DÖK-nap

Az utolsó tanítási napot ezúttal is a Diákönkormányzat szervezte. Számos programon vehettünk részt. A tavalyihoz hasonlóan ismét nagy sikert aratott a limonádé-gép, idén is segítette a felfrissülést. A nap zárása ismét egy tanár-diák röplabdamérkőzés volt, amelyet ezúttal a 11. évfolyam diákjai nyertek.

Fotók: Fehér Gergő Márton, 11.D