Árváné Doba Mária
Árváné Doba Mária
matematika
Beke-Szabó Lajos
Beke-Szabó Lajos
10.D osztályfőnöke
matematika
Bérczesné Sidó Andrea
Bérczesné Sidó Andrea
történelem, latin örökségünk
Bese Benő
Bese Benő
intézményvezető
testnevelés
Bonhardt Zsuzsanna
Bonhardt Zsuzsanna
8.A osztályfőnöke
német nyelv
Bonhardtné Hoffmann Ildikó
Dr. Bonhardtné Hoffmann Ildikó
12.A osztályfőnöke
magyar nyelv és irodalom
Bor Pálma
Bor Pálma
angol nyelv
Brutovszky Gabriella
Dr. Brutovszky Gabriella
11.D osztályfőnöke
biológia, magyar nyelv és irodalom, dráma
Bunda János István
Bunda János István
rajz és vizuális kultúra
Calvoné Horányi Enikő
Calvoné Horányi Enikő
9.C osztályfőnöke
német, spanyol nyelvek
Csapody Ákos
Csapody Ákos
6.A osztályfőnöke
történelem
Csorba Zoltán
Csorba Zoltán
testnevelés
Deák Erika
Deák Erika
9.D osztályfőnöke
angol nyelv
Domokos Edina
Domokos Edina
magyar nyelv és irodalom
Dömötör Veronika
Dömötör Veronika
informatika
Dusnoki Ildikó
Dusnoki Ildikó
életvitel és gyakorlat
Elekné Becz Beatrix
Elekné Becz Beatrix
kémia, fizika
Éryné Gerencsér Ágnes
Éryné Gerencsér Ágnes
12.C osztályfőnöke
angol, olasz nyelvek
Fábián Magdolna
Fábián Magdolna
11.B osztályfőnöke
ének-zene
Farkas Andrea
Farkas Andrea
12.B osztályfőnöke
történelem, spanyol nyelv, etika
Fodor Mária
Fodor Mária
matematika
Fórizs Krisztina
Fórizs Krisztina
9.E osztályfőnöke
testnevelés
Harangozó Andrea
Harangozó Andrea
intézményvezető-helyettes
német nyelv
Hegyiné Bernhauser Bernadett
Hegyiné Bernhauser Bernadett
10.A osztályfőnöke
német nyelv
Hidvégi Tamás
Hidvégi Tamás
biológia, földrajz
Holczer József
Holczer József
9.B osztályfőnöke
informatika, kémia
Horváth Zoltán
Horváth Zoltán
fizika, informatika
Horváth Zsuzsanna
Horváth Zsuzsanna
magyar nyelv és irodalom, olasz nyelv
Janik Mária
Janik Mária
5.A osztályfőnöke
magyar nyelv és irodalom, történelem
Karácsonyi Zsuzsanna
Karácsonyi Zsuzsanna
Karczagi Annamária
Karczagi Annamária
10.C osztályfőnöke
angol nyelv
Kecskeméti Judit
Kecskeméti Judit
Knorrné Skapér Éva
Knorrné Skapér Éva
matematika
Kohut Judit
Kohut Judit
angol nyelv
Kolatsek Katalin
Kolatsek Katalin
kémia, biológia
Kovács Gabriella
Kovács Gabriella
11.A osztályfőnöke
matematika
Kulinyi Réka
Kulinyi Réka
matematika
Lakner Zsuzsanna
Lakner Zsuzsanna
angol, orosz nyelvek
Lakó Ferenc Péter
Lakó Ferenc Péter
Lehota Krisztina
Lehota Krisztina
testnevelés
Mikuskáné Papp Mária
Mikuskáné Papp Mária
11.C osztályfőnöke
francia, orosz nyelvek
Pavelka Éva
Pavelka Éva
biológia, földrajz
Radnai Tamás
Radnai Tamás
10.B osztályfőnöke
matematika, fizika
Reiterbauer Ildikó
Reiterbauer Ildikó
9.A osztályfőnöke
angol nyelv
Sebestyén Klára
Sebestyén Klára
német nyelv
Sebestyén Zoltánné
Dr. Sebestyén Zoltánné
matematika, fizika
Soós Csaba
Soós Csaba
testnevelés
Strógerné Simon Piroska
Strógerné Simon Piroska
könyvtárostanár
Szabó Ágnes
Szabó Ágnes
matematika
Szeberényi Tamás
Szeberényi Tamás
testnevelés
Takács Attila
Takács Attila
informatika, matematika
Tengelicsné Pénzes Margit
Tengelicsné Pénzes Margit
német nyelv
Tóth Andrea
Tóth Andrea
12.D osztályfőnöke
informatika, matematika
Tóth Péter
Tóth Péter
történelem, hon- és népismeret
Venczel Katalin
Venczel Katalin
7.A osztályfőnöke
magyar nyelv és irodalom
Veres Gergely
Veres Gergely
földrajz, biológia
Zaha Mária Enikő
Zaha Mária Enikő
10.E osztályfőnöke
kémia-fizika
Zalabai Alexandra
Zalabai Alexandra
11.E osztályfőnöke
testnevelés
Zöld Péter
Zöld Péter
12.E osztályfőnöke
testnevelés
Zsilvölgyi Márta
Zsilvölgyi Márta
intézményvezető-helyettes