A 11. évfolyam biológia fakultációs csoportja különleges látogatáson vett részt a Fővárosi Csatornázási Művek (FCSM) Dél-pesti Szennyvíztisztító Telepén.
A tavaszi fogadóórákat a Microsoft Teams rendszeren keresztül tartjuk, videóhívás formájában. Az előzetes időpontfoglalás kötelező, kérjük, kattintson a képre!
2026.02.04-én a 10.B osztály matematika tagozatos diákjai és a 10.A osztály érdeklődő tanulói kihelyezett fizikaórán vettek részt a Semilab félvezetőipari vállalatnál.