Évzáró
A 7.A osztály műsora és díjak átadása után igazgató úr 2026. június 24-én lezárta a 2025/2026-os tanévet.
Az utolsó tanítási napot ezúttal is a Diákönkormányzat szervezte. Számos programon vehettünk részt. A tavalyihoz hasonlóan ismét nagy sikert aratott a limonádé-gép, idén is segítette a felfrissülést.