Országos döntő

Thierry Armand, 11.B osztályos tanulónk az Eötvös Loránd Tudományegyetem TTK Földrajz- és Földtudományi Intézete Földrajztudományi Központ által meghirdetett 2020-21. tanévi „Tűzön-vízen át” online földrajzverseny középiskolás kategóriájában országos 13. helyezést ért el.

Tanára: Fehér Gabriella 

Gratulálunk! 

Az ELTE Tűzön-vizen át országos földrajzverseny két fordulójában elért összesített eredménye alapján a döntőbe jutott:

Thierry Armand, 11.B osztályos tanulónk.

Felkészítő tanára: Fehér Gabriella

 

Gratulálunk!

Első forduló

A XXXII. Bátaszéki Matematikaverseny második (területi) fordulójába jutott(ak):

4. osztály: Szakács Benjamin

5. osztály: Pokol Sarolta, Farkas Dániel, Molnár Gábor Dániel, Dudás Márk, Wágner Tímea, Kovács Dorka, Kovács Milán, Szabó Viktor Gergő

6. osztály: Gede Emese, Madár Hanna, Fáy Barnabás, Fáy Vince, Stump Ede, Felsmann Richárd

7. osztály: Szakács Ábel, Tóth Máté

8. osztály: Balázs Ádám, Gede Csenge, Kindl Eszter, Szakács Domonkos

Gratulálunk!

A 3-8. osztály számára szervezett Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti fordulójában

 

5. helyezett 

Tamási Milán

Schneider Alex

Ujhelyi Balázs

Tóth Máté

 

6. helyezett

Poncsák Pongrác

Angyal Hunor

Simon Bálint

Pataki Zsombor

 

A két 7.A osztályos csapat felkészítő tanára Janik Mária.

 

A 9-12. osztályosok versenyében 3. helyezést ért el a Térbeli időzavar-csapat:

Lugosi Dorottya
Mezei Dóra
Molnár Dominika
Szilágyi Réka

Felkészítő tanáruk: Dr. Bonhardtbné Hoffmann Ildikó

 

Gratulálunk!

Országos döntő

A Bolyai matematika csapatverseny 3-8. osztály döntőjében elért eredmények

5. osztály

15.

Bagoly tudósok
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI.

127 p

 

Farkas Bence, Farkas Dániel, Turányi Gergő, Pokol Sarolta

Felkészítő tanár: Szakácsné Györey Bernadett

 

7. osztály

20.

Balázs Ék
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI.

110 p

 

Ujhelyi Balázs, Tamási Milán, Eigner Krisztián, Pataki Zsombor

Felkészítő tanár: Beke-Szabó Lajos

 

8. osztály

3.

Az utolsó DZSEDLIK
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI.

156 p

 

Szakács Ábel, Szakács Domonkos, Kerekes Anna, -

Felkészítő tanár: Fodor Mária, Beke-Szabó Lajos

 

Gratulálunk!

Regionális forduló

5. osztály

1. hely
döntős

Bagoly tudósok

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Farkas Bence
Farkas Dániel
Turányi Gergő
Pokol Sarolta

6. hely

Nyerő négyes 2.0

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Kilczin Emma
Egri Szilvia
Bökönyszegi- Busay Botond
Szász Bálint

Tanáruk: Szakácsné Györei Bernadett

 

6. osztály

3. hely

Szentháromság

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Fellegi Simon
Felsmann Richárd
Paládi Gergő
-

5. hely

Sajtos pufik

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Körmendy Botond
Madár Hanna
Márton Száva
Perger Mátyás

Tanáruk: Zsilvölgyi Márta

 

7. osztály, gimnáziumi kategória

1. hely
döntős

Balázs Ék

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Ujhelyi Balázs
Tamási Milán
Eigner Krisztián
Pataki Zsombor

3. hely

Matek Mágusok

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Tóth Máté
Bálint Flórián
-

4. hely

Lilla és a Három Muskétás

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Butkai Lara
Dani Zsanka
Gárday Lilla
Bodorovics Petra

Tanáruk: Beke-Szabó Lajos

 

8. osztály gimnáziumi kategória

1. hely
döntős

Az utolsó DZSEDLIK

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Szakács Ábel
Szakács Domonkos
Kerekes Anna
-

Tanáraik: Fodor Mária, Beke-Szabó Lajos

2. hely

Kaktusz mester

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Balázs Ádám
Juhász Levente
Kemenesi Noel
Cseh Marcell

3. hely

Ivike gangje

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Krompaszky Kata
Kiss Lilla
Ziegler Jázmin
Polgár Dorina

4. hely

Tünci tündérbogárkák

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Gede Csenge
Fidrich Viktória
Vajda Virág
Balog Lili

5. hely

EZ4ENCE

Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.

Táli Tamás
Raffay Keve
Pintér Dávid
Rétvölgyi Barnabás

Tanáruk: Fodor Mária

Gratulálunk!

Körzeti forduló

9. osztály

33. helyezett a Cimpókompót (Handlovics Daniella, Kerekes Eszter, Pokol Emese, Szabó Réka 9. A).
104 csapat versenyzett, további csapataink még a 76. és a 83. helyen végeztek.

10. osztály

10. helyezett a Kubai keringőző krokodilok (Bábel Benedek, Gábor Dominik, Gede Eszter, Lehotai Dávid 10. A)
11. helyezett a Térbeli időzavar (Lugosi Dorottya, Mezei Dóra, Molnár Dominika 10. A)

74 csapat versenyzett, további csapataink még a 28., a 60. és a 64. helyen végeztek.

11. osztály

22. helyezett a Szívlapát (Bondár Dávid, Jónás Károly, Póka Áron, Tarsoly Levente 11. A)
48 csapat versenyzett, további csapataink még a 31., 43., 44. és a 45. helyen végeztek.

 

Gratulálunk!

Országos döntő

A Curie Kémiaverseny országos döntőjében

Miklós Bence (11. A) 7.,
Merza Roland (11. A) 9., és 
Kerekes Eszter (9. A) 17. helyezést ért el.

Gratulálunk!

Területi forduló

A Curie Kémiaverseny területi döntőjének eredményei

7. osztály

7. Szakács Domonkos (8. A)
11. Gede Csenge (8. A)

8. osztály

9. Kerekes Eszter (9. A)                       bejutott az országos döntőbe
12. Molnár Evelin (9. A)
25. Méri Zsófia (9. B)

9. osztály

6. Gede Eszter (10. A)
11. Lehotai Dávid (10. A)
15. Szomorjai Benedek (10. A)

10. osztály

4. Merza Roland (11. A)                      bejutott az országos döntőbe
7. Miklós Bence (11. A)                       bejutott az országos döntőbe
14. Thierry Armand (11. B)

11-12. osztály

7. Illés Tamás (12. B)

 

Gratulálunk!

A Dürer kémiaverseny regionális fordulóján iskolánk két csapata vett részt, ahol az alábbi eredményeket érték el:

 

Közép-magyarországi

régióban elért helyezés

Abszolút 

helyezés

Tagok  
1. 5.

Bíró Gergő          9. A 

Mezei Anna        11. A 

Miklós Bence     11. A 

4. 14.

Merza Roland    11. A 

Illés Tamás        12. B 

Molnár Evelin    9. A 

 

Gratulálunk!

                                   

                               

Területi forduló

Dürer matematika eredmények

C kategória
Indigo
csapat: Ujhelyi Zsófia, Fábián Réka, Magyar András 9.A, tanáruk Kard Eszter
Területi 3. országos 9. hely 34 induló csapatból

D kategória
Vaktucsok
csapat: Iliás Gergely, Pető Kristóf, Kerekes Eszter 9.A, tanáruk Kard Eszter
Területi 7. országos 42. hely 59 induló csapatból

E kategória
Keringőző kolumbiai krokodilok csapat: Gábor Dominik, Gede Eszter, Lehotai Dávid 10.A tanáruk Fodor Mária
Területi 11. országos 29. hely 45 induló csapatból

Gratulálunk!

Internetes forduló

2020.10.22-én zajlott le a Dürer verseny online fordulója. Öt csapat versenyzett, mindenki továbbjutott az első fordulóba. A diákok a 9.A és 10. A tanulói.

Gratulálunk!

Országos döntő

Iliás Gergely, iskolánk 9.A osztályos tanulója az Edu Robotics Cup robotika verseny Engineer challenge kategóriájában 3. helyezést ért el.

Gratulálunk!

Csatolmányok

CsatolmányMéret
PDF icon oklevel_18.pdf281.9 KB

Regionális forduló

A Szent István Egyetem Georgikon Biológia Tanulmányi Verseny döntőjébe jutott Bács Kata 11.B osztályos tanulónk.

Tanárai: Pavelka Éva, Scheuer Zsuzsanna

Gratulálunk!

Országos döntő

Szakács Domonkos (8. A) 12., Bíró Gergő (9. A) 15. lett a Hevesy Kémiaverseny országos döntőjében.

Gratulálunk!

Budapesti forduló

A Hevesy kémiaverseny budapesti fordulójában nyolc tanulónk vett részt. 

Szakács Domonkos (8. A) 4. helyezett, Bíró Gergő (9. A) 3. helyezett lett, ők bejutottak a verseny országos döntőjébe.
Kindl Eszter (8. A), Molnár Evelin (9. A), Fábián Réka (9. A), Handlovics Daniella (9. A), Kerekes Eszter (9. A) és Ujhelyi Zsófia (9. A) is szép eredményeket értek el.

Gratulálunk!

Iskolánkban idén a Hód informatikai versenyen összesen 141 diák indult el. 
 
Közülük Benjamin kategóriában (5.-6. évfolyam): 

  • Felsmann Richárd Erik országos 3. helyezést  

  • Bökönyszegi-Busay Botond országos 4. helyezést 

  • Kerényi Zsombor országos 7. helyezést 

  • Fáy Barnabás országos 9. helyezést 

  • Turányi Gergely Ákos országos 11. helyezést 

  • Pokol Sarolta országos 11. helyezést 

  • Danka Balázs országos 15. helyezést 

  • Tóth Bátor országos 15. helyezést 

  • Fellegi Simon országos 18. helyezést 

  • Dudás Márk országos 18. helyezést 

ért el. Felkészítő tanáruk: Kard Eszter tanárnő. 

Kadét kategóriában (7.-8. évfolyam):  

  • Szücs Rebeka Boglárka országos 23. helyezést 

  • Balázs Ádám országos 29. helyezést 

ért el. Felkészítő tanára: Fodor Mária tanárnő. 

Junior kategóriában (9.-10. évfolyam):  

  • Bíró Gergő országos 5. helyezést 

  • Lugosi Dorottya Tünde országos 7. helyezést 

  • Fábián Réka országos 20. helyezést 

  • Lehotai Dávid országos 25. helyezést 

  • Magyar András országos 25. helyezést 

  • Szomorjai Benedek országos 26. helyezést 

ért el. Felkészítő tanáraik: Kard Eszter, Fodor Mária és Kulinyi Réka tanárnő. 

Iskolánk tiszteletbeli tanulója, Farkas Zsófia Szaffi kiskadét kategóriában (4. évfolyam) országos 3. helyezést ért el. 

Gratulálunk minden résztvevő diákunknak! 

A Hyperión Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny országos döntőjébe jutott a Latin fordítási versenykategóriában, Minores korcsoportban:

Tóth Bátor, 6.A 
Madár Hanna 6.A 

Felkészítő tanáruk: Bérczesné Sidó Andrea 

Gratulálunk! 

Országos döntő

Az Irinyi János Kémiaverseny országos döntőjében

Miklós Bence (11. A) II/B kategóriában 4. helyezést,
Lehotai Dávid (10. A) I/A kategóriában 22. helyezést ért el.

Gratulálunk!

Országos döntő

Szakács Ábel a múlt tanévre kiírt Kalmár László Matematikaverseny döntőjében I. helyezést ért el a 6. osztályosok között.

Gratulálunk!

A 2019/2020. évi Kenguru Matematikaversenyt szeptember 10-én rendezték meg.

Díjazottak

Szakács Ábel 6.A (volt évfolyam), 5. helyezett. Tanára: Beke-Szabó Lajos
Lehotai Dávid 9.A (volt évfolyam), 8. helyezett. Tanára: Fodor Mária

Gratulálunk!

Országos döntő

A Náboj online nemzetközi matematikaverseny eredményei

Országos eredmények

Senior csapat: Bélteczki Bence, Pauleczki György 12.B Kiss Kíra Johanna 11. A , Sali Róbert Soma, Turcsán Zoltán Gábor 12. A
(Tanáraik: Kovács Gabriella, Radnai Tamás, Szakácsné Györey Bernadett)
15. hely

Junior A csapat: Fábián Réka, Kerekes Eszter, Molnár Evelin, Pokol Emese, Ujhelyi Zsófia 9. A
(Tanáruk: Kard Eszter)
21. hely

Junior B csapat: Bíró Gergő, Iliás Gergely 9. A, Gábor Dominik, Gede Eszter, Lehotai Dávid 10. A
(Tanáraik: Fodor Mária, Kard Eszter)
7. hely

A Junior B csapat a nemzetközi mezőnyben a 47. helyet érte el 569 csapat közül.

Gratulálunk!

Második forduló

A Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny két fordulójában elért összesített végeredménye alapján a döntőbe jutott Szakács Ábel, 7.A osztályos tanulónk.

Felkészítő: Szakács László 

Gratulálunk! 

Keller Zsófia 

12.A osztályos tanuló

az OKTV második fordulójába jutott angol nyelvből.

Tanára:    Lakner Zsuzsanna

 

Gratulálunk!

Glavanov Kosztadin Gergő, 11.B osztályos tanulónk

az OKTV második fordulójába jutott földrajzból.

Tanára:     Fehér Gabriella

Gratulálunk!

Első forduló

Szajkó Levente, 12.A osztályos tanulónk bejutott az OKTV 2. fordulójába Informatika I. kategóriában.

Felkészítő: Borbély Balázs

Gratulálunk!

Miklós Bence 11.A osztályos tanulónk

az OKTV második fordulójába jutott kémiából.

Tanára:     Elekné Becz Beatrix

 

Gratulálunk!

Mocsári-Orosz Csenge, 11.A osztályos tanulónk bejutott az OKTV 2. fordulójába latin nyelvből.

Felkészítője: Pongrácz Andrea

Gratulálunk!

Bonhardt Liliána, 11.A osztályos tanulónk

az OKTV második fordulójába jutott magyar nyelvből.

Tanára:     Venczel Katalin

Gratulálunk!

A Pázmány Péter Katolikus Egyetem tanulmányi versenyt hirdetett spanyolul tanuló középiskolások számára.   

Az első fordulóban a jelentkezők írásbeli pályamunkákat nyújtottak be, majd a második fordulóba jutott diákok esszéjük témájából spanyol nyelvű prezentációt tartottak.  

A versenyen különdíjat kapott Sárosi Boldizsár, 11.A osztályos tanulónk, Mi Camino című novellájával.

Gratulálunk!

Csatolmányok

CsatolmányMéret
PDF icon mi_camino_02-12-20201_1.pdf1.01 MB

A Varga Tamás Verseny II. fordulójába jutottak:

7/I. kategória
Szakács Ábel
Tóth Máté
Tanáruk: Beke-Szabó Lajos

8/I. kategória
Gede Csenge
Szakács Domonkos
Tanáruk: Fodor Mária

Gratulálunk!