DÖK-nap

A tanév utolsó tanítási napját az idei évben is a Diákönkormányzat szervezte. Számos program közül választhattunk: volt kötélhúzás, vízibomba, Just Dance-bajnokság, pólófestés és karaoke is az állomások között.

Futball, röplabda és asztalitenisz versenyek is színesítették a nap programját.

A focibajnokságot a 11.E osztály csapata nyerte.
A játékosok: Orosz Bálint, Esmat Zeki, Takács Gergely, Ficza Barnabás, Szén Ádám, Pásztor Péter, Piri Bálint (11.C), Harsányi Jonatán tanár úr.
Edző: Énekes Dominik

Második helyezést ért el a 10.D-sek csapata, és két harmadik helyezett lett: a 11.A és a 11.B csapata.

A röplabdabajnokság győztese a Ficsúrok nevű csapat. Második helyezést ért el a Block Party csapat, és 3. lett a 10.A lánycsapata.

Az asztalitenisz páros bajnokságot a Szabó Deli Gergő - Kovács Barnabás kettős nyerte meg. Második lett a Táli Tamás - Rétvölgyi Barnabás páros, és 3. helyezett Molnár Benedek és Pető Kristóf.

Fotók: Vizi Gergely, 11.A