A Tűzön-vízen át földrajzverseny döntőjében

 

Thierry Armand, 10.B osztályos tanulónk

 

a 9. helyezést érte el.

 

 

Tanára: Fehér Gabriella

 

Gratulálunk!

 

Az ELTE által szervezett „Tűzön-vízen át” földrajzverseny két elődöntő fordulójában elért eredménye alapján

 

Thierry Armand

 

10. B osztályos tanuló bejutott a verseny döntőjébe.

 

Tanára: Fehér Gabriella

 

Gratulálunk!

A 2+1 irodalmi és filmes verseny szóbeli döntőjébe hívták meg a következő tanulókat a 8.A osztályból:

 

Bartók Fruzsina

Bogdán Gréta

Kardos Adrienn

Szabó Réka

Szabó Zsófia

Urbán David

Felkészítő tanáruk: Venczel Katalin

 

Gratulálunk!

Pontverseny

5. osztály
Gede Emese                28. hely           bronz fokozat
Madár Hanna             40. hely           eredményes megoldó

6. osztály
Szakács Ábel              7. hely            ezüst fokozat
Eigner Krisztián           30. hely           bronz fokozat

7. osztály                    
Szakács Domonkos    11. hely          ezüst fokozat
Gede Csenge              31. hely         bronz fokozat

Számrejtvények

Madár Hanna             5. osztály
Madár Péter               8. osztály

SUDOKU

Kiváló megoldók
Madár Hanna (5.), Madár Péter (8.), Gede Emese (5.), Gede Csenge (7.)

Matematikai problémák

Szakács Ábel               I. díj

Logigrafika

Madár Hanna, Madár Péter

Pontverseny angol nyelven

Szakács Ábel              1. hely

Pontverseny német nyelven

Szakács Domonkos    3. hely

Az  Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny döntőjében

 

Szakács Domonkos

7.A  osztályos diákunk Minores kategóriában

8. helyezést ért el.

 

Felkészítő tanára: Bérczesné Sidó Andrea

Gratulálunk!

 

 

 

Területi forduló

Az Arany Dániel Matematika Verseny döntőjébe jutottak a kezdők csoportjában (9. o) Gede Eszter és Lehotai Dávid 9.A osztályos tanulók.
Tanáruk: Fodor Mária

Gratulálunk!

Első forduló

Az Arany Dániel Matematikai Tanulóverseny második fordulójába jutottak:

Név Korcs. Kat. Felkészítő Tanár
Bondár Dávid Haladó II. Kategória Kulinyi Réka
Gede Eszter Kezdő II. Kategória Fodor Mária
Gábor Dominik Kezdő II. Kategória Fodor Mária
Hoffmann Viktor Haladó II. Kategória Kovács Gabriella
Jónás Károly Haladó II. Kategória Kulinyi Réka
Lehotai Dávid Kezdő II. Kategória Fodor Mária
Merza Roland Haladó II. Kategória Kulinyi Réka
Miklós Bence Haladó II. Kategória Kulinyi Réka
Póka Áron Haladó II. Kategória Kulinyi Réka

Az Arany János anyanyelvi verseny országos döntője online formában került megrendezésre.

A következő eredmények születtek:

 

Szakács Domonkos 7.a  6. helyezett lett.

Felkészítő tanára: Horváth Zsuzsanna

 

 

Gede Emese  5.a  és 

Halupka Dániel 5.a             10. lett;  

 

Márton Száva 5.a                12.

Gyimesi Márton 5.a             15.helyen végzett.

Felkészítő tanáruk: Dr. Bonhardtné Hoffmann Ildikó

 

Gratulálunk!

Az Arany János Magyarverseny döntőjébe jutott:

 

Gede Emese, Gyimesi Márton, Halupka Dániel, Márton Száva

az 5.A osztályból, tanáruk: Dr.Bonhardtné Hoffmann Ildikó;

 

Szakács Domonkos

a 7. A osztályból, tanára: Horváth Zsuzsanna;

 

Fábián Réka, Kerekes Eszter, Szabó Réka, Ujhelyi Zsófia

a 8.A osztályból, tanáruk: Venczel Katalin.

 

Gratulálunk!

Az Arany János irodalmi verseny tavasszal elhalasztott országos döntőjére ezen a hétvégén került sor. A legjobb 50 versenyző mérhette össze tudását.

 

Iskolánkból a 10.A osztály három tanulója színvonalas szerepléssel a következő eredményeket érte el:

 

Molnár Dominika    24.

Gede Eszter          32.

Szilágyi Réka        37.  helyen végzett.

 

Felkészítő tanáruk: Dr. Bonhardtné Hoffmann Ildikó

Gratulálunk!

A XXVII. Arany János irodalmi verseny országos döntőjébe jutottak

Gede Eszter,

Molnár Dominika és

Szilágyi Réka                    9.A osztályos tanuló.

 

Bár a döntőbe jutás ponthatárát nem érte el, továbbküldhető dolgozatot írt  Lehotai Dávid 9.A osztályos tanuló is.

Tanáruk: Dr.Bonhardtné Hoffmann Ildikó

 

Gratulálunk!

A XXXI. Bátaszéki Matematikaversenyen iskolánk tanulói az alábbi eredményeket érték el:

Gede Emese (5.A), 11. hely
Szakács Ábel (6.A), 26. hely
Szakács Domonkos (7.A), 25. hely

Gratulálunk!

Második forduló

XXXI. Bátaszéki Matematikaverseny döntőjébe az alábbi tanuló(k) jutott/ak:

Szakács Benjamin 3.oszt. (Arany János Általános Iskola)
Gede Emese 5.oszt.
Szakács Ábel 6.oszt.
Szakács Domonkos 7.oszt.

A XXXI. Bátaszéki Matematikaverseny II. fordulójába jutottak

5.A

Felsmann Richárd
Gede Emese
Stump Ede

Tanáruk: Zsilvölgyi Márta

6.A

Szakács Ábel

Tanára: Beke-Szabó Lajos

7.A

Balázs Ádám
Gede Csenge
Kindl Eszter
Szakács Domonkos

Tanáruk: Fodor Mária

8.A

Bíró Gergő
Fábián Réka
Iliás Gergely
Kerekes Eszter
Molnár Evelin

Tanáruk: Kard Eszter

3.osztály - tiszteletbeli jedlikesünk az Arany János Iskolából

Szakács Benjámin

Tanára: Tankovits Vilma

 

Gratulálunk!

A Bendegúz Nyelvész verseny megyei és országos döntőjére három tanulónk jutott be.

Végül az online kitöltés miatt a verseny szervezői úgy döntöttek, hogy nem állítanak fel rangsort, de diákjaink teljesítménye mindenképpen dicséretes:

 

Gede Emese a fővárosi és az országos döntőn is 100%-os eredményt ért el,

Halupka Dániel a fővárosi versenyen 100%-ot, az országos döntőn 92%-ot teljesített.

Mindketten az 5.A  osztály tanulói, dr. Bonhardtné Hoffmann Ildikó tanítványai,

 

Tóth Máté  a 6.A osztályból a fővárosi versenyen 96%-os, az országos döntőn pedig 100 %-os eredményt ért el. 

Felkészítő tanára: Janik Mária

 

Gratulálunk!

A Bendegúz nyelvész verseny iskolai fordulójának eredményei alapján a fővárosi döntőbe jutottak:

 

Gede Emese  5.a

Halupka Dániel  5.a

Felkészítő tanáruk: Dr. Bonhardtné Hoffmann Ildikó

 

Tóth Máté  6.a   

Felkészítő tanára: Janik Mária

 

Szakács Domonkos 7.a

Felkészítő tanára: Horváth Zsuzsanna

 

Szabó Zsófia 8.a 

Felkészítő tanára: Venczel Katalin

Gratulálunk!

Az 5.A osztály eredményei a Tudásbajnokságon:

Név

Tantárgy

Éves munkájának minősítése

Megyei döntőn elért eredmény

Országos döntőn elért eredmény

Ablonczy György

magyar nyelv

ezüst

-

-

Felsmann Richárd

matematika

arany

100%

92%

Horváth Máté

magyar nyelv

arany

92%

92%

Madár Hanna

magyar nyelv

arany

96%

88%

Madár Hanna

irodalom

arany

78%

78%

Perger Mátyás

magyar nyelv

arany

92%

83%

 

A 6.A osztály eredményei a Tudásbajnokságon:

 

NÉV

TANTÁRGY

EREDMÉNY

MEGYEI

ORSZÁGOS

Domján Lola

Magyar nyelv

Ezüst

67%

58%

Eigner Krisztián

Magyar nyelv

Arany

100%

100%

Eigner Krisztián

Természetismeret

Arany

100%

96%

Handlovics Krisztián

Matematika

Arany

92%

92%

Handlovics Krisztián

Természetismeret

Arany

96%

92%

Kovács Péter

Angol

Arany

83%

 

Kovács Péter

Magyar nyelv

Arany

79%

 

Miló Ádám

Irodalom

Arany

83%

89%

Szakács Ábel

Angol

Arany

100%

100%

Szakács Ábel

Magyar nyelv

Arany

100%

83%

Szakács Ábel

Matematika

Arany

92%

92%

Tóth Máté

Magyar nyelv

Arany

96%

79%

Tóth Máté

Természetismeret

Arany

96%

96%

 

 

Gratulálunk!

A Bolyai anyanyelvi csapatverseny területi fordulójában 5. helyezett a 10.A és a 12.A csapata.

A 10.A csapata:

Bonhardt Liliána

Jónás Károly

Nagy Gergely

Póka Áron

 

Felkészítő tanáruk: Venczel Katalin

 

A 12.A csapata:

Csép Anna Vivien

Kállai Miklós

Krajewski Marcel

Teleki Sándor

 

Felkészítő tanáruk: Dr. Bonhardtné Hoffmann Ildikó

Gratulálunk!

Területi forduló

A Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny területi fordulójában 5. helyezett a 8.A csapata.

Tagjai: Bartók Fruzsina, Handlovics Daniella, Kerekes Eszter, Szabó Réka
Felkészítő tanáruk: Venczel Katalin

Gratulálunk!

Országos döntő

A Bolyai Csapatverseny országos döntőjében a 7. osztály gimnáziumi kategóriájában a Kacsák csapat a második helyen végzett.

Csapattagok: Balázs Ádám, Kindl Eszter, Szakács Ábel, Szakács Domonkos
Felkészítő tanárok: Fodor Mária, Beke-Szabó Lajos

A 6. osztályosok versenyében 17. helyen végzett a matek kosok csapat.
Csapattagok: Eigner Krisztián, Pataki Zsombor, Tamási Milán, Ujhelyi Balázs
Felkészítő tanár: Beke-Szabó Lajos

A Bolyai Matematika Csapatverseny területi díjazottjai

 

5. osztály

#No Name Team 5. hely

1. diák: Körmendy Botond
2. diák: Márton Száva
3. diák: Nagy Regina Jázmin
4. diák: Perger Mátyás
Felkészítő tanár(ok): Zsilvölgyi Márta

 

6. osztály
Matek_kosok 1. hely döntős
1. diák: Eigner Krisztián
2. diák: Pataki Zsombor
3. diák: Tamási Milán
4. diák: Ujhelyi Balázs
Felkészítő tanár(ok): Beke-Szabó Lajos

Agyfurkászok 3. hely
1. diák: Bálint Flórián
2. diák: Harangozó Kinga
3. diák: Leipold Gergő
4. diák: Tóth Máté
Felkészítő tanár(ok): Beke-Szabó Lajos

Még nincs nevünk...6. hely
1. diák: Angyal Hunor
2. diák: Handlovics Krisztián
3. diák: Poncsák Pongrác
4. diák: Sinkovics Áron
Felkészítő tanár(ok): Beke-Szabó Lajos

 

7. osztály

Kacsák 1. hely döntős
1. diák: Balázs Ádám
2. diák: Kindl Eszter
3. diák: Szakács Ábel
4. diák: Szakács Domonkos
Felkészítő tanár(ok): Fodor Mária, Beke-Szabó Lajos

Ivike gang-je 2. hely
1. diák: Kiss Lilla
2. diák: Krompaszky Kata
3. diák: Polgár Dorina
4. diák: Ziegler Jázmin
Felkészítő tanár(ok): Fodor Mária

CS4VAR 6. hely
1. diák: Fidrich Viktória
2. diák: Gede Csenge
3. diák: Kerekes Anna
4. diák: Szücs Rebeka
Felkészítő tanár(ok): Fodor Mária

Mik vagyunk a mik 5. hely
1. diák: Balog Lili
2. diák: Ujvári Nóra
3. diák: Vajda Virág
4. diák: Verebélyi Dalma
Felkészítő tanár(ok): Fodor Mária

 

8. osztály

Dunai nyomisirályok 2. hely
1. diák: Fábián Réka
2. diák: Molnár Evelin
3. diák: Molnár Lilla
4. diák: Ujhelyi Zsófia
Felkészítő tanár(ok): Kard Eszter

Tudtuk, hogy tizedikek leszünk 3. hely
1. diák: Bíró Gergő
2. diák: Fehérvári Máté
3. diák: Iliás Gergely
4. diák: Pető Kristóf
Felkészítő tanár(ok): Kard Eszter

Akkor jó... 4. hely
1. diák: Bogdán Gréta
2. diák: Handlovics Daniella
3. diák: Kardos Adrienn
4. diák: Kerekes Eszter
Felkészítő tanár(ok): Kard Eszter

Golyóstollak 6. hely
1. diák: Bartók Fruzsina
2. diák: Szabó Antónia
3. diák: Szabó Réka
4. diák: Szász Fanni
Felkészítő tanár(ok): Kard Eszter
 

A tanári különdíjat Kard Eszter kapta.

Gratulálunk!

Körzeti forduló

A Bolyai Matematikai Csapatverseny 9-12. osztályos kategóriájában az alábbi eredmények születtek:

9. osztály

7. hely

Svájci szájsebész

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Bábel Benedek
Gábor Dominik
Gede Eszter
Lehotai Dávid

149 pont

52. hely

Hatványemelők

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Benczik Réka
Gregus Gergő
Kaiser Ádám
Pesti Máté

111 pont

55. hely

Egyenesen sötétek

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Bakos Kinga
Lugosi Dorottya
Mezei Dóra
Molnár Dominika

110 pont

172. hely

A matematika démonjai

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Harsányi Krisztián
Kovács László
Nemes Balázs
Seller Bence

80 pont

190. hely

Cimbalom

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Borsos Ádám
Dobó Benedek
Gábor Miklós
Kelemen Botond

76 pont

214. hely

A mint Anarchista

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Molnár Dániel
Raffay Csanád
Szomorjai Benedek
Vizi Gergely

70 pont

10. osztály

20. hely

Nincs név

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Jónás Károly
Mezei Anna
Miklós Bence
Póka Áron

132 pont

35. hely

Csak azért is

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Kiss Kíra Johanna
Thierry Armand
-
-

119 pont

38. hely

Nagyonjókérdés

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Fernandez-Kiss Dávid
Jetzin Kira
Várady Dániel
Rozman Zsófia

116 pont

55. hely

Noname

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Finak Fanni
Bondár Dávid
Merza Roland
Tarsoly Levente

110 pont

58. hely

Nemtom

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Árvai Eszter
Kiss Anna
Papp Luca
Tolnai Gábor

109 pont

62. hely

M4t3ch

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Bugovics Ádám
Hornyák Dominik
Sárfi Emese
Zöldi Balázs

108 pont

93. hely

Gyökerek x Spékerek

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Dancsok Lilien
Horváth Kinga
Tölcsér Zsombor
Takács Botond

93 pont

118. hely

Ászkolbászkft

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Fleck Máté
Hoffmann Viktor
Gosztola Balázs
Menyhárt Patrik

84 pont

124. hely

Vízcseppmester

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Kalla Gréta
Kiss Kata
Szekeres Tamara
Sztupkay Bernadett

83 pont

133. hely

Lusta

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Hermann Máté
Miheller András
Molnár Mátyás
Tóth Botond

77 pont

137. hely

Csali

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Fodor Laura
Schmidt Anna
Perák Csenge
Vörös Adrienn

75 pont

 

11. osztály

10. hely

Csapatnéviskell?

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Móri Márk
Schmidt Péter
Pauleczki György
Bélteczki Bence

134 pont

57. hely

Bölönc

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Magos Máté
Pető Nóra
Sali Soma
Sárosi Levente

101 pont

88. hely

Béna Bélák

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Lugosi Gergely
Pauer Ádám
Szajkó Levente
Varjas Botond

85 pont

108. hely

Skibidi

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Lehrreich Dávid
Nagy Ferenc Tamás
Bürger Boldizsár
Bresák Anita

67 pont

12. osztály

7. hely

Bolyais négyek

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Czapp Emese
Fellegi Márton
Kállai Miklós
Teleki Sándor

145 pont

30. hely

Ligma Balls

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Babinyecz Ákos
Király Marcell
Kern Levente
Kollár András

93 pont

41. hely

Algeboys & Integirls

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Kondricz Anita
Strobl Miksa
Tamás Beáta
Vajda Gergely

75 pont

45. hely

Alakzatok

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Sepsey Anna
Goldi Evelin
Jelencsik Adél
Csekity Laura

69 pont

 

A Bolyai természettudományos csapatverseny területi eredményei

 

5. évfolyam

5. helyezés 

Műanyag PET Palackok csapat 5.a

Halupka Dániel
Gyimesi Márton
Fáy Barnabás
Fáy Vince
 

Felkészítő: Fehér Gabriella 
 

 

7. évfolyam

2. hely - DÖNTŐS 

Természeti Katasztrófa csapat 7.a

Balázs Ádám
Kelemen Balázs
Szakács Domonkos
Szűcs Rebeka
  
Felkészítő: Elekné Becz Beatrix, Fehér Gabriella, Kolatsek Katalin

 

5. hely  
Gucci Gang  7.a

Rétvölgyi Barnabás
Pintér Dávid
Raffay Keve
Táli Tamás
  

Felkészítő: Elekné Becz Beatrix, Fehér Gabriella, Kolatsek Katalin  

Gratulálunk!

A Curie Környezetvédelmi Emlékverseny 1-3. fordulója után  a területi döntőbe jutott csapatok névsora:

 

5-6. osztály

  • Márton Száva, Gede Emese,

Nagy Regina

  • Madár Hanna, Farkas Emma,

Czető Viktória

  • Silye Diána, Mózer Martin,

Török Hanna

  • Tar Levente, Füzesi Balázs,

Kenéz Koppány

Tanáruk: Fehér Gabriella

 

7-8. osztály

  • Szakács Domonkos, Kemenesi Noel, Szűcs Rebeka Boglárka

Tanáraik: Fehér Gabriella és Kolatsek Katalin

 

9-10. osztály

  • Dragovics Ilona, Bonhardt Liliána, Szabó Éda Zsófia

Tanáraik: Kolatsek Katalin, Scheuer Zsuzsa

  • Merza Roland István, Nagy Gergely, Lindenmayer Lili

Tanáraik: Kolatsek Katalin, Scheuer Zsuzsanna

  • Botos Kata, Erdős Virág,

Kiss Kata Sára

Tanáraik: Kolatsek Katalin, Fehér Gabriella

  • Mezei Dóra, Molnár Dominika, Lugosi Dorottya

Tanáraik: Kolatsek Katalin, Scheuer Zsuzsanna

 

Gratulálunk!

 

Internetes forduló

Lezajlott a Dürer verseny online fordulója matematikából, melyen a 9.A osztály "Keringőző kubai krokodilok" csapata kiváló eredménnyel (34 pont az elérhető 40-ből) továbbjutott.

A csapat tagjai: Gede Eszter, Gábor Dominik és Lehotai Dávid.
Tanáruk: Fodor Mária

Gratulálunk!

Országos döntő

2019 tavaszán indult az "Édes anyanyelvünk” nyelvhasználati verseny, amelnyek országos, Kárpát-medencei döntőjében Bonhardt Liliána 10.A osztályos tanulónk képviselte iskolánkat október 18-20-án. Felkészítőtanára Venczel Katalin. Gratulálunk mindkettejüknek az elért eredményhez!

 

Békési Boldizsár (12.B) júliusban a  csehországi ifjúsági és U23-as Európa-bajnokságon aranyérmes lett.

Gratulálunk!

Október 23-án délelőtt zajlott a  Rákóczi Szövetség által szervezett Gloria Victis Történelmi Vetélkedő döntője, ahol

8. helyezést ért el

Wentzel Bálint,

Mandics Tamás,

Szöllősi Máté

12.C osztályos tanulóink csapata.

 

Felkészítőtanáraik:

Bérczesné Sidó Andrea és Pongrácz Andrea

Gratulálunk!

A 2019/2020-as iskolai évben 37. alkalommal hirdették meg a Hatvani István Fizikaversenyt. A háromfordulós pontverseny végeredménye alapján elért országos helyezések:

 

Pető Kristóf 3. hely

Bíró Gergő  11. hely

Iliás Gergely  20. hely

Molnár Evelin 22. hely  

 

Mindegyik diák a 8. A osztály tanulója. 

Felkészítő tanáruk: Zaha Enikő

 

Gratulálunk!

A XXXI. Hevesy György Kárpát-medencei kémia verseny kerületi fordulóján elért eredményük alapján a budapesti fordulóba jutottak:

 

7. osztály:

Szakács Domonkos

Gede Csenge

Kindl Eszter

Felkészítő tanáruk: Elekné Becz Beatrix

 

8. osztály:

Bíró Gergő

Fábián Réka

Molnár Evelin

Handlovics Daniella

Ujhelyi Zsófia

Kerekes Eszter

Felkészítő tanáruk: Elekné Becz Beatrix

 

Gratulálunk!

 

A Horváth István Károly Latin Nyelvi és Ókortudományi Verseny országos döntőjében

 

Szakács Domonkos (7.A)

 

a 9. helyezést érte el.

 

 

Tanára: Bérczesné Sidó Andrea

 

Gratulálunk!

 

 

Az Implom József helyesírási verseny fővárosi fordulóján gimnáziumi kategóriában Molnár Dominika 9.A osztályos tanuló 16. helyezést ért el a 9-12. osztályosok kategóriájában.

Tanára Dr. Bonhardtné Hoffmann Ildikó

Gratulálunk!

Az Irinyi János Országos Kémia verseny döntőjébe jutott

 


I.A.kategóriában:


Lehotai Dávid

9.A osztály

Felkészítő tanára: Kolatsek Katalin

 

 

II.B.kategóriában:

 

Miklós Bence

10.A osztály

Felkészítő tanára: Elekné Becz Beatrix

 

Gratulálunk!

Az Irinyi Kémiaverseny budapesti fordulójába jutottak:

 

I/A kategória:

 

Szomorjai Benedek 9. A

Lehotai Dávid 9. A

 

Tanáruk: Kolatsek Katalin

 

II/B kategória (EBB):

 

Miklós Bence 10. A

Merza Roland 10. A

 

Tanáruk: Elekné Becz Beatrix

 

Gratulálunk!

A IX. Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny 213 csapatából a szegedi középdöntőbe jutott

 

Máthé Levente és Mezei Dávid csapata

a 8. helyen,

Felkészítőik: Fehér Gabriella és Pavelka Éva

 

Boros Balázs és Merza Roland csapata

a 12. helyen.

Felkészítőik: Fehér Gabriella és Scheuer Zsuzsanna

 

 

Gratulálunk!

Kerületi forduló

A Kazinczy Ferenc Szép magyar beszéd versenyen 

 

2.helyezett

Bogdán Gréta (8.A)

Felkészítő tanára: Venczel Katalin

 

3.helyezett

Dani Zsanka (6.A)

Felkészítő tanára: Janik Mária

 

Gratulálunk!

Országos döntő

A Mategye Alapítvány által szervezett  Kecske Kupa Matematika Csapatversenyen

a PecskeKrímek csapat: Gede Csenge, Szakács Ábel, Szakács Domonkos, Szücs Rebeka 293 csapat közül a 3. helyen végzett.

Gratulálunk!

Első forduló

Pénteken zajlott a Kecske Kupa csapatverseny első fordulója, melyen a Gede Csenge (7.A), Szakács Ábel (6.A), Szakács Domonkos (7.A), Szücs Rebeka (7.A) összetételű csapat a 7. osztályosok versenyében az első helyen végzett.
Tanáruk: Fodor Mária és Beke-Szabó Lajos

Gratulálunk!

A Kerületi Szövegértő versenyen a következő eredmények születtek:

 

1.helyezett

Gede Emese (5.A)

Felkészítő tanára: Dr.Bonhartné Hoffmann Ildikó

 

1.helyezett

Marczis Rebeka (6.A)

Felkészítő tanára: Janik Mária

 

2.helyezett

Szakács Domonkos (7.A)

Felkészítő tanára: Horváth Zsuzsanna

Gratulálunk!

A KÖKÉL feladatmegoldó versenyében, a 9-10. osztályos kategóriában

 

Bíró Gergely,

Molnár Evelin és

Ujhelyi Zsófia, 8. A osztályos tanulók csapata

2. helyezést ért el.

 

Tanáruk: Elekné Becz Beatrix

Gratulálunk!

A Középiskolai Matematikai Lapok matematika  pontversenyének állása június 5-én:

B-jelű matematika feladatok versenye, 1-8. osztályosok

3. Szakács Ábel, 6. o., 98 pont 

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 1-8. osztályosok

6. Szakács Domonkos, 7. o., 120 pont  

 

B és C feladatokat adott be Kiss Kíra 10. A 

C feladatokat adott be Teleki Sándor 12.A 

 

A fizika pontverseny állása:

G-jelű fizika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok

16-18. Buzási-Temesi Imre, 9. o., 56 pont
51-53. Kiss-Orosz Bendegúz Gábor, 9. o., 15 pont

G-jelű fizika gyakorlatok versenye, 10. osztályosok

18. Kulhavi Márton Gábor, 10. o., 43 pont
19. Merza Roland, 10. o., 42 pont
29. Kiss Kíra Johanna, 10. o., 15 pont

P-jelű elméleti fizika feladatok versenye, 11. osztályosok

57-60. Varjas Botond, 11. o., 3 pont

A Litterátum országos német nyelvi verseny országos döntőjében a következő eredmények születtek:

 

5.A osztály

 

Füzesi Balázs 1. (Felkészítő tanára: Bonhardt Zsuzsanna)

Tar Levente 1. (Felkészítő tanára: Tengelicsné Pénzes Margit)

Török Hanna 8. (Felkészítő tanára: Tengelicsné Pénzes Margit)

Kenéz Bulcsú 12. (Felkészítő tanára: Bonhardt Zsuzsanna)

Juhász Tamás 20. (Felkészítő tanára: Bonhardt Zsuzsanna)

Márton Száva 22. (Felkészítő tanára: Tengelicsné Pénzes Margit)

Gede Emese 24. (Felkészítő tanára: Bonhardt Zsuzsanna)

Madár Hanna 25. (Felkészítő tanára: Tengelicsné Pénzes Margit)

Czető Viktória 26. (Felkészítő tanára: Bonhardt Zsuzsanna)

Halupka Dániel 27. (Felkészítő tanára: Bonhardt Zsuzsanna)

Farkas Emma 29. (Felkészítő tanára: Bonhardt Zsuzsanna)

Kenéz Koppány 33. (Felkészítő tanára: Bonhardt Zsuzsanna)

Horváth Máté 38. (Felkészítő tanára: Bonhardt Zsuzsanna)

 

7. A osztály

Kerekes Anna 1. (Felkészítő tanára: Tengelicsné Pénzes Margit)

Szakács Domonkos 12. (Felkészítő tanára: Tengelicsné Pénzes Margit)

Gede Csenge 13. (Felkészítő tanára: Tengelicsné Pénzes Margit)

Pál Martin 19. (Felkészítő tanára: Tengelicsné Pénzes Margit)

 

Mindenkinek gratulálunk!

Logikai Játékbajnokság zajlott angol nyelven november 14-én a Vermes Miklós Általános Iskolában. Iskolánk csapata a második helyen végzett, a csapat tagjai:

 

Domján Lola

Miló Ádám

Szakács Ábel

Tamási Milán

 

6.A osztályos tanulóink.

 

Felkészítőik: Bor Pálma (angol)

                     Beke-Szabó Lajos (matematika)

 

Gratulálunk!

 

Az ELT Hungary által szervezett német és angol országos versenyen a következő eredmények születtek:

Löwenzahn

Füzesi Balázs 5.A : megyei és országos 1. hely

Tamás Johanna Dalma 11.C: megyei 1. hely

Szabó Emma Boglárka 9.A: megyei 2. hely

Gede Eszter 9.A: megyei 3. hely

Molnár Dominika 9.A: megyei 6. hely

Vizi Gergely András 9.A: megyei 3. hely

Tanáruk: Bonhardt Zsuzsa

 

On-lion

Handlovics Krisztián 5.A: megyei 3.

Tanára: Lakner Zsuzsa 

 

Gratulálunk!

 

Tari Tibor György (9.E)  a 2019.07.13-14-én rendezett Magyar Atlétikai Bajnokságon a Csepeli Diák Atlétikai Club (Csepeli DAC) színeiben magasugrásban I. helyezést ért el és ezzel Országos Bajnok lett 1.76m eredménnyel.

 

Gratulálunk!

Pesti Máté (9.B)  2019.07.13-14-én rendezett Magyar Atlétikai Bajnokságon a Csepeli Diák Atlétikai Club (Csepeli DAC) színeiben

- 100m gátfutásban  I. helyezést ért el és ezzel Országos Bajnok lett 13.29s eredménnyel

- 100m síkfutásban III. helyezést ért el 11.44s eredménnyel

 

Továbbá meghívást kapott az U16 magyar atlétikai válogatottba, ahol 

- 100m gátfutásban és a 

- 4x100m fiú váltó tagjaként, 

hazánkat fogja képviselni 2019.09.28-án Szlovéniában megrendezésre kerülő U16 válogatott viadalon.

Gratulálunk!

A Matematikában Tehetséges Gyermekekért (MATEGYE) Alapítvány internetes matematikaversenyén I. helyezést ért el Tamási Milán 6. A osztályos tanuló.

Tanára: Beke-Szabó Lajos

Gratulálunk!

A Mozaik tanulmányi verseny középiskolás kategóriájában Anyanyelv tantárgyból

Lugosi Dorottya (9.a) 3. helyezett lett.

Tanára: Dr. Bonhardtné Hoffmann Ildikó

Gratulálunk!

Országos döntő

Lugosi Dorottya 9.A osztályos tanulónk a Mozaik internetes versenyen 3. helyen végzett.

Gratulálunk!

Az OKTV döntőjébe jutott angol nyelvből

 

Keller Zsófia (11.A)

Felkészítő tanára: Lakner Zsuzsanna

és

Krajewski Marcel (12.A)

Felkészítő tanára: Bor Pálma

 

Gratulálunk!

Az Oktatási Hivatal az országos vészhelyzetre való tekintettel az OKTV 2020. március 13-a utáni döntőit nem rendezte meg, az addig megrendezésre került fordulóban elért eredmények alapján hirdettek végeredményt.

 

Így az OKTV angol nyelv I. kategóriában

 

Keller Zsófia  (11.A)   a 34. helyezést érte el,

Tanára: Lakner Zsuzsanna

 

Krajewski Marcel (12.A)  a 36. helyre került.

Tanára: Bor Pálma

 

Gratulálunk!

Keller Zsófia - 11.A osztályos tanuló, tanára:     Lakner Zsuzsanna; 

Krajewski Marcel és

Kállai Miklós - 12.A osztályos tanulók, tanáruk:   Bor Pálma

 

az OKTV második fordulójába jutottak angol nyelvből.

Gratulálunk!

Zimber Ádám

12.B osztályos tanulónk az OKTV második fordulójába jutott

biológiából a II. kategóriában.

Tanára:     Dr. Pavelka Éva

 

Gratulálunk!

Az OKTV második fordulójába jutott informatikából

 

  Babinyecz Ákos (12.B)

Felkészítette: Tóth Andrea

 

  Szajkó Levente (11.A)

Felkészítette: Borbély Balázs

 

  Tóth Botond (11.D)

Felkészítette: Beke-Szabó Lajos

 

Gratulálunk!

Az OKTV második fordulójába jutott matematikából Kállai Miklós (12.A).

Felkészítő tanára: Kovács Gabriella

Gratulálunk!

Az Oktatási Hivatal az országos vészhelyzetre való tekintettel az OKTV 2020. március 13-a utáni döntőit nem rendezte meg, az addig megrendezésre került fordulóban elért eredmények alapján hirdettek végeredményt.

Így az OKTV spanyol nyelv I. kategóriában

 

Nehéz Kata Orsolya (12.A)  a 24. helyezést érte el.

 

Tanára: Calvoné Horányi Enikő

 

Gratulálunk!

 

Az OKTV döntőjébe jutott spanyol nyelvből

 

Nehéz Kata Orsolya (12.A)

 

Felkészítő: Calvoné Horányi Enikő

 

Gratulálunk!

Spanyol nyelvből az OKTV második fordulójába jutott

Nehéz Kata Orsolya (12.A)

Felkészítője: Calvoné Horányi Enikő

 

Gratulálunk!

Az Orchidea-Pangea versenyen az I. forduló eredménye alapján Lehotai Dávid 9. A osztályos tanuló országos IV. helyezést ért el. 

Tanára: Fodor Mária

Gratulálunk!

Területi forduló

Az Orchidea Pangea verseny eredményei

7. osztály

Rétvölgyi Barnabás 41.
Pintér Dávid 42.
Szakács Domonkos 43.
Raffay Keve            138.

9. osztály

Lehotai Dávid           11.   döntős lenne
Gábor Dominik          37.
Gede Eszter              50.
Lugosi Dorottya         99.

Tanáruk: Fodor Mária

Gratulálunk!

A XXX. Öveges József Kárpát-medencei Fizikaverseny országos döntőjében

 

Pető Kristóf, 8.A osztályos diákunk

a 10. helyen végzett. 

Felkészítő tanára: Zaha Enikő

 

Gratulálunk!

A XXX. Öveges József Kárpát-medencei Fizikaverseny második fordulójába jutottak:

 

Bíró Gergő

Iliás Gergely

Pető Kristóf

Fábián Réka

Szabó Réka

Molnár Evelin

Balázs Eszter

 

Mindannyian a 8.A osztály tanulói, felkészítő tanáruk Zaha Enikő

 

Gratulálunk!

Kerületi forduló

A Diákolimpia kerületi fordulójában 2. helyezést ért el iskolánk 8.A-s lánycsapata a IV. korcsoportban. Tanáruk: Fórizs Krisztina

A nagykanizsai Soós Természettudományi Tehetségműhely által szervezett Szebenyi Mária kémiaversenyen iskolánk több tanulója részt vett. Az első öt forduló után a legjobb eredmények:

9. osztály:
Tüske Zsolt (9.C)  4.
Elszászer Zalán (9.C) 6.
Melecsek Imre (9.C) 10. 

10. osztály:
Merza Roland (10.A) 2.
Ujlaki Laura (10.B ) 7.
Kindl Eszter (7.A), Molnár Evelin (8.A) és Csaba Viktória (9.C) is szép eredményt ért el.

Gratulálunk!

A TITOKONLINE országos Német Nyelvi Levelezőverseny eredményei

7.A osztály – 2019/20. tanév

Tanáruk: Tengelicsné Pénzes Margit

 

MAJDNEM MÄDCHEN – 9. helyezés, 384 pont

Kemenesi Noel

Kerekes Anna

Kiss Lilla

Krompaszky Kata  

 

Szakács Domonkos (egyéni) – 12. helyezés, 380 pont

 

DIE EICHHÖRNCHEN – 27. 12. helyezés, 363 pont

Gede Csenge

Balog Lili

Ujvári Nóra

Vajda Virág

 

DIE 2 BRAVOS – 36.  helyezés, 350 pont

Szűcs Rebeka

Verebélyi Dalma

 

MOZART KUGLI – 38. helyezés, 344 pont

Táli Tamás

Pintér Dávid

Raffay Keve

Rétvölgyi Barnabás

 

VERRÜCKTE ENTEN – 42. helyezés, 326 pont

Balázs Ádám

Balbisi Ziád  

Burányi Zsolt

Juhász Levente

 

Pál Martin (egyéni) – 43. helyezés, 325 pont

 

Kindl Eszter (egyéni) – 51. helyezés, 294 pont

 

LÖTTTYETT HOLLÓK – 52. helyezés, 278 pont

Polgár Dorina

Gerstenbrein Maja

Ziegler Jázmin

 

Gratulálunk!

 

 

 

 

 

Területi forduló

A Varga Tamás matematikaverseny döntőjében

Szakács Domonkos 7. A osztályos tanuló a 13. helyen végzett.

Tanára Fodor Mária

A Varga Tamás Matematikaverseny döntőjébe jutottak:

7. osztály

Szakács Domonkos 7.A
Tanára: Fodor Mária

8. osztály

Iliás Gergely 8.A
Tanára : Kard Eszter

Első forduló

A Varga Tamás matematikaversenyen a második fordulóba jutottak:

7. o. I. kategória

Gede Csenge
Szakács Domonkos

Tanáruk: Fodor Mária

8. o I. kategória

Bíró Gergő 
Fábián Réka
Iliás Gergely 
Kerekes Eszter
Molnár Evelin

Tanáruk: Kard Eszter

Országos döntő

A Zrínyi Ilona matematikaverseny döntőjében elért eredményeink:

Szakács Ábel 6. A   2. hely
Szakács Domonkos 7. A   28. hely
Lugosi Gergely 11. A   23. hely

Gratulálunk!

Területi forduló

A Zrínyi verseny területi fordulójának díjazott tanulói:

6. osztály (199 fő)
1. Szakács Ábel DÖNTŐBE JUTOTT
5. Ujhelyi Balázs
9. Eigner Krisztián

Tanáruk: Beke-Szabó Lajos

 

7. osztály (196 fő)
2. Szakács Domonkos DÖNTŐBE JUTOTT
9. Gede Csenge
17. Kindl Eszter

Tanáruk: Fodor Mária

 

8. osztály (129 fő)

2. Fábián Réka
3. Iliás Gergely
10. Pető Kristóf
20. Molnár Evelin

Tanáruk: Kard Eszter

 

9. osztály (45 fő)

3. Gede Eszter

Tanára: Fodor Mária

 

10. osztály (45 fő)

2. Jónás Károly

Tanára: Kulinyi Réka

 

11. osztály (47 fő)

1. Lugosi Gergely DÖNTŐBE JUTOTT

Tanára: Kovács Gabriella

 

12. osztály (15 fő)

2. Teleki Sándor (t: Kovács Gabriella)
4. Sebestyén Bálint (t: Radnai Tamás)
5. Kállai Miklós (t: Kovács Gabriella)