A 2+1 irodalmi és filmes verseny szóbeli döntőjébe hívták meg a következő tanulókat a 8.A osztályból:

 

Bartók Fruzsina

Bogdán Gréta

Kardos Adrienn

Szabó Réka

Szabó Zsófia

Urbán David

Felkészítő tanáruk: Venczel Katalin

 

Gratulálunk!

A XXXI. Bátaszéki Matematikaverseny II. fordulójába jutottak

5.A

Felsmann Richárd
Gede Emese
Stump Ede

Tanáruk: Zsilvölgyi Márta

6.A

Szakács Ábel

Tanára: Beke-Szabó Lajos

7.A

Balázs Ádám
Gede Csenge
Kindl Eszter
Szakács Domonkos

Tanáruk: Fodor Mária

8.A

Bíró Gergő
Fábián Réka
Iliás Gergely
Kerekes Eszter
Molnár Evelin

Tanáruk: Kard Eszter

3.osztály - tiszteletbeli jedlikesünk az Arany János Iskolából

Szakács Benjámin

Tanára: Tankovits Vilma

 

Gratulálunk!

A Bolyai anyanyelvi csapatverseny területi fordulójában 5. helyezett a 10.A és a 12.A csapata.

A 10.A csapata:

Bonhardt Liliána

Jónás Károly

Nagy Gergely

Póka Áron

 

Felkészítő tanáruk: Venczel Katalin

 

A 12.A csapata:

Csép Anna Vivien

Kállai Miklós

Krajewski Marcel

Teleki Sándor

 

Felkészítő tanáruk: Dr. Bonhardtné Hoffmann Ildikó

Gratulálunk!

Területi forduló

A Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny területi fordulójában 5. helyezett a 8.A csapata.

Tagjai: Bartók Fruzsina, Handlovics Daniella, Kerekes Eszter, Szabó Réka
Felkészítő tanáruk: Venczel Katalin

Gratulálunk!

Országos döntő

A Bolyai Csapatverseny országos döntőjében a 7. osztály gimnáziumi kategóriájában a Kacsák csapat a második helyen végzett.

Csapattagok: Balázs Ádám, Kindl Eszter, Szakács Ábel, Szakács Domonkos
Felkészítő tanárok: Fodor Mária, Beke-Szabó Lajos

A 6. osztályosok versenyében 17. helyen végzett a matek kosok csapat.
Csapattagok: Eigner Krisztián, Pataki Zsombor, Tamási Milán, Ujhelyi Balázs
Felkészítő tanár: Beke-Szabó Lajos

A Bolyai Matematika Csapatverseny területi díjazottjai

 

5. osztály

#No Name Team 5. hely

1. diák: Körmendy Botond
2. diák: Márton Száva
3. diák: Nagy Regina Jázmin
4. diák: Perger Mátyás
Felkészítő tanár(ok): Zsilvölgyi Márta

 

6. osztály
Matek_kosok 1. hely döntős
1. diák: Eigner Krisztián
2. diák: Pataki Zsombor
3. diák: Tamási Milán
4. diák: Ujhelyi Balázs
Felkészítő tanár(ok): Beke-Szabó Lajos

Agyfurkászok 3. hely
1. diák: Bálint Flórián
2. diák: Harangozó Kinga
3. diák: Leipold Gergő
4. diák: Tóth Máté
Felkészítő tanár(ok): Beke-Szabó Lajos

Még nincs nevünk...6. hely
1. diák: Angyal Hunor
2. diák: Handlovics Krisztián
3. diák: Poncsák Pongrác
4. diák: Sinkovics Áron
Felkészítő tanár(ok): Beke-Szabó Lajos

 

7. osztály

Kacsák 1. hely döntős
1. diák: Balázs Ádám
2. diák: Kindl Eszter
3. diák: Szakács Ábel
4. diák: Szakács Domonkos
Felkészítő tanár(ok): Fodor Mária, Beke-Szabó Lajos

Ivike gang-je 2. hely
1. diák: Kiss Lilla
2. diák: Krompaszky Kata
3. diák: Polgár Dorina
4. diák: Ziegler Jázmin
Felkészítő tanár(ok): Fodor Mária

CS4VAR 6. hely
1. diák: Fidrich Viktória
2. diák: Gede Csenge
3. diák: Kerekes Anna
4. diák: Szücs Rebeka
Felkészítő tanár(ok): Fodor Mária

Mik vagyunk a mik 5. hely
1. diák: Balog Lili
2. diák: Ujvári Nóra
3. diák: Vajda Virág
4. diák: Verebélyi Dalma
Felkészítő tanár(ok): Fodor Mária

 

8. osztály

Dunai nyomisirályok 2. hely
1. diák: Fábián Réka
2. diák: Molnár Evelin
3. diák: Molnár Lilla
4. diák: Ujhelyi Zsófia
Felkészítő tanár(ok): Kard Eszter

Tudtuk, hogy tizedikek leszünk 3. hely
1. diák: Bíró Gergő
2. diák: Fehérvári Máté
3. diák: Iliás Gergely
4. diák: Pető Kristóf
Felkészítő tanár(ok): Kard Eszter

Akkor jó... 4. hely
1. diák: Bogdán Gréta
2. diák: Handlovics Daniella
3. diák: Kardos Adrienn
4. diák: Kerekes Eszter
Felkészítő tanár(ok): Kard Eszter

Golyóstollak 6. hely
1. diák: Bartók Fruzsina
2. diák: Szabó Antónia
3. diák: Szabó Réka
4. diák: Szász Fanni
Felkészítő tanár(ok): Kard Eszter
 

A tanári különdíjat Kard Eszter kapta.

Gratulálunk!

Internetes forduló

Lezajlott a Dürer verseny online fordulója matematikából, melyen a 9.A osztály "Keringőző kubai krokodilok" csapata kiváló eredménnyel (34 pont az elérhető 40-ből) továbbjutott.

A csapat tagjai: Gede Eszter, Gábor Dominik és Lehotai Dávid.
Tanáruk: Fodor Mária

Gratulálunk!

Országos döntő

2019 tavaszán indult az "Édes anyanyelvünk” nyelvhasználati verseny, amelnyek országos, Kárpát-medencei döntőjében Bonhardt Liliána 10.A osztályos tanulónk képviselte iskolánkat október 18-20-án. Felkészítőtanára Venczel Katalin. Gratulálunk mindkettejüknek az elért eredményhez!

 

Békési Boldizsár (12.B) júliusban a  csehországi ifjúsági és U23-as Európa-bajnokságon aranyérmes lett.

Gratulálunk!

Október 23-án délelőtt zajlott a  Rákóczi Szövetség által szervezett Gloria Victis Történelmi Vetélkedő döntője, ahol

8. helyezést ért el

Wentzel Bálint,

Mandics Tamás,

Szöllősi Máté

12.C osztályos tanulóink csapata.

 

Felkészítőtanáraik:

Bérczesné Sidó Andrea és Pongrácz Andrea

Gratulálunk!

Kerületi forduló

A Kazinczy Ferenc Szép magyar beszéd versenyen 

 

2.helyezett

Bogdán Gréta (8.A)

Felkészítő tanára: Venczel Katalin

 

3.helyezett

Dani Zsanka (6.A)

Felkészítő tanára: Janik Mária

 

Gratulálunk!

Első forduló

Pénteken zajlott a Kecske Kupa csapatverseny első fordulója, melyen a Gede Csenge (7.A), Szakács Ábel (6.A), Szakács Domonkos (7.A), Szücs Rebeka (7.A) összetételű csapat a 7. osztályosok versenyében az első helyen végzett.
Tanáruk: Fodor Mária és Beke-Szabó Lajos

Gratulálunk!

A Kerületi Szövegértő versenyen a következő eredmények születtek:

 

1.helyezett

Gede Emese (5.A)

Felkészítő tanára: Dr.Bonhartné Hoffmann Ildikó

 

1.helyezett

Marczis Rebeka (6.A)

Felkészítő tanára: Janik Mária

 

2.helyezett

Szakács Domonkos (7.A)

Felkészítő tanára: Horváth Zsuzsanna

Gratulálunk!

Logikai Játékbajnokság zajlott angol nyelven november 14-én a Vermes Miklós Általános Iskolában. Iskolánk csapata a második helyen végzett, a csapat tagjai:

 

Domján Lola

Miló Ádám

Szakács Ábel

Tamási Milán

 

6.A osztályos tanulóink.

 

Felkészítőik: Bor Pálma (angol)

                     Beke-Szabó Lajos (matematika)

 

Gratulálunk!

 

Tari Tibor György (9.E)  a 2019.07.13-14-én rendezett Magyar Atlétikai Bajnokságon a Csepeli Diák Atlétikai Club (Csepeli DAC) színeiben magasugrásban I. helyezést ért el és ezzel Országos Bajnok lett 1.76m eredménnyel.

 

Gratulálunk!

Pesti Máté (9.B)  2019.07.13-14-én rendezett Magyar Atlétikai Bajnokságon a Csepeli Diák Atlétikai Club (Csepeli DAC) színeiben

- 100m gátfutásban  I. helyezést ért el és ezzel Országos Bajnok lett 13.29s eredménnyel

- 100m síkfutásban III. helyezést ért el 11.44s eredménnyel

 

Továbbá meghívást kapott az U16 magyar atlétikai válogatottba, ahol 

- 100m gátfutásban és a 

- 4x100m fiú váltó tagjaként, 

hazánkat fogja képviselni 2019.09.28-án Szlovéniában megrendezésre kerülő U16 válogatott viadalon.

Gratulálunk!

Az OKTV második fordulójába jutott matematikából Kállai Miklós (12.A).

Felkészítő tanára: Kovács Gabriella

Gratulálunk!