A nyári szünet ideje alatt a titkárságon ügyintézésre július 8-án, 22-én, augusztus 5-én és 19-én van lehetőség 9 és 13 óra között. Augusztus 24-étől a tanév közben szokásos ügyfélfogadási idők érvényesek.
Borbély Balázs tanár úr, iskolánk digitális kultúra szakos pedagógusa az "Év pedagógusa" elismerést vehette át a Dél-Pesti Tankerületi Központ igazgatójától.
Szép sikereket értek el Jedlikes diákok a 9. és 10. évfolyam számára kiírt legjelentősebb fizikaverseny, a Mikola Sándor Országos Középiskolai Tehetségkutató Fizikaverseny döntőjében.