Az Apáczai Gimnázium által szervezett és nyolcadikosok számára meghirdetett 2+1 Irodalmi és Filmes Versenyen írásbeli munkája alapján az országos szóbeli döntőbe jutott:

Demeter Virág
Gede Eszter
Lugosi Dorottya
Mezei Dóra
Molnár Dominika
Szilágyi Réka

Mindnyájan a 8.A osztály diákjai.

Országos döntő

A Bolyai Természettudományi Csapatverseny országos döntőjében

 

5. helyezést ért el az 5.A csapata:

 

Szakács Ábel,

Eigner Krisztián,

Fenyvesi Imre,

Ujhelyi Balázs

 

Felkészítő tanáruk Veres Gergely

Gratulálunk!

A XXVII. Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti verseny kerületi fordulójának eredményei:

 

4. helyezés - Verebes Kata 5.A

5. helyezés - Harangozó Kinga 5.A

6. helyezés - Papp Tünde 5.A

 

Tanáruk: Veres Gergely

Gratulálunk!

 

Az országos levelező versenyek első felében elért jedlikes eredmények:

ABACUS

5. osztály

Szakács Ábel                       1. hely

 

6. osztály

Fehér Ferenc                      2. hely

Szakács Domonkos            2. hely

Gede Csenge                     8. hely

Balbisi Ziád                        19. hely

Czipó Áron                         27. hely

 

7. osztály

Balázs Eszter                     11. hely

Madár Péter                        90. hely

 

8. osztály

Gede Eszter                         1. hely

 

 

KöMaL

B feladatok, matematika

Fraknói Ádám 12.A                 9. hely

 

C gyakorlatok, matematika

1-8. évfolyam

Szakács Ábel 5.A                     9-11. hely

 

C gyakorlatok 9-10. évfolyam

Bélteczki Bence, 10.B             395-404. hely

 

C gyakorlatok 11-12. évfolyam

Teleki Sándor 11.A                 42-45. hely

 

G gyakorlatok, fizika 1-8. évfolyam

Buzási-Temesi Imre 8.A          15-16. hely

 

G gyakorlatok fizika 9. évfolyam

Thierry Armand 9.B                  12-13. hely

Száz András 9.B                      46-51. hely

Trefiman Viktor Ádám 9.D        71-76. hely

 

Fizikai mérések 1-12. évfolyam

Thierry Armand 9.B                15-17. hely

Ujlaki Laura Kinga 9.C            27-34.hely

Országos döntő

Az Apáczai 2+1 Irodalmi és Filmes Verseny országos verseny szóbeli döntőjére az írásbelik alapján a legjobb 16-ot hívták be, és ebben mind a hat induló jedlikes szerepelt. A következő eredmények születtek:

Lugosi Dorottya: 1. hely

Szilágyi Réka:     3. hely

Molnár Dominika és

Gede Eszter :       holtversenyben 8-9. hely

Mezei Dóra:        10. hely

Demeter Virág:    13. hely   

Felkészítő tanáruk: Dr. Bonhardtné Hoffmann Ildikó

Első forduló

Az Arany Dániel Matematikaverseny 2. fordulójába jutottak:

 

KEZDŐK

I. kategória

Szabó Ádám  9. D   tanára: Szabó Ágnes

 

II. kategória

9. A Tanár: Kulinyi Réka

Bondár Dávid

Kiss Kira

Merza Roland

Miklós Bence

Póka Áron

 

9. B

Menyhárt Patrik     tanára: Kovács Gabriella

 

HALADÓK

II. kategória

Bélteczki Bence  10. B tanára: Radnai Tamás

Az Arany János versenyen a nyelvtan és irodalom területén kimagaslóan szereplő diákjaink értek el ismét szép eredményeket.

Az országos döntőbe jutott tanulók:
Verebes Kata 5.a (tanára Janik Mária)
Balázs Ádám 6.a (tanára Horváth Zsuzsanna)
Kerekes Eszter 7.a
Fábián Réka 7.a (tanáruk Venczel Katalin)
Gede Eszter 8.a
Mezei Dóra 8.a
Molnár Dominika 8.a
Szilágyi Réka 8.a (tanáruk Dr. Bonhardtné Hoffmann Ildikó)

Gratulálunk!

Az Asztalitenisz Országos Diákolimpián Alaksa Levente 11.A osztályos tanulónk 1. helyezést ért el.

Országos döntő

A XXX. Bátaszéki Matematikaverseny országos döntőjében a Jedlik Ányos Gimnázium tanulóinak eredménye

5. osztály
1. Szakács Ábel 
Tanára: Beke-Szabó Lajos                           
Résztvevők száma 30

6. osztály
6. Szakács Domonkos
10. Fehér Ferenc
23. Balázs Ádám                             
Tanáruk: Fodor Mária                                   
Résztvevők száma 29

7. osztály
24. Iliás Gergely                                             
Tanára: Knorrné Skapér Éva                       
Résztvevők száma 26

8. osztály
19. Demeter Virág
23. Gábor Dominik Imre             
Tanáruk: Árváné Doba Mária                     
Résztvevők száma 27

Második forduló

A Bátaszéki Matematikaverseny döntőjébe jutott tanulók

5.A

Szakács Ábel                           

Tanára: Beke-Szabó Lajos

 

6.A

Balázs Ádám

Fehér Ferenc

Szakács Domonkos

Tanáruk: Fodor Mária

 

7.A

Iliás Gergely

Tanára: Knorrné Skapér Éva

 

8.A

Gábor Dominik

Demeter Virág

Tanáruk: Árváné Doba Mária

Első forduló

A második fordulóba jutottak:

5. A

Szakács Ábel 

Tanára: Beke-Szabó Lajos

6.A

Balázs Ádám

Czipó Áron

Fehér Ferenc

Gede Csenge

Szakács Domonkos

Tanáruk: Fodor Mária

7.A

Balázs Eszter

Bíró Gergő

Fábián Réka

Iliás Gergely

Kerekes Eszter

Molnár evelin

Pokol Emese

Tóth Zsombor

Ujhelyi Zsófia

Urbán Dávid

Tanáruk: Knorrné Skapér Éva

8. A

Demeter Virág

Gábor Dominik Imre

Gede eszter

Lehotai Dávid

Tanáruk: Árváné Doba Mária

 

Kerületi forduló

A kerületi versenyen első helyezést ért el a 7.A csapata.

Csapattagok:

Bogdán Gréta

Fábián Réka

Forró Zalán

Tanáruk: Lakner Zsuzsanna

A Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia Nyelvész versenyén iskolánkból öt diák jutott be eredménye alapján a fővárosi fordulóba.

Március 22-én a következő tanulóknak szurkolhatunk:
Ujvári Nóra 6.a (tanára Horváth Zsuzsanna)
Kerekes Eszter 7.a (tanára Venczel Katalin)
Gede Eszter 8.a
Lugosi Dorottya 8.a
Molnár Dominika 8.a (tanáruk Dr. Bonhardtné Hoffmann Ildikó)

Gratulálunk!

Körzeti forduló

6. évfolyam

3. hely

Honoluluiak

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Balázs Ádám
Czipó Áron
Fehér Ferenc
Szakács Domonkos

10. hely

Hungaristák

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Gerstenbrein Maja
Kindl Eszter
Szücs Rebeka
Ziegler Jázmin

 

Tanáruk: Horváth  Zsuzsanna

 

 

8. évfolyam

5. hely

Kettőspontzárójelbezár

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Lugosi Dorottya
Mezei Dóra
Molnár Dominika
Szilágyi Réka

7. hely

A teja lyó

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Bodó Szabolcs
Demeter Virág
Gede Eszter
Lehotai Dá

 

Tanáruk: Dr. Bonhardtné Hoffmann Ildikó

 

 

7. évfolyam

12. hely

Epifitonok

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Bogdán Gréta
Handlovics Daniella
Kardos Adrienn
Kerekes Eszter

 

Tanáruk: Venczel Katalin

 

 

5. évfolyam

15. hely

Hétszűnyű Kapanyányimonyók

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Eigner Krisztián János
Szakács Ábel
Pataki Zsombor Milán
Kovács Péter

 

Tanáruk: Janik Mária

 

A Bolyai Kollégium (ELTE) által szervezett természettudományos csapatverseny első két fordulója után az országos döntőben 2. helyezett lett a Jedlik csapata.

A nyáron megrendezett döntőn Fraknói Ádám, Rapatyi Anna és Pári Marcell (12.A) vett részt.

Az első két forduló csapatának tagjai: Fraknói Ádám, Takács Nóra, Beke-Szabó Csenge (12. A).

Tanáraik: Elekné Becz Beatrix, Pavelka Éva, Lakó Ferenc Péter

 

Területi forduló

A Bolyai Matematika Csapatverseny területi döntőjében elért eredményeink a következők.

2. helyezést ért el a Csordapásztorok csapat, melynek tagjai:
Beke-Szabó Csenge 
Polgár Bertalan 
Rapatyi Anna 
Fraknói Ádám 
Felkészítő tanáruk: Zsilvölgyi Márta 

6. helyezést ért el a 2KK nevű csapat, melynek tagjai:
Gizaw Máté 
Piricz Mihály 
Pál Szabolcs 
Juhász Patrik 
Felkészítő tanáruk: Zsilvölgyi Márta 

Gratulálunk!

Országos döntő

Bolyai Matematika Csapatverseny döntőjében a következő eredmények születtek:

5. osztály 

3.

Matek-kosok
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI.

 

Szakács Ábel, Eigner Krisztián, Pataki Zsombor, Tamási Milán

Felkészítő tanár: Beke-Szabó Lajos

 

6. osztály 

24.

Tör(t)papa
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI.

 

Balázs Ádám, Czipó Áron, Fehér Ferenc, Szakács Domonkos

Felkészítő tanár: Fodor Mária

 

7. osztály

11.

Csak simán tucskok
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI.

 

Bíró Gergő, Iliás Gergely, Madár Péter, Pető Kristóf

Felkészítő tanár: Knorrné Skapér Éva

 

8. osztály 

21.

Villanyos-villanyos-busz
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI.

 

Demeter Virág, Gábor Dominik, Gede Eszter, Lehotai Dávid

Felkészítő tanár: Árváné Doba Mária

 

A Bolyai Matematika Csapatverseny területi eredményei

 

5. osztály

1. hely
döntős

Matek-kosok

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Szakács Ábel
Eigner Krisztián
Pataki Zsombor
Tamási Milán

Tanáruk: Beke-Szabó Lajos

6. osztály

1. hely
döntős

Tör(t)papa

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Balázs Ádám
Czipó Áron
Fehér Ferenc
Szakács Domonkos

2. hely

Balhés négyes

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Gede Csenge
Kindl Eszter
Szűcs Rebeka
Verebélyi Dalma

Tanáruk: Fodor Mária

7. osztály gimnázium

1. hely
döntős

Csak simán tucskok

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Bíró Gergő
Iliás Gergely
Madár Péter
Pető Kristóf

3. hely

Golyóstollak

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Bartók Fruzsina
Szabó Réka
Kerekes Eszter
Handlovics Daniella

4. hely

Empirio kriticizmus

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Fábián Réka
Molnár Evelin
Molnár Lilla
Ujhelyi Zsófia

5. hely

Sátáni kör

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Kardos Adrienn
Pokol Emese
Szabó Zsófia
Bogdán Gréta

6. hely

Yasuomain

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Keller Dániel
Forró Zalán
Urbán Dávid
Magyar András

 

 

 

 

Tanáruk: Knorrné Skapér Éva

8. osztály gimnázium

1. hely
döntős

Villanyos-villanyos-busz

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Demeter Virág
Gábor Dominik
Gede Eszter
Lehotai Dávid

2. hely

ABC ja nem 1;2;3;4

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Lugosi Dorottya
Mezei Dóra
Molnár Dominika
Szabó Emma

4. hely

A kerek partvis lovagjai

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Molnár Dániel
Nemes-Nagy Benedek
Raffay Csanád
Szomorjai Benedek

Tanáruk: Árváné Doba Mária

Körzeti forduló

A Bolyai Természettudományi Csapatverseny

körzeti írásbeli fordulójának eredményei:

5. A osztály

1. helyezett, ezáltal a döntőbe jutott

Szakács Ábel

Eigner Krisztián

Fenyvesi Imre

Ujhelyi Balázs

 

3. helyezett

Harangozó Kinga

Marczis Rebeka

Perjési Botond

Verebes Kata

 

Tanáruk: Veres Gergely

 

7. A osztály - gimnáziumi kategória

 

2. hely

Fehérvári Máté

Iliás Gergely

Bíró Gergő

Pető Kristóf

 

6. hely

Fábián Réka

Handlovics Daniella

Kerekes Eszter

Molnár Evelin

 

Tanáruk: Pavelka Éva

 

 

Országos döntő

Bakos Kinga 8.A osztályos tanulónk december 8-án részt vett a MATEHETSZ által szervezett "Fedezd fel a tehetséged!" című rendezvényen.

Ide különböző témakörökkel kapcsolatos feladatok megoldásában nyújtott kimagasló teljesítménye alapján kapott meghívást. A rendezvényen lehetősége volt, robotok, okos rendszerek, és a 3D nyomtatók működését megtekinteni, próbára tehette logikai képességét is.

Továbbjutottak a Curie Kémiaverseny  országos döntőjébe:

 

Merza Roland    9. A  

Miklós Bence     9. A  

Fraknói Ádám    12. A

 

Tanáruk: Elekné Becz Beatrix

Gratulálunk!

A Curie Kémiaverseny területi döntőjének eredményei:

 

Szabó Réka                    7. A         5. hely

Madár Péter                    7. A         10. hely

Kerekes Eszter               7. A         11. hely

Ujhelyi Zsófia                7. A         17. hely

Bartók Fruzsina              7. A         21. hely

 

Gede Eszter                    8. A         9. hely

Buzási-Temesi Imre       8. A         20. hely

 

Merza Roland                 9. A         3. hely

Miklós Bence                 9. A         5. hely

Mezei Anna                    9. A         10. hely

Thierry Armand             9. B         15. hely

Bonhardt Liliána            9. A         16. hely

Kalla Gréta                     9. B         30. hely

Magony Virág                9. B         31. hely

Sztupkay Bernadett         9. B         35. hely

 

Fraknói Ádám                 12. A               4. hely

Pári Marcell                   12. A               6. hely

Polgár Bertalan              12. A               21. hely

Czapp Boglárka             11. A               24. hely

 

Gratulálunk!

A Curie Környezetvédelmi Verseny Országos döntőjébe jutott a 12. B csapata:

 

Márton Virág Csilla

Móró Viktória

Réthy Bence

 

Tanáruk: Holczer József

Gratulálunk!

A Curie Környezetvédelmi verseny területi döntőjének eredményei:

 

6. osztály (Tanáruk: Kolatsek Katalin)

Szakács Domonkos, Szűcs Rebeka, Kindl Eszter - 18. hely

 

7. A osztály (Tanáruk: Pavelka Éva)

Iliás Gergely, Pető Kristóf, Bíró Gergely  -  8. hely


Molnár Evelin, Madár Péter, Vizi Roland   -  11. hely


Handlovics Daniella, Kerekes Eszter, Balázs Eszter  -  14. hely


Szabó Réka, Pokol Emese, Bartók Fruzsina  -  18. hely

 

8. osztály (Tanáruk: Kolatsek Katalin)

Mezei Dóra, Molnár Dominika    -  17. hely

 

12. osztály (Tanáruk: Holczer József)

Réthi Bence, Móró Viktória   -   3. hely

 

Gratulálunk!

Országos döntő

A Dürer kémiaverseny országos döntőjének eredményei:

Alkimisták:                 9. hely

Mezei Anna        (9.A)

Pári Marcell        (12.A)

Polgár Bertalan   (12.A)

 

Incredible F(l)our:      13. hely
Csősz Roland     (11.B)

Lázár Tamara     (10.D)

Vajda Gergely    (11.B)

 

Tanáraik: Elekné Becz Beatrix, Zaha Enikő

Körzeti forduló

A Dürer versenyen K (kémia) kategóriában a Jedlik két csapata bejutott az országos döntőbe.

Keller Zsófia (10.A), Pári Marcell (12.A) és Polgár Bertalan (12.A)
Csősz Roland (11.B), Lázár Tamara (10.D) és Vajda Gergely (11.B)

Tanáraik: Zaha Enikő, Holczer József és Becz Bea

A XXIX. Herman Ottó Kárpát-medencei Biológia Verseny budapesti kerületi forduló eredményei:

3. helyezett, a fővárosi fordulóba jutott - Handlovics Daniella 7.A

6. helyezett - Demeter Virág 8.A

9. helyezett - Molnár Sebestyén 8.A           

 

Felkészítő tanáruk: Veres Gergely

XXX. Hevesy György Kárpát-medencei Kémia Verseny kerületi fordulójának eredményei:

7. osztály (Tanáruk: Elekné Becz Beatrix)

Molnár Evelin                  1. hely

Bíró Gergő                       2. hely

Fábián Réka                    3. hely

Szabó Réka                     5. hely

Ujhelyi Zsófia                   6. hely

Madár Péter                    10. hely

 

8. osztály (Tanáruk: Kolatsek Katalin)

Gede Eszter                     1. hely

Szomorjai Benedek          4. hely

Demeter Virág                  6. hely

Gábor Dominik                 9. hely

 

Gratulálunk!

Az Irinyi Kémiaverseny budapesti fordulójának eredményei:

I/A kategória

Miklós Bence          (9. A)   3. hely

Mezei Anna            (9. A)   21. hely

Merza Roland        (9. A)   35. hely

 

Miklós Bence az országos döntőbe jutott.

 

Mindhárman Elekné Becz Beatrix tanítványai

Gratulálunk!

Első forduló

Az Irinyi Kémiaverseny 2. fordulójába jutottak:

Mikós Bence

Mezei Anna

Merza Roland 

9. A osztályos tanulók.

Tanáruk: Elekné Becz Beatrix

Gratulálunk!

Kerületi forduló

A kerületi versenyen 

2. hely Ujvári Nóra 6.A

Tanára: Horváth Zsuzsanna

2. hely Bogdán Gréta 7.A

Tanára: Venczel Katalin

 

Házi Tamás (9.E) világbajnok lett full contact B kategóriában. Továbbá világbajnoki második lett technikai számban (kata) és szintén második helyezést ért el GI submissionban is. 

 

Első forduló

A Matech2 nevű online matematika verseny második fordulójába jutottak:

A 10. B osztály P.Gy.B. nevű csapata: Bélteczki Bence, Pauleczki György, Schmidt Péter

és a 

11. A osztály SÓS brigád nevű csapata: Bakos Kristóf, Teleki Sándor, Weisz Róbert.

A Náboj Nemzetközi Matematikaversenyen a következő eredmények születtek:

 

Senior kategória

6. hely

Fraknói Ádám(12.A),

Kállai Miklós(11.A),

Pári Marcell(12.A),

Polgár Bertalan(12.A),

Teleki Sándor(11.A)

Nemzetközi szinten 500 csapat közül az 51. helyen végeztek.

Tanáraik: Zsilvölgyi Márta és Kovács Gabriella

 

Junior kategória

12. hely

Bélteczki Bence(10.B),

Jónás Károly(9.A), 

Lugosi Gergely(10.A), 

Pauleczki György(10.B), 

Turcsán Zoltán(10.A)

Nemzetközi szinten 500 csapat közül a 176. helyen végeztek.

Tanáraik: Knorrné Skapér Éva, Radnai Tamás, Kulinyi Réka

 

Gratulálunk!

Első forduló

A 8.A-s Mezei Dóra és Kókay Dániel bejutott a német nyelvi OÁTV fővárosi fordulójába. Tanáruk: Bonhardt Zsuzsanna

Első forduló

Második fordulóba jutott Bakos Kristóf 11.A osztályos tanulónk. Tanára: Bor Pálma

Első forduló

Második fordulóba jutott Piricz Mihály 12.A osztályos tanulónk. Tanára: Pavelka Éva

Első forduló

Második fordulóba jutott Fraknói Ádám 12.A osztályos tanulónk. Tanára: Lakó Ferenc

Országos döntő

Fraknói Ádám 12.A osztályos tanulónk

az OKTV döntőjében informatikából a II.kategóriában  a

21. helyezést

érte el.

Tanára:     Dömötör Veronika

Gratulálunk!

Második forduló

Döntőbe jutott Fraknói Ádám 12.A osztályos tanulónk. Tanára: Dömötör Veronika

A második fordulóba jutott Fraknói Ádám 12.A osztályos tanulónk. Felkészítő tanára: Dömötör Veronika

A kémia OKTV II. kategóriájában döntőbe jutott Fraknói Ádám 12.A osztályos tanulónk. Tanára: Elekné Becz Beatrix. Gratulálunk!

Első forduló

Második fordulóba jutott Fraknói Ádám 12.A osztályos tanulónk. Tanára: Elekné Becz Beatrix

Első forduló

Második fordulóba jutottak 

11.A

Kállai Miklós

Teleki Sándor

Tanáruk: Kovács Gabriella

12.A

Fraknói Ádám

Tanáruk:

Zsilvölgyi Márta

A második fordulóba jutott Wentzel Bálint 11.C osztályos tanulónk.

Tanárai: Pongrácz Andrea és Bérczesné Sidó Andrea

Az Orchidea-Pangea Matematikaverseny döntőjébe jutott Kindl Eszter 6.A osztályos tanuló.

Első forduló

1. hely

Pál Martin 6.A

Tanára: Horváth Zsuzsanna

1. hely

Kerekes Eszter 7.A

Tanára: Venczel Katalin

1. hely

Molnár Dominika 8.A

Tanára: 

Dr, Bonhardtné Hoffmann Ildikó

Kerületi forduló

7.A 

1. hely Kerekes Eszter

2. hely Molnár Evelin

8.A

2. hely Gábor Dominik

3. hely Demeter Virág

Tanáruk: Veres Gergely

 

 

Kerületi forduló

Az 5.A osztályosaink a következő eredményeket érték el a kerületi Úszás Diákolimpián II. korcsoportban:

1. helyezést ért el a lány váltó: Bodorovics Petra, Domján Lola, Harangozó Kinga, Marczis Rebeka, valamint mellúszásban Marczis Rebeka.
2. helyezést ért el mellúszásban Domján Lola, valamint hátúszásban Marczis Rebeka
5. helyezett lett gyorsúszásban Domján Lola és 6. helyezést ért el szintén gyorsúszásban Harangozó Kinga.

II. korcsoport

3. helyezett: - lány 4×50m gyorsváltó: Polgár Dorina 6.a, Fidrich Viktória 6.a, Balog Lili 6.a, Butkai Lara 5.a

                     - fiú 4×50m gyorsváltó: Fehér Ferenc 6.a, László András 6.a, Földi Máté 5.a, Perjési Botond 5.a

                     - Polgár Dorina 6.a: hátúszás

                     - Fehér Ferenc 6.a: mellúszás

4. helyezett: - Polgár Dorina 6.a: gyorsúszás

                    - Butkai Lara 5.a: hátúszás

                    - László András 6.a: mellúszás

5. helyezett: - Kemenesi Noel 6.a: hátúszás

 

6. helyezett: - Perjési Botond 5.a: mellúszás

IV. korcsoport

 

1. helyezett: - fiú 4×50m gyorsváltó: Kelemen Botond 8.a, Gábor Miklós 8.a, Gábor Dominik 8.a, Vass Botond 7.a

                     - Kelemen Botond 8.a: gyorsúszás

2. helyezett: - Harkai Kitti 7.a: mellúszás

                     - Kelemen Botond 8.a: hátúszás

4. helyezett: - Harkai Kitti 7.a: hátúszás

                     - Urbán Dávid 7.a: hátúszás

5. helyezett: - Gábor Miklós 8.a: gyorsúszás

Második forduló

A Varga Tamás Matematikaverseny országos döntőjébe jutottak

7.A osztály

Fábián Réka

Molnár Evelin

Tanáruk: Knorrné Skapér Éva

 

8.A osztály

Lehotai Dávid

Tanára: Árváné Doba Mária

Első forduló

A Varga Tamás Matematikaverseny II. fordulójába a következő tanulók jutottak:

7. A

Fábián Réka

Iliás Gergely

Molnár Evelin

Tanáruk: Knorrné Skapér Éva

8. A

Gábor Dominik

Lehotai Dávid

Lugosi Dorottya

Nemes-Nagy Benedek

Raffai Csanád

Tanáruk: Árváné Doba Mária

A Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei eredményhirdetésén a következő eredmények születtek:

5. osztály (296 résztvevő)

Szakács Ábel                      1. hely                                 döntős

Eigner Krisztián                   7. hely                 

Pataki Zsombor                 14. hely                                Tanáruk: Beke-Szabó Lajos

 

6. osztály (261 résztvevő)

Szakács Domonkos            2. hely                                 döntős

Balázs Ádám                      4. hely

Czipó Áron                          6. hely

Fehér Ferenc                      8. hely

Kindl Eszter                        15. hely                               Tanáruk: Fodor Mária

 

7. osztály (181 résztvevő)

Iliás Gergely                       2. hely                                

Bíró Gergő                         3. hely

Fábián Réka                      12. hely

Pető Kristóf                        19. hely                               Tanáruk: Knorrné Skapér Éva

 

8. osztály (159 résztvevő)

Lugosi Dorottya Tünde      3. hely

Lehotai Dávid                     7. hely

Gábor Dominik Imre           8. hely                                 Tanáruk: Árváné Doba Mária

 

9. osztály (53 résztvevő)

Kiss Kira                             2. hely                                Tanára: Kulinyi Réka

 

10. osztály (32 résztvevő)

Lugosi Gergely                  1. hely                                 döntős

Bélteczki Bence                 2. hely                 

Keller Zsófia                       7. hely                                 Tanáruk: Knorrné Skapér Éva és Radnai Tamás

 

11. osztály (20 résztvevő)

Teleki Sándor                    1. hely

Kállai Miklós                      2. hely

Krajewski Marcel               4. hely                                 Tanáruk: Kovács Gabriella

 

12. osztály (16 résztvevő)

Fraknói Ádám                   1. hely

Polgár Bertalan                 3. hely                                 Tanáruk: Zsilvölgyi Márta

 

Csapatverseny

5. osztály            (Szakács Ábel, Eigner Krisztián, Pataki Zsombor)                 1. hely

6. osztály            (Szakács Domonkos, Balázs Ádám Czipó Áron)                   1. hely

7. osztály             (Iliás Gergely, Bíró Gergő, Fábián Réka)                              1. hely

8. osztály             (Lugosi Dorottya, Lehotai Dávid, Gábor Dominik)                 1. hely

9. osztály             (Kiss Kira, Bonhardt Liliána, Miklós Bence)                           2. hely

10. osztály          (Lugosi Gergely, Bélteczki Bence, Keller Zsófia)                    1. hely

11. osztály          (Teleki Sándor, Kállai Miklós, Krajewski Marcel)                     1. hely

12. osztály          (Fraknói Ádám, Polgár Bertalan, Pál Szabolcs)                     1. hely

 

Gratulálunk!