Antal Zsuzsanna
Antal Zsuzsanna
könyvtáros
antalzs@jedlik.hu
Árváné Doba Mária
Árváné Doba Mária
matematika
arvar@jedlik.hu
Balaton Tamás
Balaton Tamás
Beke-Szabó Lajos
Beke-Szabó Lajos
9.D osztályfőnöke
matematika
beke-szabol@jedlik.hu
Bese Benő
Bese Benő
intézményvezető
testnevelés
beseb@jedlik.hu
Bonhardt Zsuzsanna
Bonhardt Zsuzsanna
7.A osztályfőnöke
német nyelv
bonhardtzs@jedlik.hu
Bonhardtné Hoffmann Ildikó
Dr. Bonhardtné Hoffmann Ildikó
11.A osztályfőnöke
magyar nyelv és irodalom
hoffmanni@jedlik.hu
Bor Pálma
Bor Pálma
12.D osztályfőnöke
angol nyelv
borp@jedlik.hu
Brutovszky Gabriella
Dr. Brutovszky Gabriella
10.D osztályfőnöke
biológia, magyar nyelv és irodalom, dráma
brutovszkyg@jedlik.hu
Bunda János István
Bunda János István
rajz és vizuális kultúra
bundaj@jedlik.hu
Calvoné Horányi Enikő
Calvoné Horányi Enikő
német, spanyol nyelvek
horanyie@jedlik.hu
Csapody Ákos
Csapody Ákos
5.A osztályfőnöke
történelem
csapodya@jedlik.hu
Csobánka Zsuzsa Emese
Dr. Csobánka Zsuzsa Emese
magyar nyelv és irodalom, dráma
csobankazs@jedlik.hu
Csorba Zoltán
Csorba Zoltán
12.E osztályfőnöke
testnevelés
csorbaz@jedlik.hu
Deák Erika
Deák Erika
angol nyelv
deake@jedlik.hu
Dömötör Veronika
Dömötör Veronika
informatika
domotorv@jedlik.hu
Elekné Becz Beatrix
Elekné Becz Beatrix
kémia, fizika
elekb2@jedlik.hu
Éryné Gerencsér Ágnes
Éryné Gerencsér Ágnes
11.C osztályfőnöke
angol, olasz nyelvek
erya@jedlik.hu
Fábián Magdolna
Fábián Magdolna
10.B osztályfőnöke
ének-zene
fabianm@jedlik.hu
Farkas Andrea
Farkas Andrea
11.B osztályfőnöke
történelem, spanyol nyelv, etika
farkasa@jedlik.hu
Fodor Mária
Fodor Mária
12.A osztályfőnöke
matematika
fodorm@jedlik.hu
Fórizs Krisztina
Fórizs Krisztina
testnevelés
forizsk@jedlik.hu
Harangozó Andrea
Harangozó Andrea
német nyelv
kovacsa@jedlik.hu
Hegyiné Bernhauser Bernadett
Hegyiné Bernhauser Bernadett
9.A osztályfőnöke
német nyelv
bernhauserb@jedlik.hu
Hidvégi Tamás
Hidvégi Tamás
biológia, földrajz
hidvegit@jedlik.hu
Holczer József
Holczer József
informatika, kémia
holczerj@jedlik.hu
Horváth Zsuzsanna
Horváth Zsuzsanna
magyar nyelv és irodalom, olasz nyelv
horvathzs@jedlik.hu
Janik Mária
Janik Mária
magyar nyelv és irodalom, történelem
janikm@jedlik.hu
Karácsonyi Zsuzsanna
Karácsonyi Zsuzsanna
12.C osztályfőnöke
angol nyelv
karacsonyizs@jedlik.hu
Karczagi Annamária
Karczagi Annamária
9.C osztályfőnöke
angol nyelv
karczagia@jedlik.hu
Knorrné Skapér Éva
Knorrné Skapér Éva
matematika
skapere@jedlik.hu
Kohut Judit
Kohut Judit
angol nyelv
kohutj@jedlik.hu
Kolatsek Katalin
Kolatsek Katalin
kémia, biológia
kolatsekk@jedlik.hu
Kovács Gabriella
Kovács Gabriella
10.A osztályfőnöke
matematika
kovacsg@jedlik.hu
Kulinyi Réka
Kulinyi Réka
matematika
kulinyir@jedlik.hu
Lakner Zsuzsanna
Lakner Zsuzsanna
angol, orosz nyelvek
laknerzs@jedlik.hu
Lakó Ferenc Péter
Lakó Ferenc Péter
Lehota Krisztina
Lehota Krisztina
testnevelés
lehotak@jedlik.hu
Mikuskáné Papp Mária
Mikuskáné Papp Mária
10.C osztályfőnöke
francia, orosz nyelvek
pappm@jedlik.hu
Pavelka Éva
Pavelka Éva
12.B osztályfőnöke
biológia, földrajz
pavelkae@jedlik.hu
Pongrácz Andrea
Pongrácz Andrea
történelem-latin
pongraczan@jedlik.hu
Radnai Tamás
Radnai Tamás
9.B osztályfőnöke
matematika, fizika
radnait@jedlik.hu
Reiterbauer Ildikó
Reiterbauer Ildikó
8.A osztályfőnöke
angol nyelv
reiterbaueri@jedlik.hu
Sebestyén Klára
Sebestyén Klára
német nyelv
sebestyenk@jedlik.hu
Sebestyén Zoltánné
Dr. Sebestyén Zoltánné
matematika, fizika
csiu@jedlik.hu
Soós Csaba
Soós Csaba
testnevelés
sooscs@jedlik.hu
Szabó Ágnes
Szabó Ágnes
matematika
szaboa2@jedlik.hu
Szeberényi Tamás
Szeberényi Tamás
testnevelés
szeberenyit@jedlik.hu
Takács Attila
Takács Attila
informatika, matematika
takacsa@jedlik.hu
Tengelicsné Pénzes Margit
Tengelicsné Pénzes Margit
intézményvezető-helyettes
német nyelv
penzesm@jedlik.hu
Tóth Andrea
Tóth Andrea
11.D osztályfőnöke
informatika, matematika
toth.andrea@jedlik.hu
Tóth Péter
Tóth Péter
történelem, hon- és népismeret
tothp@jedlik.hu
Venczel Katalin
Venczel Katalin
6.A osztályfőnöke
magyar nyelv és irodalom
venczelk@jedlik.hu
Veres Gergely
Veres Gergely
földrajz, biológia
veresg@jedlik.hu
Zaha Enikő
Zaha Enikő
9.E osztályfőnöke
kémia-fizika
zahae@jedlik.hu
Zalabai Alexandra
Zalabai Alexandra
10.E osztályfőnöke
testnevelés
zalabaia@jedlik.hu
Zöld Péter
Zöld Péter
11.E osztályfőnöke
testnevelés
zoldp@jedlik.hu
Zsilvölgyi Márta
Zsilvölgyi Márta
intézményvezető-helyettes