A 2018/2019-es tanév munkaterve

NAP ÓRA ESEMÉNY FELELŐS
augusztus 28. 9.00 Alakuló értekezlet Bese Benő
  29. 9.00 Javítóvizsgák Harangozó Andrea
  30. 9.00 Munkaközösségi értekezletek mk-vezetők
  31. 9.00 Tanévnyitó értekezlet Bese Benő
szeptember 3. 9.00 Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap Bonhardtné H. Ildikó
  3. 9.35-től Három osztályfőnöki óra (3 - 4 - 5.) osztályfőnökök, Zsilvölgyi Márta
  5.   Jelentkezési határidő az őszi érettségire Zsilvölgyi Márta
  6-7.   Tanulmányi kirándulások osztályfőnökök
  13. 17.00 Szülői értekezletek osztályfőnökök, Bonhardtné H.Ildikó
  14.   Munkaközösségi munkatervek leadási határideje mk-vezetők
  21.   OKTV-jelentkezések határideje Harangozó Andrea
  21.   Tanítás nélküli munkanap  
  28.   Nevelőtestületi értekezlet vezetőség
október 1.   Zene világnapja Fábián Magdolna
  1.   Tanmenetek leadásának határideje mk-vezetők
   1-5.   Papírgyűjtés Brutovszky Gabriella, SZMK
  2-5   Határtalanul! Felvidék 7.A osztály Venczel Katalin, kísérő: Veres Gergő
  4. 17.00 SZMK-értekezlet Bese Benő
  5.   Megemlékezés az aradi vértanúkról Bunda János
  12. 14.30 Bolyai mat. csapatv. regionális. 3-8. o.-tanítás 12.10-ig Árváné Doba Mária
  13. szombat Munkanap (október 22. helyett) - hétfői munkarend  
  15. 17.00 Beiskolázási tájékoztató szülőknek Bese Benő, Zsilvölgyi Márta, mk.vez.
  17-18. 9.00 Nyitott Kapuk I. (sze-csüt) Bese Benő, 11.A
  19.   Megemlékezés az ’56-os forradalomról - tanítás 12.10-ig Horváth Zsuzsanna
  16. 14.00-16.00 Bátaszéki Matematikaverseny 5-8.o. Knorrné Skapér Éva
  22. hétfő Pihenőnap  
  23.   Nemzeti ünnep - munkaszüneti nap  
  24-25.   Naplóellenőrzés vezetőség
  26.   Utolsó tanítási nap a szünet előtt  
ŐSZI SZÜNET 10. 29 - 11. 02.
10.27-11.03.  Tanulmányi kirándulás Plymouth-ba. Reiterbauer Ildikó és Deák Erika szervezésében
november 5. hétfő Első tanítási nap  
  7. 15.00 Játszóház a 8 évf. gimnáziumba jelentkező kisdiákoknak Bonhardt Zsuzsa, 8.A
  8. 16.00 Fogadóórák – reál tárgyak szaktanárok
  9. 14.30 Bolyai anyanyelvi csapatv. regionális ford. 3-8. o. Árváné Doba Mária
  9.   Dürer Matematikaverseny 11-12.o. Fodor Mária
  10. szombat Áthelyezett munkanap (nov. 2. helyett, péntek)  
  12-13. 9.00 Nyitott Kapuk II. (hé-ke) Bese Benő, 11.A
  15. 16.00 Fogadóórák – humán tárgyak szaktanárok
  16. 14.30 Bolyai anyanyelvi csapatv. regionális ford. 9-12. o. Árváné Doba Mária
  22.   Nevelési értekezlet Bese Benő
  23. 14.30 Gólyabál Hegyiné B. Bernadett, 10.A
  27.   Varga Tamás Matematikaverseny Fodor Mária
  29-30 9.00 Nyitott Kapuk III.(csüt-pé) Bese Benő, 11.A
  11.30-12.21. péntek 12.10 Ünnepélyes adventi gyertyagyújtások Fábián Magdolna
december 1. szombat Áthelyezett munkanap (dec. 24. helyett, hétfő)  
  6.   Vermes Miklós Fizikaverseny  
  7. 18.00 Öregdiák-találkozó (kerek évf.) Bese Benő
  15. szombat Áthelyezett munkanap (dec. 31. helyett,  hétfő)  
  19. 15.00 Christmas Party Éryné Gerencsér Ágnes
  20. de. Betlehemes Janik Mária, 5.A
  21. péntek Utolsó tanítási nap a szünet előtt  
TÉLI SZÜNET 12.27 – 01.02.
január 3.   Első tanítási nap (csütörtök)  
  3. 17.00 SZMK vezetőségi értekezlet Bese Benő
  11. 14.30 Bolyai matematikai csapatv. regionális ford. 9 -12. o. Árváné Doba Mária
  11. péntek Pályaorientációs nap - tanítás nélküli munkanap  
  12. 18.00 Szalagavató bál HZS, KD, HJ, HA
  17-18.   Naplóellenőrzés vezetőség
      Portugál diákcsere – fogadás Budapesten Kohut Judit, Brutovszky Gabriella
  19. 10.00 Központi írásbeli felvételi a 4 és a 8 évf. jelentkezőknek vezetőség
  24. 14.00 Pótló felvételi vizsgák vezetőség
  25.   Első félév vége; jegyek lezárása szaktanárok, osztályfőnökök
  29.   Felvételi dolgozatok javításának határideje vezetőség
  28-30. 14.30 Osztályozó konferenciák vezetőség
február 1.   Félévi értesítők kiosztása osztályfőnökök
  7.   Félévi nevelőtestületi értekezlet Bese Benő
  8. 14.30 Bolyai természettud. csapatv. reg. ford. 3-8. oszt. Árváné Doba Mária
  13. 17.00 SZMK-értekezlet osztályfőnökök
  14. 17.00 Szülői értekezletek osztályfőnökök
  15.   Érettségi jelentkezések határideje Zsilvölgyi Márta
  15.   Zrínyi Ilona Matematikaverseny 5-12.o. Fodor Mária, Kulinyi Réka
  22. 15.00 Népek Karneválja Calvoné Horányi Enikő
  25.   Megemlékezés a kommunista diktatúra áldozatairól Tóth Péter
  02.25-03.01.   Szóbeli felvételi vizsgák mk-vezetők
március 2. szombat Curie kémiaverseny Elekné Becz Beatrix
  4. 14.30 Pótló szóbeli felvételi vizsgák mk-vezetők
  4-5.   Naplóellenőrzés vezetőség
  7. 16.00 Fogadóórák – reál tárgyak szaktanárok
      Erasmus+ Konferencia szervezése Budapesten Kohut Judit, Brutovszky Gabriella
  8-12.   Sítábor Szeberényi T. Csapody Ákos
  14. 12.30 Megemlékezés a ’48-as forradalomról Brutovszky Gabriella, Farkas Andrea
  15. péntek Nemzeti ünnep - munkaszüneti nap  
  18-22   Fenntarthatósági Témahét: Föld-napi vetélkedő Zaha Enikő
  21. 10.00-11.00 Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 5-12.o. Kovács Gabriella
  21. 16.00 Fogadóórák – humán tárgyak szaktanárok
      Matematika próbaérettségi 12. évf. Kovács Gabriella
      Auschwitz- Krakkó tanulmányi kirándulás Farkas Andrea, Brutovszky Gabriella
április 1-5.   Jedlik Napok Harangozó Andrea
  1-4   Egészségnapok Zaha Enikő
  4. 12.30 Angol csapatverseny 5-12. o. Éryné Gerencsér Ágnes
  8-12.   Papírgyűjtés Brutovszky Gabriella, SZMK
      Portugál diákcsere – kiutazás Kohut Judit, Brutovszky Gabriella
  16.   Megemlékezés a holocaust áldozatairól Bunda János
  17. szerda Utolsó tanítási nap a szünet előtt  
TAVASZI SZÜNET: 04.18 – 04.23.
  24. szerda Első tanítási nap  
  26. 16.00 Nyugdíjas - találkozó Szakonyiné Diósy Szilvia
  26.   Fizikai állapot felmérésének határideje Szeberényi Tamás
  30. 14.00 Végzősök osztályozó konferenciái (kedd) vezetőség
május 1. szerda Munkaszüneti nap  
  2. csüt. Végzősök utolsó tanítási napja  
  3. 15.00 Ballagás Janik Mária
  4-5.   Tantestületi kirándulás Bese Benő, Zsilvölgyi Márta
  6. munkanap Írásbeli érettségi 1. napja – magyar NEM érettségi szünet Zsilvölgyi Márta
  9-10.   Érettségi szünet – angol, német érettségi Zsilvölgyi Márta
  16.   Próbanyelvvizsga a 10. évfolyamon ( 1. id.ny) Éryné G. Ágnes, Tengelicsné P. Margit
  22.   Idegen nyelvi mérés a 6. és 8. évfolyamon (német) vezetőség,  Tengelicsné P. Margit
  29.   Kompetenciamérés a 6. 8. és 10. évfolyamon Zsilvölgyi Márta
  23. 17:00 Szülői értekezlet a leendő 5. és 9. évf. számára osztályfőnökök
  31.   Munkaközösség-vezetők beszámolóinak elkészítése mk-vezetők
      Hattingeni diákcsere - kiutazás Tengelicsné P. Margit
június 3-4.   Naplóellenőrzés vezetőség
  4.   Megemlékezés a nemzeti összetartozás napjáról Csapody Ákos, Tóth Péter
  6-7-8.   Emelt szintű szóbeli érettségi (tanítási szünet) csüt-pé-szo vezetőség
  10.   Pünkösdhétfő – munkaszüneti nap  
  12.   Jegyek lezárása  
  13-14.   Osztályozó konferenciák vezetőség
  14. péntek Utolsó tanítási nap, DÖK-nap Brutovszky Gabriella, ofők
  17-28.   Középszintű szóbeli érettségi vizsgák vezetőség
  20. 17.00 Tanévzáró ünnepély Horváth Zsuzsanna
  21.   Beiratkozás vezetőség
  28. 9.00 Tanévzáró értekezlet Bese Benő