a Magyar Vöröskereszt szervezésében, majd az Elsősegélynyújtó Verseny területi fordulóján arany minősítést szerezte.

Országos döntő

Az országos döntőben Miklós Bence 8. A osztályos tanulónk a 15. helyen végzett.

Tanára: Elekné Becz Beatrix

Az országos döntőben Gede Eszter 7. A osztályos tanulónk a 25. helyen végzett.

Tanára: Kolatsek Katalin

 

Második forduló

A Hevesy György Kémiaverseny országos döntőjébe jutott Gede Eszter 7. A  és Miklós Bence 8. A Tanáraik: Kolatsek Katalin és Elekné Becz Beatrix

Budapesti forduló

A Hevesy György Országos Kémiaverseny

budapesti fordulóján

Gede Eszter             (7. A)       8.,

Miklós Bence           (8. A)       9.,

Merza Roland          (8. A)       25.,

Tarsoly Levente       (8. A)        27.,

Jónás Károly           (8. A)        47.

helyezett lett (kb. 100-ból).

 

Első forduló

A Hevesy Kémiaverseny kerületi fordulójának eredményei:

7. osztály (KK)

Gede Eszter                      1. hely

Demeter Virág                 4. hely

Szomorjai Benedek          10. hely

Lehotai Dávid                  14. hely

Pál Boglárka                     15. hely

 

8. osztály (EBB)

Miklós Bence                   1. hely

Merza Roland                  2. hely

Jónás Károly                    4. hely

Tarsoly Levente               5. hely

Merza Anna                      8. hely

Nagy Gergely                   9. hely

Kerületi forduló

1. helyezést ért el Szakács Domonkos (5.A), Fábián Réka és Kerekes Eszter (6.A) csapata a játékos anyanyelvi vetélkedő kerületi fordulójában.

Országos döntő

Fehér Ferenc 5.A osztályos tanuló a Kalmár László Matematikaverseny döntőjében a 22. helyen végzett.Tanára: Fodor Mária

Körzeti forduló

Fehér Ferenc 5.A osztályos tanulónk az országos döntőbe jutott. Tanára: Fodor Mária

Kerületi forduló

Hermann Máté 8.A 2. helyezést ért el a szépkiejtési verseny kerületi fordulójában.

Tanára: Venczel Katalin

Országos döntő

Az országos döntőben Fraknói Ádám (11.A) a 2. helyen végzett. Tanára: Zsilvölgyi Márta

Kerületi forduló

2. helyezést ért el Bonhardt Liliána, Nagy Gergely 8.A és Molnár Dominika 7.A csapata a játékos anyanyelvi versenyen.

Kerületi forduló

Czipó Áron (5.A) kiemelt arany, Demeter Virág (7.A) arany minősítést szerzett a kerületi művészeti szemlén. Tanáruk: Horváth Zsuzsanna és Dr. Bonhardtné Hoffmann Ildikó

Kerületi forduló

A kerületi német nyelvi verseny kéttannyelvű / nemzetiségi nyelv kategóriájának eredményei

7.A

Gede Eszter 1. hely

Mezei Dóra 2. hely

Tanáruk: Bonhardt Zsuzsanna

5.A

Kemenesi Noel 2. hely

Szakács Domonkos  3. 

Tanáruk: Harangozó Andrea 

Kerületi forduló

Fábián Réka 6.A                     2. hely

Kiss Anna 8.A                         2. hely

Tanáruk: Venczel Katalin

Szakács Domonkos 5.A         3. hely

Tanára: Horváth Zsuzsanna

Lugosi Dorottya 7.A                3. hely

Tanára: Dr. Bondhardtné Hoffmann Ildikó

 

 

Lehota Krisztina tanárnő bronzérmet nyert a kick-box világbajnokságon.

Budapesti forduló

Idén is meghívást kaptunk a Fazekas Gimnázium által szervezett Kis Kavics Kupára.

13 csapat közül a 6. helyen helyen végzett a Jedlik csapata.

Csapattagok:

Gede Eszter

Lehotai Dávid 7.A

Jónás Károly

Miklós Bence 

Mezei Anna  8.A

Felkészítő tanáraik: Árváné Doba Mária és Kulinyi Réka

 

Országos döntő

A KÖKÉL Országos levelező kémiaverseny H kategóriájában Fraknói Ádám 11. A osztályos tanulónk 2. helyezést ért el.

Tanára: Elekné Becz Beatrix

Országos döntő

A KOSÁRY DOMOKOS ORSZÁGOS TÖRTÉNELMI VERSENYEN

WENTZEL BÁLINT 10. C osztályos tanuló

11. helyezést ért el.

Tanára: Pongrácz Andrea

Első forduló

A második fordulóba jutott Wentzel Bálint 10.C osztályos tanuló. Tanára: Pongrácz Andrea

Országos döntő

A KUTATÓK ÉJSZAKÁJA kémiaverseny

döntőjébe jutott, majd ott 9. helyezést ért el a 11. A csapata:

Rapatyi Anna

Horváth Szabolcs

Pári Marcell

Tanáruk: Elekné Becz Beatrix

Fővárosi döntő

 

Jóni Orsolya (10. D) azon 10 diák között van, akik a legjobb eredménnyel végezték el a Laborkaland-Labirintus online kémiaverseny feladatait, s ezzel megnyerték a vetélkedő fődíját: egy egynapos laborlátogatást. Tanára: Zaha Enikő

Budapesti forduló

A Medve Szabadtéri Matematikaversenyen a rekord létszámú - több mint 4000 versenyző között - iskolánk 27 csapata 81 tanulóval vett részt.

A legeredményesebb csapatok a következők voltak:

Medvebocs kategória

Szakács Domonkos, Szakács Ábel, Szakács Benjámin 16. hely

Harkai Kitti Pokol Emese, Handlovics Daniella                33. hely

Kismedve kategória

Gábor Dominik, Gábor Miklós, Lehotai Dávid                   30. hely

Gede Eszter, Lugosi Dorottya, Bábel Benedek                 34. hely

Nagymedve kategória

Bélteczki Bence,  Jiyu Chen, Móri Márk                           20. hely

 

Országos döntő

Jóni Orsolya 10. D osztályos tanuló a Mozaik Országos Tanulmányi versenyen 3. helyezést ért el. Tanára: Zaha Enikő

Országos döntő

A Náboj Nemzetközi Matematikaverseny eredményei

Seniorok

Magyarország

40 csapat közül a 11. helyen végzett

Jedlik Ányos Gimnázium, Táncsics Mihály utca 92., Budapest, HU
Ádám Fraknói (11), Bálint Kerekes (12), Álmos Kristály (12), Marcell Pári (11), Bertalan Polgár (11)

Nemzetközi szinten 486 csapat közül az 52. lett. Tanáraik: Fodor Mária és Zsilvölgyi Márta

Juniorok

Magyarország

40 csapat közül a 24 helyen végzett

Jedlik Ányos Gimnázium, Táncsics Mihály utca 92., Budapest, HU
Boglárka Czapp (10), Emese Czapp (10), Marcel Krajewski (10), Gergely Lugosi (9), Zoltán Turcsán (9)

Nemzetközi szinten 490 csapat közül a 260. lett. Tanáraik: Kovács Gabriella és Knorrné Skapér Éva

Első forduló

Durkó Arvid 2. fordulóba jutott angol nyelvből.

Tanára: Deák Erika

Első forduló

Piricz Mihály 11.A a második fordulóba jutott biológiából.

Tanára: Pavelka Éva

Első forduló

Fraknói Ádám a 2. fordulóba jutott fizikából.

Tanára: Lakó Ferenc Péter

Országos döntő

Az informatika OKTV döntőjében Fraknói Ádám (11.A) 24. helyezést ért el. Tanára: Dömötör Veronika

 

AZ OKTV DÖNTŐBE JUTOTT INFORMATIKA II. kategóriában: FRAKNÓI ÁDÁM   11.A

Tanára: Dömötör Veronika

 

 

 

 

 

 

Első forduló

Fraknói Ádám a 2. fordulóba jutott informatikából.

Tanára: Dömötör Veronika

Országos döntő

Az országos döntőben Fraknói Ádám (11. A) 28. helyezést ért el, egyben meghívást kapott a Nemzetközi Kémiai Diákolimpia felkészítő táborába.

Tanára: Elekné Becz Beatrix

Második forduló

A kémia OKTV döntőjébe jutott Fraknói Ádám 11. A osztályos tanuló.

Felkészítő tanára: Elekné Becz Beatrix

Első forduló

Fraknói Ádám a 2. fordulóba jutott. Tanára: Elekné Becz Beatrix

Országos döntő

A MATEMATIKA OKTV ORSZÁGOS DÖNTŐJÉBEN

 

FRAKNÓI ÁDÁM 11.A  8. helyezést ért el.

 

Tanára: Zsilvölgyi Márta

 

KEREKES BÁLINT 12.A  24. helyezést ért el.

 

Tanára: Fodor Mária

 

 

Második forduló

A matematika OKTV döntőjébe jutott Fraknói Ádám 11.A tanára: Zsilvölgyi Márta és Kerekes Bálint  12.A tanára: Fodor Mária

Első forduló

Az OKTV második fordulójába jutottak matematikából
 

Fraknói Ádám 11.A
Tanára: Zsilvölgyi Márta

Kerekes Bálint 12.A
Tanára: Fodor Mária

Kis Ádám 12.B

Tanára: Szabó Ágnes

Országos döntő

A NÉMET NYELVI OKTV

ORSZÁGOS DÖNTŐJÉBEN

VARGA ZSÓFIA  11.A OSZTÁLYOS TANULÓNK

29. helyezést ért el

Tanára: Harangozó Andrea

Második forduló

A döntőbe jutott Varga Zsófia (11.A). Tanára: Harangozó Andrea

Első forduló

Takács Nóra és Varga Zsófia 11.A osztályos tanulók a második fordulóba jutottak. Tanáruk: Harangozó Andrea

Országos döntő

A 12.A tanulói, Üveges Dorina 4., Varga Fanni 14. helyezést értek el az országos döntőben. Tanáruk: Calvoné Horányi Enikő

Második forduló

Üveges Dorina és Varga Fanni Leila 12.A osztályos tanulók a spanyol OKTV döntőjébe jutottak.
Felkészítő tanáruk: Calvoné Horányi Enikő
 

Első forduló

AZ OKTV II. FORDULÓJÁBA JUTOTTAK SPANYOLBÓL 

VARGA FANNI LEILA    12.A

ÜVEGES DORINA        12.A                 

Tanáruk: CALVONÉ HORÁNYI ENIKŐ

 

Országos döntő

A Műszaki Egyetemen szervezett

Oláh György Középiskolai Kémiaverseny döntőjén

Takács Nóra (11. A) IV. (emelt) kategóriában

országos 6. helyezést ért el.

Tanára: Elekné Becz Batrix

A döntőbe jutott Takács Nóra 11.A. Tanára: Elekné Becz Beatrix

Első forduló

Döntőbe jutott Gede Eszter és Lugosi Dorottya (7.A) Tanáruk: Árváné Doba Mária

Nagy Balázs 9.B osztályos tanulónk 7. helyezést ért el az országos döntőben. Tanára: Reiterbauer Ildikó

Csönge Bálint 10.C osztályos tanulónk 9. helyen végzett. Tanára: Éryné Gerencsér Ágnes

Országos döntő

Raffay Csanád (7.A) a 2017. évi Magyarország Ifjúsági-, Serdülő-, és Újonc Összetett Atlétikai Bajnokságán csapatával elnyerte az Országos Bajnoki címet. 

 

Második forduló

A SAVARIA ORSZÁGOS TÖRTÉNELMI CSAPATVERSENY FŐVÁROSI DÖNTŐJÉBEN

KŐNIG BÉLA NORBERT 10. B osztályos tanulónk 19. helyezést ért el.

Tanára: Pongrácz Andrea

Első forduló

A SAVARIA ORSZÁGOS TÖRTÉNELMI CSAPATVERSENY 2. FORDULÓJÁBA JUTOTT

Kőnig Béla Norbert  10. B osztályos tanuló

Tanára: Pongrácz Andrea

 

 

Budapesti forduló

A Simonyi Zsigmond helyesírási verseny fővárosi fordulóján Pál Martin 5.A 7. helyezést, Molnár Dominika 7.A 7. helyezést ért el. Tanáraik: Horváth Zsuzsanna és Dr. Bonhradtné Hoffmann Ildikó

A Simonyi Zsigmond helyesírási verseny kerületi fordulóján Pál Martin 5.A 1. helyezést, Molnár Dominika 7.A 1. helyezést ért el. Tanáraik: Horváth Zsuzsanna és Dr. Bonhradtné Hoffmann Ildikó

 

Első forduló

A kerületi forduló eredményei:

Pál Martin 5. A            1. hely

Tanára: Hotváth Zsuzsanna

Molnár Dominika 7.A   1. hely

Tanára: Dr. Bonhardtné Hoffmann Idlikó

Kerekes Eszter 6.A      2. hely

Bonhardt Liliána 8.A    3. hely

Tanáruk: Venczel Katalin

Kerületi forduló

TELEKI PÁL ORSZÁGOS FÖLDRAJZVERSENY

KERÜLETI FORDULÓJÁNAK

EREDMÉNYEI

Merza Roland        8.a                  1. hely

Mocsári-Orosz Csenge  8.a        3. Hely

Demeter Virág             7.a           2. hely

Lugosi Dorottya    7.a                  4. hely

 

Tanáruk: Veres Gergely

 

Országos döntő

A Varga tamás Matematikaverseny döntőjében elért eredmények

 

7. osztály

Lehotai Dávid                      45.

Gede Eszter                           75.

Nemes nagy Benedek      104.                                          Tanáruk: Árváné Doba Mária

 

8. osztály

Miklós Bence                       33.

Jónás Károly                         65.                                             Tanáruk: Kulinyi Réka

 

Második forduló

A Varga Tamás Matematikaverseny döntőjébe a következő tanulók jutottak:

 

Gede Eszter, Lehotai Dávid, Nemes-Nagy Benedek 7.A

Tanáruk: Árváné Doba Mária
 

Jónás Károly, Miklós Bence 8.A

Tanáruk: Kulinyi Réka

Első forduló

A Varga Tamás Matematikaverseny II. fordulójába jutottak a következő tanulók:
 

7. osztály

 

Gede Eszter
Lehotai Dávid
Nemes Nagy Benedek
Szomorjai Benedek

Tanáruk: Árváné Doba Mária

8. osztály

 

Bondár Dávid
Jónás Károly
Miklós Bence
 

Tanáruk: Kulinyi Réka

Kerületi forduló

A Vermes Tehetségnapon szervezett matematikai csapatversenyen 2. helyezést ért el a 6.A csapata.

Csapattagok: 

Bíró Gergő

Fábián Réka

Iliás Gergő

Molnár Evelin

Tanáruk: Knorrné Skapér Éva

Az 5.A csapata szintén derekasan helytállt.

 

Országos döntő

Iskolánk csapatai idén 9. és 16. helyezést értek el a World Robot Olympiad nemzeti fordulóján, Tatabányán.

Elementary korosztály

Csapody Csodái csapat

9. hely (15 induló)
Fidrich Viktória 5.A
László András 5.A 
Pokol Emese 6.A

Senior korosztály

Runtime3rror csapat

16. hely (28 induló)

Holczer Zsolt 12.A
Turcsán Zoltán 9.A
Zavadil Balázs 9.A

Felkészítő tanáruk: Holczer József

Területi forduló

Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018. területi díjazottak

Egyéni verseny

5. osztály

Balázs Ádám                     3. hely                  döntős                 Tanára: Fodor Mária

6. osztály

Iliás Gergely                      13.

Fábián Réka                      19.                                                      Tanáruk: Knorrné Skapér Éva

7. osztály

Lehotai Dávid                   1.                           döntős

Lugosi Dorottya                 8.

Demeter Virág                  11.                                                        Tanáruk: Árváné Doba Mária

8. osztály

Jónás Károly                      1.                            döntős

Bonhardt Liliána                  4.

Tamási Dávid                     12.                                                         Tanáruk: Kulinyi Réka

9. osztály

Bélteczki Bence               1.                            döntős                  Tanára: Radnai Tamás

Lugosi Gergely                  6.                                                           Tanára: Knorrné Skapér Éva

Pauleczki György              9.                                                           Tanára: Radnai Tamás

10. osztály

Krajewski Marcel               3.                                                           Tanára: Kovács Gabriella

11. osztály

Fraknói Ádám                   1.                            döntős

Polgár Bertalan                  2.    

Rapatyi Anna                     4.                                                        Tanáruk: Zsilvölgyi Márta            

12. osztály

Kerekes Bálint                  1.                            döntős                 Tanára: Fodor Mária                      

 

Csapatverseny

5. osztály            3. hely                 (Balázs Ádám, Czipó Áron, Szakács Domonkos)

6. osztály            2. hely                  (Fábián Réka, Iliás Gergely, Tóth Zsombor)

7. osztály            1. hely                    (Demeter Virág, Lehotai Dávid, Lugosi Dorottya Tünde)

8. osztály            1. hely                  (Bonhardt Liliána, Jónás Károly, Tamási Dávid)

9. osztály            1. hely                    (Bélteczki Bence, Lugosi Gergely, Pauleczki György)

10. osztály          2. hely                    (Alaksa Levente, Krajewski Marcel, Kállai Miklós)

11. osztály          1. hely                    (Fraknói Ádám, Polgár Bertalan, Rapatyi Anna)

12. osztály          1. hely                  (Holczer Zsolt, Kerekes Bálint, Kristály Álmos)

 

Díjazott tanárok:

Árváné Doba Mária

Fodor Mária

Kulinyi Réka

Zsilvölgyi Márta

 

Országos döntő

A Zrínyi Ilona Matematikaverseny döntőjében elért eredmények

 

5. osztály

Balázs Ádám                         64.                            Tanára: Fodor Mária

7. osztály

Lehotai Dávid                      42.                            Tanára: Árváné Doba Mária

8. osztály

Jónás Károly                         56.                            Tanára: Kulinyi Réka

9. osztály                               

Bélteczki Bence                  35.                            Tanára: Radnai Tamás

11. osztály

Fraknói Ádám                     3.                               Tanára: Zsilvölgyi Márta

12. osztály

Kerekes Bálint                     29.                            Tanára: Fodor Mária