Balogh Réka
Balogh Réka
angol, német nyelv
Beke-Szabó Lajos
Beke-Szabó Lajos
matematika
Bérczesné Sidó Andrea
Bérczesné Sidó Andrea
11.B osztályfőnöke
történelem, latin örökségünk
Bese Benő
Bese Benő
intézményvezető
testnevelés
Bonhardt Zsuzsanna
Bonhardt Zsuzsanna
11.A osztályfőnöke
német nyelv
Bonhardtné Hoffmann Ildikó
Dr. Bonhardtné Hoffmann Ildikó
7.A osztályfőnöke
magyar nyelv és irodalom
Bor Pálma
Bor Pálma
angol nyelv
Brutovszky Gabriella
Dr. Brutovszky Gabriella
biológia, magyar nyelv és irodalom, dráma
Büki Pál
Büki Pál
történelem, életvitel és gyakorlat
Bunda János István
Bunda János István
rajz és vizuális kultúra
Calvoné Horányi Enikő
Calvoné Horányi Enikő
12.C osztályfőnöke
német, spanyol nyelvek
Csapody Ákos
Csapody Ákos
9.A osztályfőnöke
történelem
Csernák Edina
Csernák Edina
10.C osztályfőnöke
matematika
Deák Erika
Deák Erika
12.D osztályfőnöke
angol nyelv
Elekné Becz Beatrix
Elekné Becz Beatrix
kémia, fizika
Éryné Gerencsér Ágnes
Éryné Gerencsér Ágnes
angol, olasz nyelvek
Fábián Magdolna
Fábián Magdolna
10.D osztályfőnöke
ének-zene
Fancsaliné Gere Zsuzsanna
Fancsaliné Gere Zsuzsanna
magyar nyelv és irodalom
Fehér Gabriella
Fehér Gabriella
10.B osztályfőnöke
földrajz, biológia
Fórizs Krisztina
Fórizs Krisztina
12.E osztályfőnöke
testnevelés
György Szilvia
György Szilvia
testnevelés
Harangozó Andrea
Harangozó Andrea
intézményvezető-helyettes
11.C osztályfőnöke
német nyelv
Hegyiné Bernhauser Bernadett
Hegyiné Bernhauser Bernadett
német nyelv
Holczer József
Holczer József
12.B osztályfőnöke
informatika, kémia
Hortobágyiné Kard Eszter
Hortobágyiné Kard Eszter
matematika, informatika
Horváth Zsuzsanna
Horváth Zsuzsanna
magyar nyelv és irodalom, olasz nyelv
Janik Mária
Janik Mária
8.A osztályfőnöke
magyar nyelv és irodalom, történelem
Juhászné Székely Mónika
Juhászné Székely Mónika
9.B osztályfőnöke
matematika, történelem
Karczagi Annamária
Karczagi Annamária
angol nyelv
Kecskeméti Judit
Kecskeméti Judit
matematika
Kékesi Attila
Kékesi Attila
Kirják Miklós
Kirják Miklós
rajz és vizuális kultúra
Kohut Judit
Kohut Judit
angol nyelv
Kovács Gabriella
Kovács Gabriella
matematika
Krempaszky Zsolt
Krempaszky Zsolt
történelem
Kulinyi Réka
Kulinyi Réka
9.D osztályfőnöke
matematika
Lakatos Fruzsina
Lakatos Fruzsina
spanyol nyelv
Lakner Zsuzsanna
Lakner Zsuzsanna
9.C osztályfőnöke
angol, orosz nyelvek
Lakó Ferenc Péter
Lakó Ferenc Péter
Lehota Krisztina
Lehota Krisztina
testnevelés
Mikuskáné Papp Mária
Mikuskáné Papp Mária
francia, orosz nyelvek
Nagy Andrea
Nagy Andrea
angol nyelv
Pál Viktória
Pál Viktória
biológia, földrajz
Pavelka Éva
Pavelka Éva
biológia, földrajz
Radnai Tamás
Radnai Tamás
5.A osztályfőnöke
matematika, fizika
Reiterbauer Ildikó
Reiterbauer Ildikó
12.A osztályfőnöke
angol nyelv
Rigóczki Csaba
Rigóczki Csaba
földrajz, biológia
Sahin-Tóth Zsuzsanna
Sahin-Tóth Zsuzsanna
10.E osztályfőnöke
testnevelés
Scheuer Zsuzsanna
Scheuer Zsuzsanna
6.A osztályfőnöke
biológia, földrajz
Sebestyén Klára
Sebestyén Klára
német nyelv
Sebestyén Zoltánné
Dr. Sebestyén Zoltánné
matematika, fizika
Soós Csaba
Soós Csaba
11.E osztályfőnöke
testnevelés
Strógerné Simon Piroska
Strógerné Simon Piroska
könyvtárostanár
Szakácsné Györey Bernadett
Szakácsné Györey Bernadett
matematika
Szeberényi Tamás
Szeberényi Tamás
testnevelés
Takács Attila
Takács Attila
11.D osztályfőnöke
informatika, matematika
Tengelicsné Pénzes Margit
Tengelicsné Pénzes Margit
német nyelv
Tóth Andrea
Tóth Andrea
informatika, matematika
Turányi-Simon Krisztina
Turányi-Simon Krisztina
angol nyelv
Venczel Katalin
Venczel Katalin
10.A osztályfőnöke
magyar nyelv és irodalom
Zaha Mária Enikő
Zaha Mária Enikő
kémia-fizika
Zalabai-Kránicz Alexandra
Zalabai-Kránicz Alexandra
9.E osztályfőnöke
testnevelés
Zsilvölgyi Márta
Zsilvölgyi Márta
intézményvezető-helyettes
matematika